Služby starostlivosť o telo

Je tu 8 sekcií v ktorej je 1 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 1077
SABAI, s.r.o.

SABAI, s.r.o.

V našej ponuke možno nájsť typické thajské masáže, ale aj aromatickú masáž celého tela, reflexnú masáž chodidiel alebo masáž zameranú na odstránenie celulitídy. Akékoľvek masáže vykonávajú certifikované terapeutky z Thajska. Ponúkame darčekové certifikáty.
Ukáž na mape  
naše produkty: Masáže, Thajské masáže
Poslať správu SABAI, s.r.o.
JAVA PRINCESS - MUSTIKA RATU

JAVA PRINCESS - MUSTIKA RATU

Jávske kráľovské masáže, ošetrenie vulkanickými kameňmi, mincovné masáže, ošetrenie pŕs, kozmetické ošetrenie, manikúra a pedikúra. Predaj kozmetiky Mustika Ratu. Prenájom plochy na semináre. Predaj certifikátov. Výhradný franšízový držiteľ licencie v ČR.
Ukáž na mape  
naše produkty: Relaxačné masáže
Poslať správu JAVA PRINCESS - MUSTIKA RATU
STUDIO SONJA s.r.o.

STUDIO SONJA s.r.o.

Radi by sme Vám predstavili naše štúdio a ukázali Vám, ako sa vaše sny stanú skutočnosťou. Naše štúdio pôsobí na českom trhu už 10. rok a stále sa snažíme skvalitňovať a rozširovať naše služby.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kaderníctvo Praha, Predlžovanie vlasov, Výkup vlasov
Poslať správu STUDIO SONJA s.r.o.
Hotel IRIS

Hotel IRIS

Hotel v Českej republike u Novomlýnskej stanice. Rekreačné a školiace stredisko, firemné akcie. Kapacita 76 lôžok, reštaurácia, kongresová hala, fitness, sauna, uzavreté parkovisko, letná terasa, úschovňa bicyklov. Ochutnávka vín a ďalšie služby podľa požiadaviek klientov.
Ukáž na mape   internet: www.hotel-iris.cz  
naše produkty: Hotel v Českej republike, Ubytovanie v Českej republike, Wellness víkend
Poslať správu Hotel IRIS
Hotel Gondola

Hotel Gondola

Hotel Gondola má k dispozícii 20 klimatizovaných izieb ( 2 jednolôžkové a 18 dvojlôžkových, z toho 12 double a 6 twin ), s vlastnou kúpeľňou s WC, televíziou so satelitným príjmom, rádiom, prípojkou na internet, telefónom s priamou voľbou a minibarom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie v Plzni, Wellness v Plzni
Poslať správu Hotel Gondola
Wellness hotel Pohoda

Wellness hotel Pohoda

Moderné štvorhviezdičkový hotel Pohoda je situované v najznámejších moravských kúpeľoch Luhačovice. Ich doménou sú týždenné a víkendové wellness pobyty, romantické pobyty alebo pobyty pre seniorov.
Ukáž na mape   internet: www.pohoda-luhacovice.cz  
naše produkty: Hotely Luhačovice, Kúpele Luhačovice, Last moment Luhačovice, Ubytovanie Luhačovice, Víkendové pobyty Luhačovice, Wellness pobyty Luhačovice
Poslať správu Wellness hotel Pohoda
ALBIXON a.s.

ALBIXON a.s.

Firma s vlastným, českým kapitálom. Majitelia podnikajú pod ochrannou známkou Albion od roku 1990. Naša spoločnosť sa postupne prepracovala medzi špičku na českom trhu a už i v medzinárodnom merítku sme najväčším výrobcom bazénov a zastrešení v Európe.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bazény, Infrasauny, Solárne sprchy, Vírivé vane Jacuzzi, Vonkajšie bazény, Zastrešenie bazénov
Poslať správu ALBIXON a.s.
Rožnovské pivní lázně s.r.o.

Rožnovské pivní lázně s.r.o.

V pivných kúpeľoch sa snažíme skĺbiť prvky alternatívneho liečiteľstva vychádzajúceho z techník starých Egypťanov a východných kultúr s bežnými kúpeľnými a fyzioterapeutickými postupmi. Veríme, že iba ak dosiahneme harmóniu tela a duše, môžeme žiť šťastný život.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kúpeľné pobyty Rožnov pod Radhoštěm, Pivné kúpele Rožnov pod Radhoštěm
Poslať správu Rožnovské pivní lázně s.r.o.
Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Luxusný hotel Hoffmeister je tým miestom v Prahe, ktoré zvedaví objavujú, spokojní vyhľadávajú a kam sa nároční vracajú. Poskytuje najvyšší medzinárodný štandard pohodlia a vybavenosti, bez toho, aby zotrel pôvab historickej a romantickej časti mesta.
Ukáž na mape  
naše produkty: Boutique hotel Praha, Boutique hotel v historickej Prahe, Hotel v Prahe, Luxusný hotel v centre Prahy, Päťhviezdičkový hotel v Prahe
Poslať správu Hotel Hoffmeister
SAUNY SALUS

SAUNY SALUS

Sme jedna z popredných firiem na českom a slovenskom trhu. Zaoberáme sa realizáciou sáun a výrobou kachlí, ktorá sa vyznačuje originalitou, vysokou akosťou a životnosťou garantovanou zárukou až na 5 rokov. Sme pripravení splniť každé prianie zákazníka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Sauny Salus
Poslať správu SAUNY SALUS
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.