Elektronické informačné systémy

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 91
AUTOGARD spol. s r.o.

AUTOGARD spol. s r.o.

Vývoj, výroba, inštalácia, distribúcia - automatické závory, turnikety, zariadenie pre kontrolu prístupov, parkovacie systémy, výsuvné stĺpy, automatické cestné bariéry. Vstupenkové pokladničné systémy.
Ukáž na mape   internet: www.autogard.cz  
naše produkty: Automatické závory, Cestné zábrany, Parkovacie systémy, Turnikety, Závory
Poslať správu AUTOGARD spol. s r.o.
COMINFO, a.s.

COMINFO, a.s.

Identifikačné systémy, bezkontaktné čipové technológie, evidencie dochádzky, kontrola vstupu, stravovacie systémy, bezhotovostné platobné systémy, odbavovacie systémy, identifikácie výrobkov, snímače identifikačných kariet, vstupné turnikety a branky.
Ukáž na mape   internet: www.cominfo.cz  
naše produkty: Identifikačné systémy, Šatňové skrinky, Turniket, Vstupné turnikety
Poslať správu COMINFO, a.s.
ELMET, spol. s r. o.

ELMET, spol. s r. o.

Zákazková výroba elektroniky ( osadzovanie DPS technológií SMT ) a presnej mechaniky ( spracovanie plechov na CNC strojoch ). Vlastné výrobky sú ELAIR, Visuality Multimédia, Paravent, C-gas, autobusové zosilovače a ich príslušenstvá.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rekuperácia, Osadzovanie dosiek plošných spojov, Prietokomer plynu, Prístroj na liečbu hemeroidov, Rekuperačná jednotka, Umelá pľúcna ventilácia, Zákazková kovovýroba, Multimediálne LCD
Poslať správu ELMET, spol. s r. o.
EPRIN spol. s r.o.

EPRIN spol. s r.o.

Spoločnosť EPRIN je popredným dodávateľom pre Českú republiku a krajiny EÚ v oblasti AID, tlačiarne, snímače, terminály, RFID, aplikátory, etikety, farbiace pásky, spolupráca s renomovanými výrobcami, najlepšie referencie vo všetkých oboroch.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatická identifikácia, Aplikátory etikiet, Bezpečnostné etikety, Samolepiace etikety, Čítačky čiarových kódov
Poslať správu EPRIN spol. s r.o.
LUX - IDent s.r.o.

LUX - IDent s.r.o.

Vyrábame rádiofrekvenčné RFID transpondéry o frekvenciach 125kHz a 13,56MHz. Portfólio produktov zahŕňa: nepúzdrené cievky, predlamináty, bezkontaktné karty, clamshell karty, kľúčenky ( prívesky na kľúče ), čipové hodinky, diskové tagy ( PVC, PET, epoxy ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezkontaktné karty, RFID čipy
Poslať správu LUX - IDent s.r.o.
APEL s.r.o.

APEL s.r.o.

Dispečerské centrá, dispečerské panely, textové a grafické informačné displeje, vyvolávacie a vstupné systémy, výsledkové tabule, výroba rozvádzačov a káblových zväzkov, predaj výpočtovej techniky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rozvádzače, vyvolávaciu systém
Poslať správu APEL s.r.o.
Identcode s.r.o.

Identcode s.r.o.

Vyvíjame a vyrábame komponenty parkovacích systémov, platobné automaty, zariadenia pre triedenie a výdaj mincí, priemyslové terminály pre zber dát a riadenie výroby, snímače 2D kódov pre priemyselné aplikácie a hardwarové kľúče pre ochranu software.
Ukáž na mape  
naše produkty: 2D priemyselné snímače čiarového kódu, Prístupové systémy, Platobné automaty, Priemyselné dátové terminály
Poslať správu Identcode s.r.o.
ELEKTROČAS s.r.o.

ELEKTROČAS s.r.o.

Naša firma vyvíja, vyrába, montuje a servisuje systémy jednotného času, hodiny Quartz i riadené rádiosignálom DCF alebo GPS - absolútna presnosť a automatický prechod na zimný/letný čas, daľej informačné tabuľe s LCD riadené PC pro vlakové stanice, letiská apod.
Ukáž na mape  
naše produkty: Elektrické hodiny
Poslať správu ELEKTROČAS s.r.o.
UNITES Systems a.s.

UNITES Systems a.s.

UNITES Systems a.s. sa zaoberá vývojom a výrobou vlastných automatických testovacích zariadení ( ATE ) pre testovanie širokého spektra polovodičových súčiastok. Súčasne ponúka vývoj a výrobu test aplikácií na zakázku a pozáručný servis testerov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatické testovacie zariadenie pro polovodiče, Tester pre testovanie hybridných súčiastok, Vysokorýchlostný tester pre diskrétne polovodiče, Vývoj test aplikácií
Poslať správu UNITES Systems a.s.
SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

Zaoberáme sa prevažne projekciou, výstavbou, prevádzkovaním a servisom verejných sietí rôznych druhov. Nosné produkty: projekcia, výstavba, prevádzkovanie a servis televíznych káblových rozvodov ( TKR ), obecných a miestnych rozhlasov a fotovoltaických elektrární.
Ukáž na mape  
naše produkty: Informačný výstražný a varovací systém, Káblová televízia, Obecné rozhlasy
Poslať správu SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.