Kancelárske potreby

Je tu 2 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 678
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. pôsobí v papierenskom priemysle v oblasti spracovania papiera. Špecializuje sa vo výrobe ekologických výplňových, fixačných a obalových materiálov z voštín a Fixboard ® - paliet, prepravných boxov, radí sa medzi popredných stredoeurópskych výrobcov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Biela korková magnetická tabuľa, Lisované papierové rohy, Papierové palety, Papierové voštiny, Prepravné papierové boxy, Voštinové dosky
Poslať správu MELECKY a.s.
ADORE s.r.o.

ADORE s.r.o.

Dovozca a distribútor širokej ponuky písacích potrieb a darčekových predmetov. Reklamné ceruzky, guličkové perá, atramentové, keramické perá, darčekové sady a ďalšie. Dodávame reklamným agentúram a veľkoobchodom s množstevnými zľavami. Reklamné predmety - potlač.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ceruzky s potlačou, Plastové prepisovačky, Potlač pier, Reklamné ceruzky, Reklamné perá, Reklamné predmety
Poslať správu ADORE s.r.o.
E M B A , spol. s r. o.

E M B A , spol. s r. o.

Sme najväčším českým výrobcom pákových zakladačov, archívnych systémov pre krátkodobú i dlhodobú archiváciu a kancelárskych potrieb z hladkej recyklovanej lepenky. Vyrábame predovšetkým pákové zakladače, zakladače archívne a závesné a archívne krabice a boxy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Archívne krabice, Pákové zakladače
Poslať správu E M B A , spol. s r. o.
BRAHA plasty, s.r.o.

BRAHA plasty, s.r.o.

Patríme ku kľúčovým dodávateľom technických výliskov z plastu pre stroje a zariadenia. Vyrábame otočný stojánik pod telefón, kĺbový stojánik pod telefón, stojánik malý a malý s miskou, plastové kancelárske odkladače, policové zostavy, flipcharty a ťažítka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kancelársky stojan na telefón, Kancelárske odkladače, Lisovňa plastov s vlastnou nástrojárňou, Otočný stojan pod telefón, Policové zostavy, Veže na tlačivá
Poslať správu BRAHA plasty, s.r.o.
HART tašky, s.r.o.

HART tašky, s.r.o.

Výroba luxusných papierových tašiek s bavlnenými uchami, strojné papierové tašky s plochými a krútenými uchami, tašky a obaly na víno, zakázkové firemné šanóny, predaj bianco papierových tašiek a obalov zo skladu, dotlač už hotových bianco tašiek sieťotlačou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Krúžkové zakladače, Papierové tašky
Poslať správu HART tašky, s.r.o.
ABC MAGNET s.r.o.

ABC MAGNET s.r.o.

Spoločnosť ABC MAGNET ponúka široký sortiment trvalých magnetov a magnetických výrobkov: magnety FeNdB, SmCo, Alnico feritové magnety, magnetické separátory, držiaky a iné. Taktiež ponúka zákazkovú výrobu a poradenskú činnosť.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kancelárske magnety, Magnetické držiaky, Magnetické tlačiarenské valce, Magnety pre elektromotory
Poslať správu ABC MAGNET s.r.o.
KORONA Lochovice, spol. s r.o.

KORONA Lochovice, spol. s r.o.

Korona Lochovice patrí vo svojom obore k popredným výrobcom kancelárskych potrieb na trhu Českej republiky. Výrobný program tvoria výrobky určené k archivácii dokumentov, predovšetkým pákové a archivačné zakladače rozmanitých druhov, vyrobené z vlastnej lepenky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pákové zakladače
Poslať správu KORONA Lochovice, spol. s r.o.

ACTIVA spol. s r. o.

Kancelárske potreby
Ukáž na mape  
Poslať správu ACTIVA spol. s r. o.

Eduard Pazourek

Kancelárske potreby
Ukáž na mape  
Poslať správu Eduard Pazourek
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.