Výstavba a nehnuteľný majetok

Je tu 48 sekcií v ktorej sú 142 podsekcií

 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem firmy 7190 celkom 465
THERMONT spol. s r.o.

THERMONT spol. s r.o.

Kompletný hliníkový systém Sapa RC pre výrobu najkvalitnejších okien, dverí, fasád, zimných záhrad, strešných okien a svetlíkov.
naše produkty: Hliníkové okná, Svetlíky, Zasklenie lodžií a balkónov, Zimné záhrady
Poslať správu THERMONT spol. s r.o.
BeF Home, s.r.o.

BeF Home, s.r.o.

Vyrábame a predávame krby od návrhu po realizáciu. Celoliatinové krbové vložky, teplovzdušné a teplovodné krby, krbové stavebnice. Ďalej ponúkame spracovanie kameňa od krbových obkladov po kuchynské dosky a parapetné dosky.
naše produkty: Krbové stavebnice, Krbové vložky, Mastencové kachle, Peletkové kachle, Teplovodné krby, teplovzdušné krbové vložky
Poslať správu BeF Home, s.r.o.
TECHFLOOR  s. r. o.

TECHFLOOR s. r. o.

Realizujeme vysoko kvalitné priemyslové podlahy. Epoxidové systémy, samonivelačné systémy, antistatické podlahy. Betónové podlahy - podľa podmienok zaťaženia a prevádzky, vsypové materiály. Prevádzanie betónových dosiek za použitia laserového zakladača betónovej zmesi.
naše produkty: Betónové podlahy, Epoxidové podlahy, Liate podlahy, Priemyselné podlahy, Úpravy povrchov
Poslať správu TECHFLOOR  s. r. o.
GASTROART CZ, spol. s r.o.

GASTROART CZ, spol. s r.o.

Profesionálne gastro zariadenie, kuchyne, gastro vybavenie: konvektomaty, umývačky, konvektomat Retino, UNOX, riady a náradie, ľadovne, chladničky, mrazničky, fritézy, grily na kurčatá, nerezový nábytok, kávovary, mikrovlnné rúry.
naše produkty: Cukrárske chladiace vitríny, Elektrická údržba a vykurovacia nádoba, Empiro Arena, Gastro konvektomaty, Nerezové kuchyne
Poslať správu GASTROART CZ, spol. s r.o.
T - SAFE s.r.o.

T - SAFE s.r.o.

Výroba, zákazková výroba a predaj bezpečnostných úschovných objektov. Ponúkame široký sortiment stenových, nábytkových a skriňových trezorov, bezpečnostných schránok, bezpečnostných trezorových dvier, archivačných skríň, trezory a skrine na zbrane a strelivo.
naše produkty: Nábytkové sejfy, Nábytkové trezory, Skrine na zbrane, Trezory do steny, Trezory na zbrane, Výroba trezorov
Poslať správu T - SAFE s.r.o.
ŽSD a.s.

ŽSD a.s.

Predmetom podnikania našej firmy je: recyklácia, podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi vrátane tých nebezpečných, pozemné stavby, inžinierské a ekologické stavby, demolície, zámočníctvo, kovoobrábačstvo, banská činnosť a činnosť vykonávaná banským spôsobom.
naše produkty: Pozemné stavby, Recyklácia kameniva, Recyklácia odpadu
Poslať správu ŽSD a.s.
BORGA s.r.o.

BORGA s.r.o.

Projekcia, výroba a montáž oceľových montovaných hál. Výrobné a priemyselné haly, poľnohospodárske haly, skladové haly, športové a jazdecké haly. Výroba a predaj ľahkej strešnej krytiny, trapézových plechov, C / Z profilov, presvetľovacích panelov.
naše produkty: Hangáre, Montované oceľové haly, Stajne pre kone, Ľahké plechové strešné krytiny
Poslať správu BORGA s.r.o.
BODEN - MATTE, spol. s r.o.

BODEN - MATTE, spol. s r.o.

Veľkoobchod so širokým sortimentom hutných materiálov - legovaná oceľ, rúrky, tyče ( kruhové, ploché ), plechy. Ponúkame oceľ z vlastného skladu, zo skladov našich partnerov v Českej republike i v zahraničí, poprípade priamo z ocelární doma i v cudzine.
naše produkty: Hutnícky materiál, Legovaná oceľ, Oceľové rúrky
Poslať správu BODEN - MATTE, spol. s r.o.
A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

Naša spoločnosť A-Z Chladenie sa špecializuje na montáž, servis chladiacích a klimatizačných zariadení. Postupom času sme sa vypracovali medzi významné veľkoobchody s komponentami pre chladiacu a klimatizačnú techniku ( väčšinu náhradných dielov máme skladom ).
naše produkty: Chladiace boxy, Čističky vzduchu, Infračervené žiariče, Mobilná klimatizácia, Nástenné klimatizácie, Plynové pece, Priemyselné chladenie, Servis chladenia, Stropné ventilátory, Tepelné čerpadlá, Výčapné zariadenie, Vzduchotechnika
Poslať správu A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.
Kostečka Group spol. s r. o.

Kostečka Group spol. s r. o.

