Svatba a obrad

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 36
Svatba v zahraničí

Svatba v zahraničí

Cestovná agentúra Exotická svadba pre Vás zabezpečí kompletnú organizáciu svadby v zahraničí, vrátane dokumentov, delegáta, leteniek a ubytovania. Následne vybavíme i potrebné formality v Českej republike, alebo Vám pred odletom zabezpečíme potrebné dokumenty.
Ukáž na mape   internet: www.exoticka-svatba.cz  
naše produkty: Svadba Anguilla, Svadba Antigua, Svadba Bali, Svadba Barbados, Svadba Britské panenské ostrovy, Svadba Dominikánska republika, Svadba Fidži, Svadba Grécko, Svadba Grenada, Svadba Karibik, Svadba Maledivy, Svadba Maurícius, Svadba Seychely, Svadba Svätá Lucia, Svadba Tobago, Svadobná cesta
Poslať správu Svatba v zahraničí
Perfektní  svatba - svatební agentura

Perfektní svatba - svatební agentura

Svadobná agentúra Perfektná svadba pre Vás zabezpečí kompletnú i čiastočnú organizáciu Vašej svadby. Pripravíme podrobný scénar svadobného dňa, ktorý zabezpečí hladký priebeh svadby. Spolupracujeme iba s profesionálnymi a preverenými dodávateľmi v Čechách i v zahraničí.
Ukáž na mape   internet: www.perfektni-svatba.cz  
naše produkty: Svadba na kľúč, Svadba na zámku, Svadba v Českej republike, Svadba v Grécku, Svadba v kostole, Svadba v Prahe, Svadba v zahraničí, Svadobná agentúra
Poslať správu Perfektní  svatba - svatební agentura
MP Holding, a.s.

MP Holding, a.s.

MP Holding v súčasnej dobe vlastní empírový zámok, zrúcaninu boskovického hradu a Hotel pod zámkom, 4 500 ha lesa a poľností. Hlavnou podnikateľskou aktivitou spoločnosti je orientácia na poskytovanie služieb v cestovnom ruchu a lesnícka a drevárska výroba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Priestory pre firemné akcie, Reštaurácie Boskovice, Svadby na zámku, Ubytovanie Boskovice, Víkendové pobyty južná Morava, Zámok Boskovice
Poslať správu MP Holding, a.s.
Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz se nachádza v pokojnej časti Prahy 9. Je prestavaný z historických hospodárskych stavieb na moderný, klimatizovaný hotel. Romantický hotel Chvalská Tvrz je moderne zariadený hotel s kongresovými sálami, salónikom a vynikajúcou reštauráciou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotely v Prahe, Kongresový hotel, Lacné ubytovanie Praha 9, Moderný hotel v Prahe, Pokojné ubytovanie v Prahe
Poslať správu Hotel Chvalská Tvrz
Hotel Čertousy

Hotel Čertousy

Náš hotel poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch. V priestoroch hotela je reštaurácia, vínna pivnica, sál pre kongresy a konferencie, svadby, salóniky pre školenie firiem. Parking je v areáli hotela - 100 miest. Centrum Prahy 30 minút.
Ukáž na mape  
naše produkty: Firemné akcie, Svadba v Prahe
Poslať správu Hotel Čertousy
BOHEMIA PARTY SERVIS,s.r.o.

BOHEMIA PARTY SERVIS,s.r.o.

Kompletný cateringový servis v Prahe a celej ČR už od roku 1993. Rauty, koktejly, bankety, barbecue až do počtu 2000 hostí. Stredomorská kuchyňa, japonské sushi, francúzska gastronómia i tradičné pokrmy. Stany, kvetiny, dekorácie. Zaistenie na kľúč.
Ukáž na mape  
naše produkty: Catering, Recepcie a rauty
Poslať správu BOHEMIA PARTY SERVIS,s.r.o.

Jana Macková

Svatba a obrad
Ukáž na mape  
Poslať správu Jana Macková

MyBell agency

Svatba a obrad
Ukáž na mape  
Poslať správu MyBell agency

Svatební šaty

Svatba a obrad
Ukáž na mape  
Poslať správu Svatební šaty
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.