Darčeky a remeselné umenie

Je tu 35 sekcií v ktorej sú 24 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 2140 celkom 89
S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

Ponúkame živé, umelé a rezané kvetiny, vyrábame umelé stromy. Zapožičiavanie kvetín a dekorácií, výroba a predaj fontán a vodotryskov, vianočné a sezónne dekorácie, filmové dekorácie, pôsobnosť v celej Českej a Slovenskej republike.
naše produkty: 3D dekorácie, Sezónne dekorácie, Umelé kvetiny, Vianočné dekorácie, Živé kvetiny
Poslať správu S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.
G & B beads, s.r.o.

G & B beads, s.r.o.

Popredný výrobca českých originálnych sklenených perál. V ponuke nájdete ohňom leštené perly, tlačené perly, ploškované perly, originálne lampové perly a sklenenú bižutériu.
naše produkty: České korálky, Ohňové perly, Sklenené perly
Poslať správu G & B beads, s.r.o.
SPEGLASS s.r.o.

SPEGLASS s.r.o.

Firma bola založená v roku 1994 a behom niekoľkých rokov sa stala významným výrobcom špeciálnych, predovšetkým ohýbaných skiel. Od roku 1997 firma zahájila výrobu viacvrstvových bezpečnostných skiel, ktoré sa používajú hlavne ako sklá pochodzie a nepriestrelné.
naše produkty: Ohýbané sklo
Poslať správu SPEGLASS s.r.o.
Gold - Crystal s.r.o.

Gold - Crystal s.r.o.

Svojou činnosťou nadväzujeme na tradíciu výroby olovnatého krištáľu v Českej republike pod vlastnou ochrannou známkou. Vlastná výroba je zameraná na ručnú dekoráciu širokého sortimentu krištáľových výrobkov nielen ku skrášleniu interiéru, ale i ku každodennému použitiu.
naše produkty: Olovnatý krištáľ
Poslať správu Gold - Crystal s.r.o.
VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost

VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost

Patríme medzi popredných výrobcov sklenených obalov v Českej republike. Vyrábame nápojové fľaše, konzervárenské sklo, poháre na detské výživy, kečupy, instantné kávy a mnoho ďalších obalov na potravinárske výrobky. Vyrábame sklenené obaly na mieru.
naše produkty: Konzervové sklo, Sklenené fľaše, Sklenené liekovky, Sklenené obaly
Poslať správu VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Fresh print s.r.o.

Fresh print s.r.o.

Vyrábame reklamné aromatické visačky na zakázku s možnosťou plnofarebnej potlače v kvalite foto s rôznymi tvarmi a vôňami. Ďalej vyrábame puzzle, voňavé priania ako PF-ky, čo je kombinácia klasického priania spojené s darčekom v podobe voňavej visačky.
naše produkty: Aromatické visačky, Voňavé novoročenky
Poslať správu Fresh print s.r.o.
BOHEMIAN GIFTS s.r.o.

BOHEMIAN GIFTS s.r.o.

Od roku 1994 vyrábame a dodávame sklenené figúrky, hudobníkov a baletky, sklenené kvetiny, ťažítka, glóbusy, flakóny. Do sortimentu ďalej patria sklenené pilníky a vianočné ozdoby. Dodávame tiež krištáľové figúrky a bižutériu firmy Preciosa.
naše produkty: Sklenené figúrky, Sklenené kvetiny
Poslať správu BOHEMIAN GIFTS s.r.o.
Galerie Rudolfinum

Galerie Rudolfinum

Galéria Rudolfínum, centrum súčasného umenia, je štátna inštitúcia riadená Ministerstvom kultúry Českej republiky. Spoločne s Českou filharmóniou sídli v historickej budove pražského Rudolfína v centre Prahy.
naše produkty: Galéria Praha, Výstavy moderné umenie, Výstavy Praha, Výtvarné umenie Praha
Poslať správu Galerie Rudolfinum
Euro Crystal s.r.o.

Euro Crystal s.r.o.

Dodávame sklenené lampové závesky. Lampové závesky dovážame i vyvážame. Naše lampové závesky predávame výrobcom krištáľových lámp v Českej republike ale i v zahraničí. Sklenené lampové závesky z bezolovnatého křištáľu ponúkame v širokom sortimente.
naše produkty: Sklenené lampové závesky
Poslať správu Euro Crystal s.r.o.
Koralky.cz

Koralky.cz

Naša firma korálky.cz sa zaoberá predajom širokého sortimentu korálok, bižutérie a potrieb pre korálkovanie. Ponúkame korálky sklenené, drevené, plastové, kovové, tlačené, brúsené, voskové, rokajl, swarovski, vinuté perly, sklenené korálky TOHO-Beads.
naše produkty: Bižutérne komponenty postriebrené, Sklenené korálky, TOHO korálky
Poslať správu Koralky.cz
Ekytky - Miloš Winkler

Ekytky - Miloš Winkler

Expresné doručovanie kvetín v Prahe, Českej republike i v celom svete. Špecialista na darčekové a reprezentatívne kytice a kvetinové koše, aranžmá, svadby, vence, kytice, ruže. Objednávky online, platba kartou, predaj na faktúru. Doručíme rýchlo a diskrétne.
naše produkty: Darčekové kytice, Doručovanie kvetín, FLOWERS4U, Kvetinárstva v Prahe, Kvetiny online, Svadobné kytice
Poslať správu Ekytky - Miloš Winkler
HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.

HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.

Vyrábame porcelánové jedálenské súpravy, čajové, kávové, koláčové, kompótové a tanierové sady, tvary štýlové, klasické aj moderné. Ďalej ponúkame kuchynské porcelánové doplnky, úžitkový a ručne zdobený porcelán. Špecialitou sú priesvitky – litofanie.
naše produkty: Porcelánový riad
Poslať správu HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.
Antik-shop.cz

Antik-shop.cz

Bazar Jelínek, Antik-shop.cz sa zaoberá nákupom a predajom starožitností, umeleckých predmetov a ďalej predajom záhradnej architektúry. Na českom i zahraničnom trhu pôsobí už od roku 1994. Špecializuje sa na predaj svietidiel, nábytku a doplnkov.
naše produkty: Starožitnosti Česká republika, Starožitnosti Praha, Starožitný nábytok Praha
Poslať správu Antik-shop.cz
Fotobanka.Fotky-Foto.cz

Fotobanka.Fotky-Foto.cz

Predávame fotografie s licenciou pre tlač, fotky pre web, časopisy, letáky, vizitky a ďalšie. Lacné fotografie, obrázky, vektorová grafika, ilustrácie vektory, svetové i domáce celebrity, redakčné fotky, udalosti. Tvoríme webové stránky a tlačíme obrazy a plagáty na mieru.
naše produkty: Fotografie predaj, Fotoobrazy, Fototapety, Plagáty na stenu, Redakčný fotografie, Vektorová grafika
Poslať správu Fotobanka.Fotky-Foto.cz
Batavia s.r.o.

Batavia s.r.o.

Dovoz a predaj darčekového a dekoračného tovaru z Orientu a Ázie. Špecializujeme sa na orientálne a ázijské drevené dekorácie do bytu, bižutériu, módne odevné doplnky ( tašky, peňaženky z konope (hemp), rasta, šatky ) aj orientálne oblečenie, tabáky a vodné fajky.
naše produkty: Darčekové krabičky, Orientálna bižutéria, Orientálne drevené dekorácie, Tabák do vodných fajok, Vonné oleje
Poslať správu Batavia s.r.o.
ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

Čokoládové figúrky a pralinky. Vyrábame 80 druhov figúrok a viac ako 40 druhov plnených praliniek, ktoré určite oslovia každého milovníka tohoto sladkého pokušenia. Zaujímavou novinkou sú čokoládové CD, pralinky alebo priania s potlačou podľa zadania zákazníka.
naše produkty: Čokoládové figúrky, Pralinky
Poslať správu ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.
JAMAS Co., s.r.o.

JAMAS Co., s.r.o.

Našou hlavnou činnosťou je obchod s bižutériou a polotovarmi. Dodávame sklenené perly ( ploškované, tlačené, ohňovky, cínové, voskové a perličky ), štýlové a farebné korálky, sklenené polotovary pre výrobu bižutérie, šatónové rondelky, guličky a ďalšie.
naše produkty: České guličky, Cínové perle, Sklenené perly, Tlačené perly
Poslať správu JAMAS Co., s.r.o.
Ing. Zdeněk Blažek

Ing. Zdeněk Blažek

Firma Ing. Zdeněk Blažek je popredným výrobcom reklamných čiapok v Českej republike. Predmet podnikania je textilná výroba a to baseballové čapice ( šitovky ), klobúky, ostatné pokrývky hlavy, polokošele, uteráky. Strojové vyšívanie - výšivky, nášivky, sieťotlač.
naše produkty: Šiltovky
Poslať správu Ing. Zdeněk Blažek
GEKKO PROMOTION s.r.o.

GEKKO PROMOTION s.r.o.

Výrobca a distribútor reklamných textílií. Zastúpenie značiek B&C, Jerzees, Promodoro, Daiber, Myrtle Beach, James Nicholson, Skinnifit, Hanes, Russell, Hanbury, Gildan. Na všetok reklamný textil aplikujeme sieťotlač, výšivku vo vlastných dielňach.
naše produkty: Reklamné tričká
Poslať správu GEKKO PROMOTION s.r.o.
RETROSTYL

RETROSTYL

Štýlový, masívny, celodrevený, luxusný nábytok v štýle RETRO. Vybavenie kúpeľní - liatinové vane, tradičné batérie a ďalšie. WELLNESS a FITNESS zariadenie - hydromasážne bazény ( vírivky ), infrasauny, masážne kreslá a podobne. Vybavujeme hotely a penzióny.
naše produkty: Retro štýl
Poslať správu RETROSTYL
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.