Požičovne

Je tu 14 sekcií v ktorej je 1 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 1170
VODÁK sport, s.r.o.

VODÁK sport, s.r.o.

Požičovňa, predajňa, opravovňa a bazár: vodácke potreby, kanoe, kajaky, rafty, pálavy, pádla, vesty, pumpy, neoprény. Predajca lodí Gumotex. Dovoz lodí Pyranha, vybavenie Bravo, Profiplast, Galasport, Hiko, Noname, Panda, Švejda, Noah.
Ukáž na mape  
naše produkty: Požičovňa bežiek, Požičovňa lodí, Vodácke oblečenie, Vodácké potreby
Poslať správu VODÁK sport, s.r.o.
Pronuptia de Paris

Pronuptia de Paris

Spoločnosť PRONUPTIA bola založená v Paríži v roku 1958 a má sieť viac než 200 autorizovaných svatobných salónov po celom svete. České zastúpenie vzniklo v roku 1991 a s 10 salónmi je najväčšou svadobnou firmou na trhu. Zhliadnite webovú prezentáciu PRONUPTIA!
Ukáž na mape  
naše produkty: Svadobné šaty
Poslať správu Pronuptia de Paris
Impex Car corp.,s.r.o.

Impex Car corp.,s.r.o.

Autopožičovňa Praha. Predaj a prenájom luxusných vozidiel popredných svetových značiek : Audi, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Ferrari, Rolls Royce, Bentley, Hummer, Infiniti, Lamborghini. Dovoz na objednávku, servis, ručné mytie vozidiel, poistenia a leasing vozov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Autopožičovňa Praha, Luxusné vozy Praha, Požičovňa luxusných áut v Prahe
Poslať správu Impex Car corp.,s.r.o.
MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Predaj a prenájom vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky. Servis, repasy a opravy vysokozdvižných vozíkov, predaj – trakčné batérie, nabíjačky, pneumatiky TRELLEBORG. Školenie obsluhy, poradenstvo, technické prehliadky manipulačných vysokozdvižných vozíkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kolesá pre vysokozdvižné vozíky, Odkúpenie použitej manipulačnej techniky, Paletové vozíky, Pneu TRELLEBORG, Pneumatiky pre vysokozdvižné vozíky, Prenájom vysokozdvižných vozíkov, Prídavné zariadenia manipulačnej techniky, Repas vysokozdvižných vozíkov, Školenie vodičov vysokozdvižných vozíkov, Trakčné batérie pre manipulačné vozíky, Vysokozdvižné vozíky
Poslať správu MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
PEVI, s.r.o.

PEVI, s.r.o.

Veľkoobchod - kompletný sortiment osobných ochranných pracovných odevov a pomôcok. Moderný servis a prenájom pracovných odevov pre profesionálov, logistika. Prenajímame priemyselné čistiace utierky, podložky a kontajnery. Ponúkame náhradné plnenie ( ZPS ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Pracovné odevy, Prenájom pracovných odevov
Poslať správu PEVI, s.r.o.
Sims Recycling Solutions, s.r.o.

Sims Recycling Solutions, s.r.o.

Služby spojené s obmenou počítačov spoločnostiam a organizáciám, ktoré potrebujú obnoviť hardware i software v strednej a východnej Európe. Okrem toho repasujeme, opravujeme a predávame výpočtovú techniku tým, ktorí nepožadujú najnovšie technológie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Predaj notebookov, Prenájom notebookov
Poslať správu Sims Recycling Solutions, s.r.o.
ELZAS technik s.r.o.

ELZAS technik s.r.o.

Sme firma ktorá sa zaoberá prenájmom výškových pracovných plošín a kompletnými službami v obore elektro. Pracujeme v oblasti stavebníctva, reklamy, elektromontáží. Cena za dopravu je zmluvná a neodvíja sa od sídla našej spoločnosti.
Ukáž na mape  
naše produkty: Prenájom výškových pracovných plošín
Poslať správu ELZAS technik s.r.o.
FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.

FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.

Firma FEIFER patrí k popredným európskym výrobcom páskovacej a fóliovej baliacej techniky. Poskytujeme komplexné služby v oblasti balenia tovaru. Naším hlavným cieľom je spokojný zákazník, o čom sa mohlo presvedčiť cez 10 000 našich zákazníkov v tridsiatich krajinách sveta.
Ukáž na mape   internet: www.feifer.cz  
naše produkty: Baliace stroje, Páskovacie stroje, Prenájom baliacej techniky
Poslať správu FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.
Autopůjčovna TRIGA CAR

Autopůjčovna TRIGA CAR

Ponúkame prenájom kompletnej modelovej rady Škoda, Opel, Ford a vybrané modely ďalších značiek. Ďalej prenajímame minibusy, Pick Up, úžitkové vozy. Pristavenie zdarma, autosedačky a autodoplnky. On-line rezervácie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Autopožičovňa Česká republika, Autopožičovňa Praha
Poslať správu Autopůjčovna TRIGA CAR
INPOZA plus s.r.o.

INPOZA plus s.r.o.

Požičovňa elektrického náradia - vŕtačky, kladivá, priemyslové vysávače, ubíjadlá, krovinorezy, elektrocentrály, čističe kobercov, brúsky na parkety, záhradne náradie, Hilti a Bosch. Naša požičovňa náradia Plzeň predáva drobné stavebné náradie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Požičovňa elektrického náradia Plzeň
Poslať správu INPOZA plus s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.