Výroba a predaj paliet

Je tu 3 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 37
První Paletová Společnost s.r.o.

První Paletová Společnost s.r.o.

Vyrábame palety EUR, palety Standard, atypické palety podľa zadania, vrátane sušenia a IPPC. Vykupujeme a predávame palety EUR použité i Standard, poskytujeme komplexné poradenstvo a paletový servis. Doprava vlastná. Certifikácia: IPPC.
Ukáž na mape   internet: www.euro-palety.com  
naše produkty: Drevené palety, Europalety, Palety, Použité palety
Poslať správu První Paletová Společnost s.r.o.
PALSERVIS, s.r.o.

PALSERVIS, s.r.o.

Naša firma dodáva na trh kompletný sortiment nových i použitých drevených paliet a europaliet. Drevené palety EUR, palety štandard, atypické palety, nové i použité predávame, vyrábame a vykupujeme.
Ukáž na mape  
naše produkty: Europalety, Drevené palety
Poslať správu PALSERVIS, s.r.o.
MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Predaj a prenájom vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky. Servis, repasy a opravy vysokozdvižných vozíkov, predaj – trakčné batérie, nabíjačky, pneumatiky TRELLEBORG. Školenie obsluhy, poradenstvo, technické prehliadky manipulačných vysokozdvižných vozíkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kolesá pre vysokozdvižné vozíky, Odkúpenie použitej manipulačnej techniky, Paletové vozíky, Pneu TRELLEBORG, Pneumatiky pre vysokozdvižné vozíky, Prenájom vysokozdvižných vozíkov, Prídavné zariadenia manipulačnej techniky, Repas vysokozdvižných vozíkov, Školenie vodičov vysokozdvižných vozíkov, Trakčné batérie pre manipulačné vozíky, Vysokozdvižné vozíky
Poslať správu MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
WOODCITY s.r.o.

WOODCITY s.r.o.

Drevené palety sú našim nosným výrobným programom a obchodnou činnosťou. Ponúkame komplexné portfólio služieb - drevené EUR palety, drevené palety prosté, drevené palety, drevené palety UK a drevené palety odľahčené.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené EUR palety
Poslať správu WOODCITY s.r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. pôsobí v papierenskom priemysle v oblasti spracovania papiera. Špecializuje sa vo výrobe ekologických výplňových, fixačných a obalových materiálov z voštín a Fixboard ® - paliet, prepravných boxov, radí sa medzi popredných stredoeurópskych výrobcov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Biela korková magnetická tabuľa, Lisované papierové rohy, Papierové palety, Papierové voštiny, Prepravné papierové boxy, Voštinové dosky
Poslať správu MELECKY a.s.
AZ palety s.r.o.

AZ palety s.r.o.

Naša firma sa zaoberá predajom a výkupom paliet. Ponúkame - europalety, štandardné palety, atypické palety a plastové palety. Vyrábame drevené palety a obaly, akýchkoľvek rozmerov. Môžeme pre Vás zaistiť výmenu paliet, alebo i likvidáciu paliet.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené eur palety, Europalety, Palety
Poslať správu AZ palety s.r.o.
PPS Holding, s.r.o.

PPS Holding, s.r.o.

Výroba a predaj nových paliet EUR a Standart, nových atypických paliet podľa konkrétnych požiadaviek klienta. Výkup a predaj použitých paliet EUR. Vykonávame sušenie tovaru na požadovanú vlhkosť a IPPC ošetrenie. Zabezpečujeme dopravu tovaru vlastnými nákladnými vozidlami.

naše produkty: Europalety, Nové palety Atyp, Nové palety EUR, Nové palety Standard, Výkup a predaj použitých paliet EUR
Poslať správu PPS Holding, s.r.o.
VÁŽEME s.r.o.

VÁŽEME s.r.o.

Naša spoločnosť predáva a dodáva viazací polypropylénový motúz, ktorý sa používa pre paketovacie lisy na odpad. Dodávame kompletný sortiment viazacích PP a PE pások - lepených i splietaných a obalové fólie. Motúzy, viazacie pásky, obalové fólie, EUR palety.
Ukáž na mape  
naše produkty: Viazací motúz pre lisy na odpad, Viazacie pásky
Poslať správu VÁŽEME s.r.o.
Martin Somol

Martin Somol

Privátna firma, zaoberajúca sa kompletným paletovým servisom, výrobou, opravou paliet. Predávame ročne viac ako 500 tisíc ks paliet. Kompletné paletové hospodárstvo vrátane triedenia paliet, oprav poškodených EUR paliet a vratných paliet podľa platnej ČSN.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené palety EUR
Poslať správu Martin Somol
FEPO - europalety,s.r.o.

FEPO - europalety,s.r.o.

Ponúkame palety a paletové nástavce ošetrené proti kôrovcovi pre vývoz do Číny a USA. Už od roku 1996 sa zaoberáme výkupom použitých paliet, výrobou nových paliet a opravami paliet EUR a štandard a tiež vyrábame palety a europalety podľa priania zákazníka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Palety, Výkup paliet, Výroba paliet
Poslať správu FEPO - europalety,s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.