Baliace výrobky z papiera / kartónu

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 53
Czech Pack, spol. s r.o.

Czech Pack, spol. s r.o.

Výroba a predaj ekologickej, hygienicky nezávadnej, papierovej lepiacej pásky slúžiacej hlavne k zalepovaniu papierových kartónov a krabíc, vhodnej pre ručné i strojné spracovanie. Lepiaca páska pre nábytkársky priemysel slúžiaca ku zlepovaniu dýh.
Ukáž na mape   internet: www.czechpack.cz  
naše produkty: Flexotlač, potlačené lepiace pásky, Papierové lepiace pásky
Poslať správu Czech Pack, spol. s r.o.
Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Výroba obalov a kartonáže pre balenie Vašich výrobkov. Ponúkame Vám kompletný servis v oblasti výroby skupinových, prepravných a spotrebiteľských obalov. Vyrábame krabice, obaly, prepravné boxy, klopovky, krabice, oktabíny, fixácie, mriežky, potlač.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kartónové klopové krabice, Krabice z vlnitej lepenky, Ochranné rohy, Papierové krabice, Prepravné papierové boxy, Tvarové výseky, Výroba obalov
Poslať správu Podorlická kartonážní spol. s r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. pôsobí v papierenskom priemysle v oblasti spracovania papiera. Špecializuje sa vo výrobe ekologických výplňových, fixačných a obalových materiálov z voštín a Fixboard ® - paliet, prepravných boxov, radí sa medzi popredných stredoeurópskych výrobcov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Biela korková magnetická tabuľa, Lisované papierové rohy, Papierové palety, Papierové voštiny, Prepravné papierové boxy, Voštinové dosky
Poslať správu MELECKY a.s.
IRISA, výrobní družstvo

IRISA, výrobní družstvo

Firma s dlhoročnou tradíciou na českom trhu. V súčasnej dobe má 4 výrobné programy: výroba a predaj sklenené vianočné ozdoby ( banky ), lisovanie a montáž výrobkov z termoplastov, nástrojáreň ( výroba foriem pre vstrekovanie a vákuovanie plastov ) a kartonáž.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kartonáž, Lisovňa plastov, Vianočné dekorácie, Vianočné ozdoby, Vstrekovanie plastov
Poslať správu IRISA, výrobní družstvo
E M B A , spol. s r. o.

E M B A , spol. s r. o.

Sme najväčším českým výrobcom pákových zakladačov, archívnych systémov pre krátkodobú i dlhodobú archiváciu a kancelárskych potrieb z hladkej recyklovanej lepenky. Vyrábame predovšetkým pákové zakladače, zakladače archívne a závesné a archívne krabice a boxy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Archívne krabice, Pákové zakladače
Poslať správu E M B A , spol. s r. o.
K V D spol. s r.o.

K V D spol. s r.o.

Výroba - kartónové obaly z vlnitých lepeniek, kartónové krabice tvarový výsek, potlač, prikrývky a zahlávky z ovčej vlny a dutého vlákna. Stolárska výroba. Mobilné domčeky na zakázku. Tradícia, kvalita.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené mobilné domčeky, Kartónové krabice, Kartónové obaly, Prikrývky z ovčej vlny, Zahlávky z dutého vlákna
Poslať správu K V D spol. s r.o.
RONEX s.r.o.

RONEX s.r.o.

Ponúkame obalové materiály, baliace stroje, obaly, balenie na zákazku, luxusnú kartonáž, stroje na lepenie a páskovanie, impulzné zváračky, stroje na balenie časopisov a iné, fólie PE, PVC, PP, potravinárske fólie, ručná zákazková výroba a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Baliace fólie, Baliace stroje, Papierové krabice, Papierové obaly
Poslať správu RONEX s.r.o.
B E T A Z s.r.o.

B E T A Z s.r.o.

Popredný český výrobca - kartonáž papierovej krabice. Výroba papierových krabíc, kašírované obaly, papierové krabice na pizzu, chlebíčky, torty, zákusky, zaraďovače, obaly CD, DVD, a obaly na videokazety, papierové krabice tvarový výsek. Tortové papierové krabice.
Ukáž na mape  
naše produkty: Papierové krabice
Poslať správu B E T A Z s.r.o.
OBAL PRINT, s.r.o.

OBAL PRINT, s.r.o.

Vyrábame krabice, obaly, plagáty, pútače, POS a POP materiály z lepenky, mikrovlny, kriedového papiera. Veľkoformátová ofsetová tlač - päťfarebný, kašírovanie a výsek 100 x 140 cm. UV lakovanie 120 x 160 cm, rôzne druhy lepenia, kompletácia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Krabice z lepenky
Poslať správu OBAL PRINT, s.r.o.
KRABICE, s.r.o.

KRABICE, s.r.o.

Vyrábame a predávame obalový materiál, papierové obaly a krabice z vlnitej lepenky. Zákazková výroba krabíc z vlnitej lepenky, mikrovlna - trojvrstvová - päťvrstvová. Najžiadanejšie typy a rozmery krabíc skladom. Doprava po Prahe zdarma, po dohode aj mimo.
Ukáž na mape  
naše produkty: Krabice z vlnitej lepenky
Poslať správu KRABICE, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.