Potraviny pre zdravú výživu

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 119
BENKOR s.r.o.

BENKOR s.r.o.

Sme česká spoločnosť s viac než sedemdesiatročnou tradíciou. Našou špecializáciou je výroba korenia, bylín a sušenej zeleniny. Kladieme zvýšený dôraz na zásady racionálnej výživy. Zásobujeme trh viac než stopäťdesiatimi druhmi korenia a bylín a takmer sto druhmi zmesí.
Ukáž na mape   internet: www.benkor.cz  
naše produkty: Korenie, Nakladacie prípravky, Sušené bylinky, Zdravá výživa
Poslať správu BENKOR s.r.o.
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Rodinná firma NOMINAL sa od začiatku (*1993) zameriava na výrobu potravín prírodného charakteru, vhodných na podporu zdravého životného štýlu a bezlepkové potraviny. Veľký dôraz je kladený na kvalitu používaných surovín. Časť je z vlastnej produkcie.
Ukáž na mape   internet: www.nominal.cz  
naše produkty: Bezlepková múka NOMIX, Cereálna kaša Nomina, Cereálna kaša Nomina pšenová BIO
Poslať správu NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

Vyrábame a dodávame talianske tyčinky GRISSINI, celozrnné grahamové tyčinky, sypané talianske tyčinky, sezamové talianske tyčinky, Opavské tyčinky s príchuťou cesnak, syr, syr a chilli a s príchuťou slaniny.
Ukáž na mape  
naše produkty: Grahamové tyčinky, Slané tyčinky, Syrové tyčinky, Tyčinky Grissini, Tyčinky so syrovou príchuťou
Poslať správu PEKÁRNA KRÁL s.r.o.
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a predaj : posilovacie stroje, posilovacie lavice, činky, viacúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a ďalšie príslušenstvo pre vybavenie fitcentier, športová výživa a oblečenie. Špecializovaná predajňa KETTLER : ergometre, rotopedy, crosstrenažéry a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Posilovacie lavice, Posilovacie stroje, Rotopédy KETTLER, Športová výživa, Vybavenie fitcentier, Vybavenie fitness
Poslať správu Zdeněk Hrubý - HC Compact
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o. je rodinný podnik, ktorý vyrába trvanlivé pečivo a produkty zdravej výživy. Našou špecialitou je výroba celozrnných cereálnych sušeniek, bezlepkových sušeniek a nízkoenergetických sušeniek s vysokým podielom vlákniny podľa vlastných receptúr.
Ukáž na mape  
naše produkty: Celozrnné cereálne sušienky
Poslať správu OPAC s.r.o.
BIOGENA CB spol. s r.o.

BIOGENA CB spol. s r.o.

Našou snahou je ponúknuť výrobky, ktoré zaujmú nielen svojím dizajnom, ale i chuťou a vôňou s nadstavbou prínosu pre Vaše zdravie. Nie každému chutia byliny alebo čierne či zelené čaje v čistom náleve, preto komponujeme tieto čaje s ovocím a prírodnými extraktmi.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bylinné čaje, Porciovaný čaj, Výroba čaju
Poslať správu BIOGENA CB spol. s r.o.
Phyto CZ, s.r.o.

Phyto CZ, s.r.o.

Európsky dovozca potravinového doplnku PhytoChi®. Doplnok stravy vyrábaný v USA Dr. Albertom Y. Leungem. V USA veľmi obľúbený prípravok PhytoChi® je jeden z najlepších výrobkov svojho druhu a je určený k dennému užívaniu. Jedná sa o čiste prírodný produkt z bylín.
Ukáž na mape  
naše produkty: Doplnok stravy, Zdravá výživa
Poslať správu Phyto CZ, s.r.o.
Minimlékárny Mláka

Minimlékárny Mláka

Naša spoločnosť sa zaoberá rastlinnou a živočíšnou výrobou s následným spracovaním mlieka. Vyrábame živočíšne jogurty, tvarohové nátierky, termizované dezerty, žervé, rôzne druhy syrov, jogurtové mlieka, zákysy, ochutené tvarohy a ďalšie.

naše produkty: Dohrievanie syr, Nakladaný syr, Plnotučný tvaroh
Poslať správu Minimlékárny Mláka
Aromatis, s.r.o.

Aromatis, s.r.o.

Spoločnosť Aromatis sa špecializuje na predaj BIO sušenej syrovátky. V našej ponuke je zastúpená zčasti odsolená sušená syrovátka, BIO sušená syrovátka a sušená syrovátka obohatená o bielkovinu.
Ukáž na mape  
naše produkty: BIO sušená syrovátka
Poslať správu Aromatis, s.r.o.
ASP CZECH s.r.o.

ASP CZECH s.r.o.

Sme výrobca a distribútor, ponúkame výrobky zdravej výživy a doplnky stravy určené k prevencii a úspešnému prekonaniu civilizačných chorôb, ďalej predávame sušené rastlinné nápoje. Produkty ASP sú schválené Ministerstvom zdravotníctva Českej republiky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Sušené rastlinné nápoje
Poslať správu ASP CZECH s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.