Z

ZENIT, spol. s r.o.

ZENIT, spol. s r.o.

Zenit ponúka služby v oblasti zastúpenia zahraničných firiem. Dodáva predovšetkým materiály polykarbonát značiek Makrolon, Palram, Politec a Rodeca, plexisklo (akrylát, PMMA) Plexiglas, CNC stroje Sodick. Ďalej sa zaoberá servisom vrtuľníkov W3A-Sokol.
naše produkty: CNC stroje, Dutinkový polykarbonát, Komôrkový polykarbonát, Makrolon, Obrábacie stroje, Pásové strešné svetlíky, Plexisklo, Plexisklo dosky, Plexisklo predaj, Polykarbonát, Polykarbonátové dosky, Protihlukové steny, Trapézový polykarbonát, Záhradné skleníky, Zastrešenie pergoly
Poslať správu
Z-MODEL, spol. s r.o.

Z-MODEL, spol. s r.o.

Vytvárame modelové zariadenie z klasických technických výkresov, až po vyrobení modelov z dodaného odliatku, alebo poškodeného výrobku. Zaisťujeme vysoko kvalifikované a dynamické služby v oblasti prípravy výroby a zaistenia dodávok modelových zariadení.
naše produkty: Nástavce pre náliatky, Odliatky pre vodné elektrárne, Výroba odliatkov, Zlievárenské modely
Poslať správu
ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR spol. s r.o.

ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR spol. s r.o.

Návrhy a realizácie exteriérov. Kompletné rekonštrukcie: historické parky, záhrady, verejná zeleň vrátane drobných stavebných prvkov: schodiská, okrasné kamenné múriky, jazierka, vybavenia detských ihrísk, zámková dlažba, špeciálne mlatové cesty.
naše produkty: Mlatové cesty, Záhradná architektúra
Poslať správu
ZEVUN, s.r.o.

ZEVUN, s.r.o.

Spoločnosť ZEVUN sa špecializuje na poľnohospodárske komodity. Vyvážame a dovážame obilniny, olejniny, strukoviny a kŕmne doplnky (pšenica, jačmeň, žito, mak, hrach a iné). Naším ďalším zameraním je aj cestná doprava - preprava prevažne sypkého tovaru.
naše produkty: Kŕmna pšenica, Poľnohospodárske komodity, Sójový šrot
Poslať správu
ZOMAplast s.r.o.

ZOMAplast s.r.o.

Viac ako 20 rokov vyrábame nádrže na chemikálie, miešané reaktory, absorpčné jednotky pre vypierku odplynov, jednotky pre riedenie a dávkovanie chemikálií. Základnou technológiou je navíjanie veľkopriemerových rúr z termoplastov, najmä PE a PP.
naše produkty: Absorbéry, Skladovacie nádrže, Technologické celky
Poslať správu
ZPA EKOREG, spol. s r.o.

ZPA EKOREG, spol. s r.o.

Vyrábame meracie prístroje a regulačnú techniku, ako sú regulátory tlaku, podtlaku a teploty, snímače teploty, tlakové spínače a prevodníky. Medzi naše produkty patria aj meracie odpory, bimetalová teplotná ochrana a ďalšie.
naše produkty: Regulátory tlaku, Snímače teploty
Poslať správu
ZOD DELTA Štípa, družstvo

ZOD DELTA Štípa, družstvo

Našou činnosťou je výroba, predaj hydraulických zdvihákov, tlmičov a autoagregátov. Opravy vozíkov Desta, nákladná doprava, manipulačná technika, pneuservis. Závodná kuchyňa, obedy.
naše produkty: Hydraulické zdviháky, Tlmiče
Poslať správu
Zero DC s.r.o.

Zero DC s.r.o.

Vyrábame potreby pre športovú a rekreačnú kynológiu. Prostredníctvom internetového obchodu prevádzkujeme veľkoobchod i maloobchod s chovateľskými potrebami. Špecializujeme sa hlavne na potreby pre mushing, dogtrekking, canicross, agility a flyball.
naše produkty: Postroje pre psy
Poslať správu
ZETA Chrudim, s.r.o.

ZETA Chrudim, s.r.o.

Projekty, rekonštrukcie, modernizácie a montáže regálových skladov a skladového hospodárstva. Montáž, servis a revízie vyhradených zdvíhacích zariadení ( regálové zakladače, žeriavy a pohyblivé pracovné plošiny ) a vyhradených elektrických zariadení.
naše produkty: Regálové zakladače
Poslať správu
ZAN-AROMI, spol. s r.o.

ZAN-AROMI, spol. s r.o.

Arómy, esencie, esenciálne oleje a tinktúry, ovocné koncentráty. Pre nápoje, cukrárstvo, gastronómiu, ochutenie domácich destilátov a likérov. Vinárske potreby a enologické prípravky na stabilizáciu, kvasinky, enzýmy, SO2. Import talianskych vín a muštov.
naše produkty: Arómy a esencie, Vinárske potreby
Poslať správu
ZV - Nástroje s.r.o.

ZV - Nástroje s.r.o.

