Prevádzkové vybavenie a zásobovanie

Je tu 7 sekcií v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 14
DOMUS Laundry CZ s.r.o.

DOMUS Laundry CZ s.r.o.

Predaj, dodávka na kľúč, servis, poradenstvo, poradenstvo, zastúpenie pre ČR a SK značky DOMUS: stroje pre práčovne, chemické čistiarne, práčovňové zariadenia, priemyselné práčky, žehliče, sušiče, mangle. predaj náhradných dielov, záručný a pozáručný servis.
Ukáž na mape   internet: www.pradelenska-zarizeni.cz  
naše produkty: Práčovňové zariadenia, Priemyselné mangle, Priemyselné práčky, Priemyselné sušiče, Priemyselné žehliče, Profesionálne práčky, Profi práčky, Sušičky bielizne, Vybavenie práčovní, Zariadenia práčovne, Žehliace lisy
Poslať správu DOMUS Laundry CZ s.r.o.
GRIOS s.r.o.

GRIOS s.r.o.

GRIOS s.r.o. je výrobca drôteného programu a kovových výrobkov so zameraním na zákazkovú výrobu vybavenia predajní a obchodov, ďalej logistického vybavenia a výstuh slnečných clôn do automobilov. Zaoberá sa spracovaním uzavretých profilov - laserovým rezaním rúrok.
Ukáž na mape   internet: www.grios.cz  
naše produkty: Drôtený program, Laserové spracovanie uzavretých profilov
Poslať správu GRIOS s.r.o.
VVM - IPSO s.r.o.

VVM - IPSO s.r.o.

Výroba, predaj, montáž, servis, financovanie, zastúpenie pre ČR a SR: profesionálne stroje a zariadenie pre priemyselné práčovne a chemické čistiarne. Vďaka svojej kvalite majú tieto stroje stále väčšiu obľubu u zákazníkov, o čom svedčí vzrastajúci predaj.
Ukáž na mape   internet: www.pradelenska-zarizeni.cz  
naše produkty: Hygienické práčky, Práčovňové zariadenie, Priemyselné práčky, Priemyselné sušiče, Priemyselné žehliče, Vybavenie práčovní
Poslať správu VVM - IPSO s.r.o.
GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

Ponuka vybavenia obchodov, gastro zariadení, nárezových strojov, váh a pokladní. Predaj chladiacej a mraziacej techniky, umývačiek a nerezového nábytku. Významný dodávateľ nárezových a mäsospracujúcich strojov a chladiace technológie. Zabezpečenie kompletného servisu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Baličky potravín, Chladiaca technika, DEKO (BERKEL), Grily, Konvektomaty, Kuchynské vybavenie, Kuchynský riad, Kutre na mäso, MANCONI, Mraziaci technika, Vitríny, Nárezové stroje, Nárezový stroj, Pekárske pece, SAM KUCHLER
Poslať správu GASTROTECHNO GROUP s.r.o.
DUNET s.r.o.

DUNET s.r.o.

Spoločnosť DUNET sa špecializuje na vývoj, výrobu a distribúciu prístrojov určených na ručné umývanie reštauračného skla - ručné umývačky skla DUNETIC ® Compact a DUNETIC ® Comfort. Zaoberá sa taktiež výrobou foriem a lisovaním plastov, kompletáciou a balením výrobkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ručné umývačky skla
Poslať správu DUNET s.r.o.
OLYMP - KOV, spol. s r.o.

OLYMP - KOV, spol. s r.o.

Firma OLYMP - KOV spol. s. r. o. bola založená roku 1992, sídlo firmy Rostěnice okres Vyškov. Predmetom našej činnosti je nerez plech a jeho spracovanie do sily 5 mm ( strihanie, laser, ohýbanie, brúsenie, zváranie ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Nerez plech
Poslať správu OLYMP - KOV, spol. s r.o.
NOVUM, spol. s r.o.

NOVUM, spol. s r.o.

Predávame a servisujeme obchodné váhy DIGI, registračné pokladne CHD, pokladničné boxy SCS, čítačky čiarových kódov Metrologic, počítačky bankoviek ACCUBANKER, automaty na vracanie fľiaš BEVESYS, pokladničné systémy pre obchody a reštaurácie, ručné baličky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pokladničné boxy, Registračné pokladne, Snímače čiarových kódov, Spotrebný materiál do obchodov, Váhy do obchodu
Poslať správu NOVUM, spol. s r.o.
Z O K - system s.r.o.

Z O K - system s.r.o.

Obchodné zariadenie - naša firma dodá pre Váš obchod obchodné zariadenie podľa Vášho priania od počiatočných návrhov cez dispozičné riešenie až do výroby a montáže obchodného zariadenia, vrátane doplnkov pre podporu predaja ( cenovky, cenovkové lišty, a ďalšie ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Obchodné zariadenie
Poslať správu Z O K - system s.r.o.

Roman Václavík

Prevádzkové vybavenie a zásobovanie
Ukáž na mape  
Poslať správu Roman Václavík

JP-KONTAKT, s.r.o.

Prevádzkové vybavenie a zásobovanie
Ukáž na mape  
Poslať správu JP-KONTAKT, s.r.o.
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.