Potraviny pre zdravú výživu

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 119
BENKOR s.r.o.

BENKOR s.r.o.

Sme česká spoločnosť s viac než sedemdesiatročnou tradíciou. Našou špecializáciou je výroba korenia, bylín a sušenej zeleniny. Kladieme zvýšený dôraz na zásady racionálnej výživy. Zásobujeme trh viac než stopäťdesiatimi druhmi korenia a bylín a takmer sto druhmi zmesí.
Ukáž na mape   internet: www.benkor.cz  
naše produkty: Korenie, Nakladacie prípravky, Sušené bylinky, Zdravá výživa
Poslať správu BENKOR s.r.o.
PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

Vyrábame a dodávame talianske tyčinky GRISSINI, celozrnné grahamové tyčinky, sypané talianske tyčinky, sezamové talianske tyčinky, Opavské tyčinky s príchuťou cesnak, syr, syr a chilli a s príchuťou slaniny.
Ukáž na mape  
naše produkty: Grahamové tyčinky, Slané tyčinky, Syrové tyčinky, Tyčinky Grissini, Tyčinky so syrovou príchuťou
Poslať správu PEKÁRNA KRÁL s.r.o.
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Rodinná firma NOMINAL sa od začiatku (*1993) zameriava na výrobu potravín prírodného charakteru, vhodných na podporu zdravého životného štýlu a bezlepkové potraviny. Veľký dôraz je kladený na kvalitu používaných surovín. Časť je z vlastnej produkcie.
Ukáž na mape   internet: www.nominal.cz  
naše produkty: Bezlepková múka NOMIX, Cereálna kaša Nomina
Poslať správu NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a predaj : posilovacie stroje, posilovacie lavice, činky, viacúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a ďalšie príslušenstvo pre vybavenie fitcentier, športová výživa a oblečenie. Špecializovaná predajňa KETTLER : ergometre, rotopedy, crosstrenažéry a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Posilovacie lavice, Posilovacie stroje, Rotopédy KETTLER, Športová výživa, Vybavenie fitcentier, Vybavenie fitness
Poslať správu Zdeněk Hrubý - HC Compact
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o. je rodinný podnik, ktorý vyrába trvanlivé pečivo a produkty zdravej výživy. Našou špecialitou je výroba celozrnných cereálnych sušeniek, bezlepkových sušeniek a nízkoenergetických sušeniek s vysokým podielom vlákniny podľa vlastných receptúr.
Ukáž na mape  
naše produkty: Celozrnné cereálne sušienky
Poslať správu OPAC s.r.o.
BIOGENA CB spol. s r.o.

BIOGENA CB spol. s r.o.

Našou snahou je ponúknuť výrobky, ktoré zaujmú nielen svojím dizajnom, ale i chuťou a vôňou s nadstavbou prínosu pre Vaše zdravie. Nie každému chutia byliny alebo čierne či zelené čaje v čistom náleve, preto komponujeme tieto čaje s ovocím a prírodnými extraktmi.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bylinné čaje, Porciovaný čaj, Výroba čaju
Poslať správu BIOGENA CB spol. s r.o.
Phyto CZ, s.r.o.

Phyto CZ, s.r.o.

Európsky dovozca potravinového doplnku PhytoChi®. Doplnok stravy vyrábaný v USA Dr. Albertom Y. Leungem. V USA veľmi obľúbený prípravok PhytoChi® je jeden z najlepších výrobkov svojho druhu a je určený k dennému užívaniu. Jedná sa o čiste prírodný produkt z bylín.
Ukáž na mape  
naše produkty: Doplnok stravy, Zdravá výživa
Poslať správu Phyto CZ, s.r.o.
Minimlékárny Mláka

Minimlékárny Mláka

Naša spoločnosť sa zaoberá rastlinnou a živočíšnou výrobou s následným spracovaním mlieka. Vyrábame živočíšne jogurty, tvarohové nátierky, termizované dezerty, žervé, rôzne druhy syrov, jogurtové mlieka, zákysy, ochutené tvarohy a ďalšie.

naše produkty: Dohrievanie syr, Nakladaný syr, Plnotučný tvaroh
Poslať správu Minimlékárny Mláka
Aromatis, s.r.o.

Aromatis, s.r.o.

Spoločnosť Aromatis sa špecializuje na predaj BIO sušenej syrovátky. V našej ponuke je zastúpená zčasti odsolená sušená syrovátka, BIO sušená syrovátka a sušená syrovátka obohatená o bielkovinu.
Ukáž na mape  
naše produkty: BIO sušená syrovátka
Poslať správu Aromatis, s.r.o.
ASP CZECH s.r.o.

ASP CZECH s.r.o.

Sme výrobca a distribútor, ponúkame výrobky zdravej výživy a doplnky stravy určené k prevencii a úspešnému prekonaniu civilizačných chorôb, ďalej predávame sušené rastlinné nápoje. Produkty ASP sú schválené Ministerstvom zdravotníctva Českej republiky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Sušené rastlinné nápoje
Poslať správu ASP CZECH s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.