Výroba meradiel, foriem, nástrojov na plošné a objemové tvárnenie, špeciálneho rezného náradia, upínačov a pomôcok, presných strojných súčastí podľa požiadaviek zákazníka. K dispozícii vlastná konštrukčná kancelária a špecializované meracie stredisko.
naše produkty: Obrábacie nástroje, Presné strojné súčasti, Upínanie obrobkov
Poslať správu
Zvedací plošiny s.r.o.

Zvedací plošiny s.r.o.

Realizujeme zdvíhacie plošiny s nožnicovým mechanizmom typu ZP, zdvíhacie plošiny s priamym piestom a reťazovým prevodom typu ZPP v súlade s požiadavkami Európskej únie. Zaujmú Vás nielen priaznivé obstarávacie ceny a krátke dodacie termíny, ale i úžitkové hodnoty.
naše produkty: Výroba zdvíhacích plošín, Zdvíhacie plošiny, Zdvíhacie stoly
Poslať správu
Zahradní nábytek Liška

Zahradní nábytek Liška

Naša firma je výrobcom záhradného dreveného nábytku už od roku 1997, preto máme bohaté skúsenosti s výrobou. V našej ponuke nájdete nielen kusový sortiment záhradného nábytku, ale aj celé zostavy, doplnky pre záhradný nábytok a balkónový nábytok.
naše produkty: Drevené záhradné zostavy, Drevený nábytok na záhradu, Kovový záhradný nábytok, Predaj záhradného nábytku, Záhradný nábytok z masívu
Poslať správu
ZPV Rožnov, s.r.o.

ZPV Rožnov, s.r.o.

Významný európsky výrobca kompletného sortimentu autokobercov a lisovaných výrobkov z technickej gumy. Prevedením svojich výrobkov, kvalitou a vývojom nových typov autokobercov sa spoločnosť zaradila medzi významných dodávateľov európskych automobilových koncernov.
naše produkty: Autokoberce, Gumové autokoberce
Poslať správu
ZELENKA Czech Republic s.r.o.

ZELENKA Czech Republic s.r.o.

Ponúkame komplexné jazykové služby. Realizujeme preklady zo/do všetkých svetových jazykov, lokalizácie softvéru a aplikácií, zabezpečujeme tlmočenie a jazykové kurzy pre firmy aj jednotlivcov. Preklady vykonávame bez príplatku za odbornosť.
naše produkty: Prekladateľská agentúra, Preklady angličtiny
Poslať správu
Zenit,spol.s r.o.

Zenit,spol.s r.o.

Nakupujte českú kvalitu v rýdzo českej spoločnosti ZENIT Čáslav. Pre Váš čistý a spokojný domov ponúkame široký výber tradičných čistiacich prostriedkov pre domácnosť aj profesionálne čistenie. Svojou kvalitou uspokojíme gazdinky aj náročných užívateľov.
naše produkty: Čistiace prostriedky, Čistiace prostriedky, Dezinfekčné prostriedky, Osviežovače vzduchu
Poslať správu
ZLP s.r.o.

ZLP s.r.o.

Vyrábame rôzne druhy fóliových obalov ( PP PE ) . Medzi naše produkty patria sáčky pre balenie potravín, sáčky pre balenie ovocia a zeleniny, sáčky pre balenie textilu apod., vaky, tašky, prírezy a fólie vrátane grafického spracovania a potlače fólie.
naše produkty: Plastové poštové obálky, Sáčky pre balenie ovocia a zeleniny, Vrecká na balenie CD, Vrecká na balenie potravín, Vrecká na balenie textilu
Poslať správu
ZÁVITOVÉ TYČE VALENTA

ZÁVITOVÉ TYČE VALENTA

Výroba závitov valcovaním, závitové tyče, svorníky, metrické i trapézové závity, rôzne stúpania, pevnosť a materiály. Veľkoobchodný predaj spojovací materiál. Matice, podložky, skrutky, podstavcové vruty, vratové skrutky, tesárske kovanie.
naše produkty: Závitové tyče
Poslať správu
ZEUS Trade, s.r.o.

ZEUS Trade, s.r.o.

Špecializujeme sa na predaj ready made spoločností a firiem. Naše ready made spoločnosti sú pripravené k okamžitému predaju a k zahájeniu podnikania. Ponúkame zakladanie obchodných firiem na objednávku. Poskytujeme servis pri založení a aktiváciu s. r. o.
naše produkty: Predaj firiem, Predaj nových firiem v Českej republike, Ready made Česká republika, Ready made ​​spoločnosti, Zakladanie firiem v Českej republike
Poslať správu
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a predaj : posilovacie stroje, posilovacie lavice, činky, viacúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a ďalšie príslušenstvo pre vybavenie fitcentier, športová výživa a oblečenie. Špecializovaná predajňa KETTLER : ergometre, rotopedy, crosstrenažéry a ďalšie.
naše produkty: Posilovacie lavice, Posilovacie stroje, Rotopédy KETTLER, Športová výživa, Vybavenie fitcentier, Vybavenie fitness
Poslať správu
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.