Darčeky a remeselné umenie

Je tu 35 sekcií v ktorej sú 24 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5
Zobrazujem firmy 4149 celkom 89
Bořivoj Tomeš – Art Crystal

Bořivoj Tomeš – Art Crystal

Firma Bořivoj Tomeš – Art Crystal pokračuje v tradičnej výrobe a obchode s českým sklom a už viac ako 20 rokov vyváža svoje výrobky zákazníkom do celého sveta. Špecializuje sa na krištáľové lustre, mosadzné lustre, nástenné a stropné svietidlá. Krištáľové poháre a šachy.
naše produkty: Krištáľové lustre
Poslať správu Bořivoj Tomeš – Art Crystal
ELEF, Lukáš a Frouz

ELEF, Lukáš a Frouz

Vyrábame a predávame darčekové predmety z českého brúseného skla - sklenené figúrky, sklenené kvetiny, sklenené hroznové víno, sklenené stromčeky a sklenené brúsené šachy. Naše darčekové predmety vyrábame tiež s rôznymi farebnými dekoratívnymi prvkami.
naše produkty: Sklenené darčekové predmety
Poslať správu ELEF, Lukáš a Frouz
SKALIMAR s.r.o.

SKALIMAR s.r.o.

Na našom e-shope nájdete širokú ponuku najrôznejších šperkov a bižutérie. Hlavne z chirurgickej ocele ďalej potom z ocele pozlátenej, wolfrámu, brúseného krištáľu atp. Svojím zákazníkom ponúkame nielen maloobchodný predaj, ale taktiež veľkoobchodný predaj.
naše produkty: Chirurgická oceľ retiazky, Náušnice z chirurgickej ocele, Prstene chirurgická oceľ
Poslať správu SKALIMAR s.r.o.
BRANS BOHEMIA v.o.s.

BRANS BOHEMIA v.o.s.

Tradičná česká sklárska firma so sortimentom brúseného nápojového skla. Vyrábame brúsené nápojové sklo vo vybranom druhu, veľkosti i type brusu podľa katalógu alebo na objednávku podľa priania zákazníka.
naše produkty: Brúsené nápojové sklo
Poslať správu BRANS BOHEMIA v.o.s.
dakr.net

dakr.net

Výroba a predaj drevených krabičiek, kufríkov, nosičov a regálov na víno. Predaj vinných náleviek. Pieskovanie fľiaš pre reklamné a darčekové účely. Predaj českých drevených hračiek. Predaj písacích potrieb. Predaj písacích a kresliacich pomôcok pre škôlky a školy.
naše produkty: Drevené regály na víno
Poslať správu dakr.net
VALNER ART GLASS

VALNER ART GLASS

Rodinná firma bola založená v roku 2004. Špecializáciou firmy je výroba ručne tvarovaného hutníckeho skla. Majiteľ firmy Aleš Valner naviazal na dlhoročné pôsobenie v rôznych sklárskych hutiach a zúročuje svoje skúsenosti s kolektívom spolupracovníkov.
naše produkty: Ručne tvarované hutnícke sklo
Poslať správu VALNER ART GLASS
DIAMOND TRADE CENTER a.s.

DIAMOND TRADE CENTER a.s.

DTC predáva vysoko kvalitné investičné diamanty. Medzinárodné certifikované investičné diamanty špičkovej kvality pochádzajú priamo od izraelskej spracovateľskej spoločnosti. Investičné diamanty sú koncentrátom Vášho majetku, nepodliehajú žiadnej evidencii.
naše produkty: Investičné diamanty
Poslať správu DIAMOND TRADE CENTER a.s.
Smaltovna Český Brod, s.r.o.

Smaltovna Český Brod, s.r.o.

Vyrábame reklamný smalt, technický smalt i umelecký smalt, plechové polotovary, vývesné a závesné reklamné cedule, smaltované cedule, vonkajšie i vnútorné orientačné systémy, výstražné cedule, potrubné štítky, hrobové čísla, vodočetné laty a ďalšie.
naše produkty: Smaltované cedule
Poslať správu Smaltovna Český Brod, s.r.o.
Sklářská dílna Josefův Důl

Sklářská dílna Josefův Důl

Vyrábame brúsené parfémové flakóny a zátky zo starých originálnych foriem, reklamné a plastické pieskovanie, ryté sklo, tienidlá, popolníky, ťažítka, lisované a fúkané sklo, unikátna výroba objektov pre slávnostné príležitosti.
Poslať správu Sklářská dílna Josefův Důl
Stránka:   späť   1 2 3 4 5
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.