Ekologické zdroje vykurovania

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 16
LATOP spol. s r.o.

LATOP spol. s r.o.

Veľkoobchod, maloobchod so sortimentom vykurovania - kachle - kúpeľne. Vyrábame pelety z čistej drevnej hmoty bez ďalších prísad, inštalujeme kotle na pelety. Zastupujeme rakúskeho výrobcu kotlov na pelety - firmu Ökofen.
Ukáž na mape   internet: www.latop.cz  
naše produkty: Kotle na pelety, Pelety
Poslať správu LATOP spol. s r.o.
ELEKTROSERVIS Hodr a spol., s.r.o.

ELEKTROSERVIS Hodr a spol., s.r.o.

Zaoberáme sa vykurovacou, meracou a regulačnou technikou ( infra vykurovanie, elektrické kotly a konvektory, plynové kotly, tepelné čerpadlá, regulátory teploty a iné ). Ponúkame poradenstvo, vypracovanie projektu, predaj materiálu a tovaru, montáž a následný servis.
Ukáž na mape   internet: www.elektro-hodr.cz  
naše produkty: Elektroventily, Infra vykurovanie elektrické
Poslať správu ELEKTROSERVIS Hodr a spol., s.r.o.
S-RADIATORY s.r.o.

S-RADIATORY s.r.o.

Spoločnosť S-RADIATORY ponúka ekologické kúrenie, prostredníctvom akumulačných radiátorov. Je vhodné na vykurovanie rodinných aj panelových domov, rekreačných objektov, rovnako tak nebytových priestorov. Pri obstaraní akumulačných radiátorov je úspora až 30%, oproti klasickým radiátorom.
internet: www.s-radiatory.cz  
naše produkty: Elektrické akumulačné kúrenie, Elektrické akumulačné radiátory, Elektrické kúrenie, Energeticky úsporné radiátory
Poslať správu S-RADIATORY s.r.o.
Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Atmos je rodinná česká firma a v súčasnosti jeden z najväčších európskych výrobcov kotlov na tuhé palivá. Kotly na tuhé palivá - teplovodné splyňovacie kotly na drevo a uhlie, od výkonu 15 až 100 KW, automatické kotly na pelety.
Ukáž na mape  
naše produkty: Horák na pelety Atmos, Kombi kotly na drevo, pelety a ETO, Kotly na pelety, Kotly na tuhé palivá, Prehorievacie kotly ATMOS, Zplyňovacie kotle, Zplyňovacie kotly na uhlie a drevo
Poslať správu Jaroslav Cankař a syn ATMOS
PONAST spol. s r. o.

PONAST spol. s r. o.

PONAST - výrobca automatických kotlov na drevné pelety, umožňujúcich prevádzku v rozsahu výkonu od 4,5 do 400 kW. Predajným artiklom sú aj interiérové a splyňovacie kotly Verner. Výrobky zodpovedajú EN 303.5 a sú vyvážané do 22 európskych krajín.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatické kotly, Kotlíková dotácia, ECODESIGN, Kotolňa, Krbové kachle, PONAST KP 08 KOMPAKT, COMPACT, Riadiaca jednotka, Teplovzdušná jednotka Airflow, Verner
Poslať správu PONAST spol. s r. o.
SAKUTUS CZ a.s.

SAKUTUS CZ a.s.

Spoločnosť SAKUTUS CZ a.s. je výrobcom infravykurovania. Vyrábame infrapanely z temperačných článkov NOMATERM. Základnou výrobnou radou sú stropné panely STROPTERM, ktoré slúžia na elektrické infravykurovanie obytných, kancelárskych a priemyselných priestorov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Infrapanely, Infravykurovanie, Izbový termostat, Laminátové haly pre teľatá
Poslať správu SAKUTUS CZ a.s.
SeCesPol - CZ, s.r.o.

SeCesPol - CZ, s.r.o.

Poľský výrobca výmenníkov tepla SECESPOL sa už viac ako 25 rokov špecializuje na vývoj, konštrukciu a výrobu rôznych riešení a typov výmenníkov tepla.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bazénové výmenníky tepla, Cenník výmenníkov tepla, Nerezové rúrky, Pharma výmenníky tepla, Rúrkové výmenníky tepla, Doskové výmenníky tepla, Výmenníky tepla
Poslať správu SeCesPol - CZ, s.r.o.
VERMOS s.r.o.

VERMOS s.r.o.

Vyrábame vákuové trubicové kolektory a solárné zásobníky. Vákuový trubicový kolektor je určený pre celoročnú prevádzku a preto musí byť vždy naplnený nemrznúcou kvapalinou určenou pre prevoz solárnych zariadení ( netoxická, ekologicky nezávadná kvapalina ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Vákuový trubicový kolektor
Poslať správu VERMOS s.r.o.
BLAZE HARMONY s.r.o.

BLAZE HARMONY s.r.o.

Spoločnosť BLAZE HARMONY sa zaoberá vývojom a výrobou krbov spaľujúcich bio-alkohol, ktoré nepotrebujú ku svojej činnosti komín. Moderný a tradičný design predurčuje krby k inštalácii do každého interiéru.
Ukáž na mape  
naše produkty: Krby bez komínov
Poslať správu BLAZE HARMONY s.r.o.
KODEK

KODEK

Dodávame a montujeme tepelné čerpadlá, solárne kolektory, čističky odpadových vôd, automatické ekologické kotle, podlahové vykurovacie systémy, radiátory, konvektory. Vŕtanie studní, vrty pre tepelné čerpadlá. Vykonávame energetické audity a poradenstvo v energetike.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené montované domy, Kotly na tuhé palivá, Tepelné čerpadlá
Poslať správu KODEK
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.