Š

ŠPINAR - software s.r.o.

ŠPINAR - software s.r.o.

ŠPINAR - software s.r.o. výhradný dodávateľ programu TurboCAD, TurboCADCAM, TurboFLOORPLAN, DAEX. Program pre návrh domu, návrh interiéru, návrh kuchyne, návrh kúpeľne, návrh záhrada, stavebné projektovanie, stavebná architektúra, výroba nábytku.
naše produkty: CAD program, Návrhy interiérov, Program návrh interiéru
Poslať správu
ŠTUK - VOTRUBA

ŠTUK - VOTRUBA

Vyrábame fasádne profily štandardných tvarov, ale aj na objednávku pre historické centrá s požiadavkom na zachovanie pôvodných štukatúr. Vykonávame reštaurátorské práce, projekčnú a poradenskú činnosť. Vyrábame sadrové profily na výzdobu interiérov.
naše produkty: Fasádne profily, Podstrešné rímsy, Sadrové ozdobné prvky
Poslať správu
Špringl

Špringl

Vyrábame a predávame sklenené tlačené perly, sklenené ohňové perly, sklenené točité perly - lampové perly a drevené gombíky. Jedná sa o klasické aj originálne tvary, v rôzných farbách a farebných kombináciach, s rôznými povrchovými úpravami.
naše produkty: Bižutérne komponenty, České korálky, Sklenené korálky, Sklenené točené perly, Tlačené sklenené perly
Poslať správu
ŠKRAMPAL spol. s r.o.

ŠKRAMPAL spol. s r.o.

Firma bola založená v roku 1993 a v roku 2003 bola transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzeným. Zaoberáme sa špecializovaným veľkoobchodom a maloobchodom v oboroch voda, vykurovanie a plynoinštalácia. Zdarma poskytujeme poradenstvo v obore.
naše produkty: Inštalačný systém PVC - CPVC, Krbové kachle, Viacvrstvová rúrka Pex - Al - Pex
Poslať správu
ŠINDLER´S. s.r.o.

ŠINDLER´S. s.r.o.

Ponúkame kompletný sortiment nerezovej ocele. Nerezové plechy, rúrky, armatúry, jekly, príruby, klapky, potravinárske šrubovanie, hadice a spojovací materiál. Nerezová oceľ pre potravinársky, hutnícky, chemický, pivovarnícky, liehovarnícky a mliekárenský priemysel.
naše produkty: České sklo, Fotoaparáty, Nerezová oceľ
Poslať správu
ŠKODA MACHINE TOOL a.s.

ŠKODA MACHINE TOOL a.s.

Vyrábame ťažké horizontálne frézovacie a vyvrtávacie stroje priemer vretena 140 - 300 mm, frézovacie a vyvrtávacie hlavy, otočné stoly, ťažké hrotové sústruhy maximálny priemer obrobku 1000 - 5200 mm, špeciálne stroje na kľukové hriadele a rotory turbogenerátorov.
naše produkty: Frézovacie vyvrtávacie stroje
Poslať správu
Šimara & Škrla

Šimara & Škrla

Naša firma sa zaoberá pokladaním liatých anhydritových podláh. Našimi zákazníkmi sú súkromné osoby, ktoré využívajú našu prácu pre výstavbu rodinných domov a firmy pre stavbu priemyselných objektov. Ponúkame odborné poradenstvo v tomto obore.
naše produkty: Anhydritové podlahy, Anhydritové potery, Liaté podlahy
Poslať správu

České firmy

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety Astron Buildings s.r.o. Stavebné kovové materiály GANES, s. r.o. Odpadové hospodárstvo AUTO COM Brno s.r.o. Obchodné zastúpenie pre automobily a náhradné diely
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.