Výrobci paliet

 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 28
První Paletová Společnost s.r.o.

První Paletová Společnost s.r.o.

Vyrábame palety EUR, palety Standard, atypické palety podľa zadania, vrátane sušenia a IPPC. Vykupujeme a predávame palety EUR použité i Standard, poskytujeme komplexné poradenstvo a paletový servis. Doprava vlastná. Certifikácia: IPPC.
Ukáž na mape   internet: www.euro-palety.com  
naše produkty: Drevené palety, Europalety, Palety, Použité palety
Poslať správu První Paletová Společnost s.r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. pôsobí v papierenskom priemysle v oblasti spracovania papiera. Špecializuje sa vo výrobe ekologických výplňových, fixačných a obalových materiálov z voštín a Fixboard ® - paliet, prepravných boxov, radí sa medzi popredných stredoeurópskych výrobcov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Biela korková magnetická tabuľa, Lisované papierové rohy, Papierové palety, Papierové voštiny, Prepravné papierové boxy, Voštinové dosky
Poslať správu MELECKY a.s.
PPS Holding, s.r.o.

PPS Holding, s.r.o.

Výroba a predaj nových paliet EUR a Standart, nových atypických paliet podľa konkrétnych požiadaviek klienta. Výkup a predaj použitých paliet EUR. Vykonávame sušenie tovaru na požadovanú vlhkosť a IPPC ošetrenie. Zabezpečujeme dopravu tovaru vlastnými nákladnými vozidlami.

naše produkty: Europalety, Nové palety Atyp, Nové palety EUR, Nové palety Standard, Výkup a predaj použitých paliet EUR
Poslať správu PPS Holding, s.r.o.
FEPO - europalety,s.r.o.

FEPO - europalety,s.r.o.

Ponúkame palety a paletové nástavce ošetrené proti kôrovcovi pre vývoz do Číny a USA. Už od roku 1996 sa zaoberáme výkupom použitých paliet, výrobou nových paliet a opravami paliet EUR a štandard a tiež vyrábame palety a europalety podľa priania zákazníka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Palety, Výkup paliet, Výroba paliet
Poslať správu FEPO - europalety,s.r.o.
SAJL, s.r.o.

SAJL, s.r.o.

Naša spoločnosť SAJL vyrába drevené obaly predovšetkým drevené palety EUR, jednocestné drevené palety a atypické drevené palety. Prírezy pre výrobu paliet skracujeme na presných skracovacích pílach.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené palety EUR, Predaj paliet, Výroba paliet
Poslať správu SAJL, s.r.o.
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Spoločnosť JACER-CZ, a. s. sa zaoberá výrobou a predajom palivového dreva (voľne ložené alebo balené v rašlových vreciach), predajom stavebného, konštrukčného (hranoly, fošne, dosky, laty) aj paletového reziva. Sme stabilným a dlhodobým producentom paliet.
Ukáž na mape  
naše produkty: Palivové drevo
Poslať správu JACER - CZ, a.s.
WOODCITY s.r.o.

WOODCITY s.r.o.

Drevené palety sú našim nosným výrobným programom a obchodnou činnosťou. Ponúkame komplexné portfólio služieb - drevené EUR palety, drevené palety prosté, drevené palety, drevené palety UK a drevené palety odľahčené.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené EUR palety
Poslať správu WOODCITY s.r.o.
WORLD COMMERCE, s.r.o.

WORLD COMMERCE, s.r.o.

Vyrábame drevené palety EUR z kvalitných prírezov podľa UIC 435-2. Opravujeme drevené palety, prevažne EUR a štandard. Sme držiteľom licencie na výrobu a opravy paliet EUR. Vykupujeme palety EUR a štandard, i poškodené. Doprava všetkých paliet v cene.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené palety EUR
Poslať správu WORLD COMMERCE, s.r.o.
Martin Somol

Martin Somol

Privátna firma, zaoberajúca sa kompletným paletovým servisom, výrobou, opravou paliet. Predávame ročne viac ako 500 tisíc ks paliet. Kompletné paletové hospodárstvo vrátane triedenia paliet, oprav poškodených EUR paliet a vratných paliet podľa platnej ČSN.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené palety EUR
Poslať správu Martin Somol
AZ palety s.r.o.

AZ palety s.r.o.

Naša firma sa zaoberá predajom a výkupom paliet. Ponúkame - europalety, štandardné palety, atypické palety a plastové palety. Vyrábame drevené palety a obaly, akýchkoľvek rozmerov. Môžeme pre Vás zaistiť výmenu paliet, alebo i likvidáciu paliet.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené eur palety, Europalety, Palety
Poslať správu AZ palety s.r.o.
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.