Trojhviezdičkové penzióny

 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 25
TEHUM, a.s.

TEHUM, a.s.

Ubytovanie v kúpeľnom a historickom centre Teplíc. 15 *** luxusných priestranných izieb ( telefón, TV-SAT, internet, chladnička, vaňa, bidet, fén, trezor ). Reštaurácia 11-23hod, salónik, terasa, garáže, parkovisko, výťah, detské ihrisko. Príjemná rodinná atmosféra.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Paradies Teplice, Ubytovanie Teplice
Poslať správu TEHUM, a.s.
PENSION MUSEUM

PENSION MUSEUM

Penzión Museum *** má ideálne umiestnenie v centre Prahy, niekoľko krokov od Václavského námestia. Je obklopený historickými pamiatkami a najlepšími nákupnými miestami. Atrium s malou záhradou prináša jedinečné podmienky pre príjemnu relaxáciu a odpočinok.
Ukáž na mape   internet: www.pension-museum.cz  
Poslať správu PENSION MUSEUM
MP Holding, a.s.

MP Holding, a.s.

MP Holding v súčasnej dobe vlastní empírový zámok, zrúcaninu boskovického hradu a Hotel pod zámkom, 4 500 ha lesa a poľností. Hlavnou podnikateľskou aktivitou spoločnosti je orientácia na poskytovanie služieb v cestovnom ruchu a lesnícka a drevárska výroba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Priestory pre firemné akcie, Reštaurácie Boskovice, Svadby na zámku, Ubytovanie Boskovice, Víkendové pobyty južná Morava, Zámok Boskovice
Poslať správu MP Holding, a.s.
Guest House Lida

Guest House Lida

Ponúkame lacné ubytovanie v Prahe s raňajkami. Jedná sa o rodinný penzión v kľudnej vilovej štvrti v blízkosti historického centra a plaveckého bazénu. Lacné ubytovanie s raňajkami s kompletným servisom a internetom zdarma. V blízkosti kongresové centrum.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lacné ubytovanie Praha 4, Lacné ubytovanie v Prahe s raňajkami
Poslať správu Guest House Lida
Penzion Chaloupka

Penzion Chaloupka

Rodinný penzión Chaloupka ponúka príjemné ubytovanie v Prahe. Ubytovanie v blízkosti centra Prahy. Ubytovanie v jedno, dvoj, troj alebo štvorlôžkových izbách so sprchou, WC a televíziou. V jedálni podávame raňajky. Minibar k dispozícii celý deň.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie v Prahe
Poslať správu Penzion Chaloupka
Penzion Krumlov

Penzion Krumlov

Novo postavený penzión sa nachádza 7 minút chôdze od námestia historického mesta Český Krumlov, zapísaného na zozname UNESCO. Ponúkame komfortné ubytovanie, máme uzamykateľné parkovisko zdarma pri objekte. Súčasťou penziónu je vonkajšia terasa a malá záhrada.
Ukáž na mape  
naše produkty: Český Krumlov ubytovanie, Penzión Český Krumlov, Ubytovanie Český Krumlov
Poslať správu Penzion Krumlov
Prague Hotel Reservation

Prague Hotel Reservation

Naša spoločnosť sa zameriava na on-line rezervácie ubytovania v Prahe za výhodných podmienok a bez rezervačných poplatkov. Ponúkame hotely a penzióny v Prahe všetkých kategórií pre jednotlivcov i pre skupiny. Zaistíme transféry z letiska Praha do hotela.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotely a penzióny Praha
Poslať správu Prague Hotel Reservation
Hotel Club

Hotel Club

Hotel Club ponúka hotelové a ubytovacie služby v krásnom prostredí moravského slovácka. Hotel Club ponúka firemné školenie, firemnú image, vinný sklípek s cimbálovou muzikou. Hotel je vhodný pre firemné akcie i pre rodinné rekreácie a cykloturistiku.
Ukáž na mape  
Poslať správu Hotel Club
KARLŠTEJNSKO s.r.o.

KARLŠTEJNSKO s.r.o.

Hotel Karlštejn sa nachádza priamo na ceste smerom na hrad Karlštejn. Nový hotel, ktorý poskytuje kvalitné ubytovanie s výhľadom na hrad Karlštejn. Hotel vám ponúka 11 izieb štýlovo zariadených s výhľadom na hrad Karlštejn.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Karlštejn, Penzión Karlštejn
Poslať správu KARLŠTEJNSKO s.r.o.
Penzion P

Penzion P

Ubytovanie v Plzni ponúka penzión - Restaurant „P” nachádzajúci sa v centre Plzne v Borskej ulici. Kľudné prostredie penziónu poskytuje 18 jednolôžkových až trojlôžkových izieb za veľmi priaznivé ceny. Zľavy pre skupiny.
Ukáž na mape  
naše produkty: Penzión Plzeň
Poslať správu Penzion P
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.