Č

ČERPOL Olczak s.r.o.

ČERPOL Olczak s.r.o.

Ponúkame vývoj, výrobu a servis čerpadiel nielen pre malospotrebiteľov, ale aj do priemyslu a výbušného prostredia. Vykonávame obrábanie kovov na CNC sústruhoch vyššej presnosti. Zaoberáme sa tavením ocele, nerezu, liatín a zlievarenstvom farebných kovov.
naše produkty: Čerpadlá do studní a vrtov, CNC obrábanie kovov
Poslať správu
České filtry, s.r.o.

České filtry, s.r.o.

Výroba filtračných elementov pre vzduchovú a kvapalinovú filtráciu, dodávky filtračných technológií svetoznámych spoločností, subdodávky pre elektroforézne lakovne.
naše produkty: Filtračné materiály, Vzduchotechnika, Vzduchové filtre
Poslať správu
Čedok a.s.

Čedok a.s.

Čedok je najstaršou ( založená 1920 ) a najväčšou cestovnou kanceláriou ( príjazdová, odjazdová turistika, domáci cestovný ruch a cestovná kancelária ). Zaistíme ubytovanie, balíčky služieb, okružné jazdy, autokarové zájazdy, konferencie a kongresy, doprava, vstupenky.
naše produkty: Hotely v Prahe, Skupinové zájazdy po Českej republike
Poslať správu
ČES, s.r.o.

ČES, s.r.o.

Dodávka a montáž meracej a regulačnej techniky. Výroba rozvádzačov, software M+R, projekcie M+R, VZT, ÚT, EPS, EZS. Predaj regulačnej techniky. Dodávka a montáž kotolní, výmeníkovych staníc na kľúč. Meracia a regulačná technika, elektrické a priemyselné rozvádzače.
naše produkty: Meranie a regulácia, Rozvádzače MaR
Poslať správu
ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

Čokoládové figúrky a pralinky. Vyrábame 80 druhov figúrok a viac ako 40 druhov plnených praliniek, ktoré určite oslovia každého milovníka tohoto sladkého pokušenia. Zaujímavou novinkou sú čokoládové CD, pralinky alebo priania s potlačou podľa zadania zákazníka.
naše produkty: Čokoládové figúrky, Pralinky
Poslať správu
ČESKÝ MÁK, s.r.o.

ČESKÝ MÁK, s.r.o.

Ako spoločnosť ČESKÝ MAK sa sústreďujeme iba na činnosti v rámci makového byznysu, čo nám umožňuje perfektnú znalosť trhu. Realizujeme predaj maku ako modrého, tak aj bieleho. Dodávame mak našim zákazníkom po celej Európe v tej najvyššej kvalite.
naše produkty: Mak siaty, Osivo maku
Poslať správu
ČEKO IMPORT a.s.

ČEKO IMPORT a.s.

Kuchynské digestory komínové, rohové, ostrovčekové, podskrinkové a vstavané. Kúpelňové ventilátory axiálne i radiálne, ventilačné jednotky, potrubné ventilátory. Osúšače rúk. Priamotopy, termoventilátory. Ventilátory stolné, stojanové a stropné.
naše produkty: Kuchynské digestory
Poslať správu
ČECH-ODPADY s.r.o.

ČECH-ODPADY s.r.o.

Odvoz a odstraňovanie odpadov, i nebezpečných. Zber a výkup železa, farebných kovov, akumulátorov. Odborná činnosť v oblasti ekológie. Externý podnikový ekológ, outsourcing, ekologické audity, odborné posudky. Autorizované meranie emisií. Výroba drevených brikiet.
naše produkty: Drevené brikety
Poslať správu
ČERMÁK trading, s.r.o.

ČERMÁK trading, s.r.o.

Sme česká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa špecializuje na predaj spojovacích materiálov a kotviacej techniky. Vyrábame špeciálny spojovací materiál po kusoch, malých sériach alebo veľkosériovo. Sme schopní vyrobiť a zabezpečiť akýkoľvek spojovací materiál.
naše produkty: Kotevné prvky, Predaj spojovacieho materiálu, Spojovací materiál, Výroba špeciálnych spojovacích prvkov
Poslať správu
Černý a Černý - Sádrokartony, spol. s r.o.

Černý a Černý - Sádrokartony, spol. s r.o.

Dodávame a montujeme podhľady, priečky, sadrokartónové predsteny, podkrovné vstavby a izolácie. Sadrokartón je náš hlavný obor. Zaoberáme sa zateplením budov. Sadrokartón podľa Vašich objednávok. Na sadrokartón aj zateplenie domu záruka 36 mesiacov.
naše produkty: Sadrokartón, Zateplenie domu
Poslať správu
ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA

ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA

Česká tenisová škola bola založená v roku 1993 pre rozvíjanie praktických a teoretických schopností hráča. Výuka prebieha vo forme tenisových campov po celej Českej republike i v zahraničí ( Poprad, Francúzsko - Nice ) a je určená ako pre dospelých, tak aj deti.
naše produkty: Prenájom kurtov a hál, Tenisové campy s turnajmi
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.