Vyrábame tepelné čerpadlá TC2. Dodávame a montujeme klimatizácie Fuji Electric pre celú škálu spotrebiteľov od domácností a kancelárií až po hotely a priemyslové prevádzky, čističe vzduchu, zariadenia na úpravu vody Judo.
naše produkty: Nástenné klimatizácie, Tepelné čerpadlá
Poslať správu Kostečka Group spol. s r. o.
KOMPAN

KOMPAN

Ponúkame kompletné vybavenie verejných a školských detských ihrísk a športovísk. Realizujeme dodávky aj montáže: hojdačky, kĺzačky, preliezačky, kolotoče, lanovky, a športový mobiliár. Herné prvky Kompan sú optimalizované na dynamické zaťaženie.
naše produkty: Detské hojdačky, Detské ihriská, Detské kĺzačky, Detské kolotoče, Herné prvky, Ihriská, Lanové herné prvky, Mestský mobiliár, Moduly pre skateparky, Rekonštrukcia detských ihrísk, Stavba a vybavenie športoviska, Verejné ihriská, Vybavenie detských ihrísk, Vybavenie ihriska
Poslať správu KOMPAN
Stavona, spol. s r.o.

Stavona, spol. s r.o.

Výroba a montáž – značkové okná, dvere, výlohy, posuvné steny, rolety vrátane príslušenstva ( parapety, žalúzie, siete proti hmyzu ). Plastové i hliníkové okná a dvere. Výmeny okien v panelových domoch, okná a dvere pre panelové domy v rámci revitalizácie.
naše produkty: Balkónové dvere, Plastové dvere vchodové, Plastové okná STAVONA
Poslať správu Stavona, spol. s r.o.
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Ponuku tvorí stavebný sortiment. Jedná sa o drevené konštrukcie, izolačné hmoty, truhlársky sortiment a záhradný nábytok. Dodávame drevotrieskové, drevovláknité, laminované, masívne a drevené materiály, drevo pre vonkajšie použitie a ďalšie.
naše produkty: Drevopredaj, Rezivo
Poslať správu Weyland Holz spol. s r.o.
Opravny Telč, a.s.

Opravny Telč, a.s.

Vyrábame oceľové konštrukcie, hangáry, haly pre sklady, výrobné haly, stajne pre ustajnenie dobytka, haly jazdiarne, skladové prístrešky pre poľnohospodárstvo. V našej ponuke sú aj rozhľadne a letiskové vozíky.
naše produkty: Letiskové vozíky, Oceľové konštrukcie
Poslať správu Opravny Telč, a.s.
MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

Dovážame a predávame obklady, dlažby, listely, mozaiky pre: kúpeľne, kuchyne, bazény, terasy, schody, obchodné priestory. Rozvoz po celej Českej republike. Internetový obchod s glazovanými i neglazovanými keramickými obkladmi zo Španielska.
naše produkty: Keramické dlažby, Obklady do kúpeľne, Vonkajšia dlažba
Poslať správu MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.
STRAKOŠ NÁBYTEK

STRAKOŠ NÁBYTEK

Výroba a on-line predaj bytového nábytku so zameraním na jedálenské stoly a predovšetkým stoličky. Okrem stolov a stoličiek ponúkame aj celé kuchynské zostavy, postele, nočné stolíky, skrine, komody, písacie stoly, detský nábytok, obývacie steny, záhradný nábytok a psie búdy.
naše produkty: Drevená rastúca stolička, Jedálenské stoličky, Jedálenské zostavy, Jedálenský sety, Komody, Obývacie steny, Záťažové stoličky
Poslať správu STRAKOŠ NÁBYTEK
Richard Vosika - AAA - RIVO

Richard Vosika - AAA - RIVO

AAA - RIVO sťahovanie tažkých bremien - čokoľvek - kamkoľvek. Sťahovanie dielenských a strojných zariadení, strojov, bez obmedzenia hmotnosti, byty, firmy, sklady, úrady, knihovne, skladovanie nábytku-sklady, likvidácie nábytku skládkou. Tuzemsko i zahraničie.
naše produkty: Kamiónová doprava, Maľovanie izieb, Nákladná cestná doprava, Prenájom žeriavov, Preprava nadmerných nákladov, Sťahovanie, Sťahovanie firiem, Sťahovanie strojov, Sťahovanie ťažkých bremien, Žeriavnícke práce
Poslať správu Richard Vosika - AAA - RIVO
Outokumpu s.r.o.

Outokumpu s.r.o.

Z pôvodného, hlavne skladovacieho areálu nerez plechu, sa v priebehu niekoľkých málo rokov stalo významné stredisko na úpravu zvitkov za studena valcovaného nerez plechu - strihanie na presné dĺžky tabulí a prevedenie rôzných povrchových úprav nerez plechov.
naše produkty: Nerez plech
Poslať správu Outokumpu s.r.o.
Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Naša spoločnosť vytvorila pružný celok, ktorého sila spočíva v stabilnej pozícii českého výrobcu s perfektným zázemím a najväčším tržným podielom v dvoch komoditách - odpadové potrubie z polypropylénu ( HT ) a kanalizačné potrubie z PVC ( KG ).
naše produkty: Kanalizačné systémy OSMA, Plastové kanalizačné potrubné systémy, Plastové potrubie, Potrubné systémy
Poslať správu Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.
DITON s.r.o.

DITON s.r.o.

Naša spoločnosť sa radí medzi najvýznamnejších výrobcov betónových výrobkov v Českej republike. Náš sortiment zahŕňa predovšetkým farebné i tvarové varianty dvojvrstvovej betónovej dlažby, obrubníkov, štípaných plotových tvaroviek a striešok a mnoho ďalších produktov.
naše produkty: Betónová dlažba, Obrubníky, Palisády, Vonkajšia dlažba, Zámková dlažba
Poslať správu DITON s.r.o.
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.