Č

Čedok a.s.

Čedok a.s.

Čedok je najstaršou ( založená 1920 ) a najväčšou cestovnou kanceláriou ( príjazdová, odjazdová turistika, domáci cestovný ruch a cestovná kancelária ). Zaistíme ubytovanie, balíčky služieb, okružné jazdy, autokarové zájazdy, konferencie a kongresy, doprava, vstupenky.
naše produkty: Hotely v Prahe, Skupinové zájazdy po Českej republike
Poslať správu
České filtry, s.r.o.

České filtry, s.r.o.

Výroba filtračných elementov pre vzduchovú a kvapalinovú filtráciu, dodávky filtračných technológií svetoznámych spoločností, subdodávky pre elektroforézne lakovne.
naše produkty: Filtračné materiály, Vzduchotechnika, Vzduchové filtre
Poslať správu
ČZ Řetězy, s.r.o.

ČZ Řetězy, s.r.o.

Tradičný výrobca reťazí. Vyrábame válčekové reťaze, puzdrové reťaze, motocyklové reťaze, rozvodové reťaze, flyerove reťaze, špeciálne reťaze. Stroje na výrobu a montáž reťazí.
naše produkty: Motocyklové reťaze, Reťaze
Poslať správu
ČES, s.r.o.

ČES, s.r.o.

Dodávka a montáž meracej a regulačnej techniky. Výroba rozvádzačov, software M+R, projekcie M+R, VZT, ÚT, EPS, EZS. Predaj regulačnej techniky. Dodávka a montáž kotolní, výmeníkovych staníc na kľúč. Meracia a regulačná technika, elektrické a priemyselné rozvádzače.
naše produkty: Meranie a regulácia, Rozvádzače MaR
Poslať správu
ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

Čokoládové figúrky a pralinky. Vyrábame 80 druhov figúrok a viac ako 40 druhov plnených praliniek, ktoré určite oslovia každého milovníka tohoto sladkého pokušenia. Zaujímavou novinkou sú čokoládové CD, pralinky alebo priania s potlačou podľa zadania zákazníka.
naše produkty: Čokoládové figúrky, Pralinky
Poslať správu
ČEKO IMPORT a.s.

ČEKO IMPORT a.s.

Kuchynské digestory komínové, rohové, ostrovčekové, podskrinkové a vstavané. Kúpelňové ventilátory axiálne i radiálne, ventilačné jednotky, potrubné ventilátory. Osúšače rúk. Priamotopy, termoventilátory. Ventilátory stolné, stojanové a stropné.
naše produkty: Kuchynské digestory
Poslať správu
ČECH-ODPADY s.r.o.

ČECH-ODPADY s.r.o.

Odvoz a odstraňovanie odpadov, i nebezpečných. Zber a výkup železa, farebných kovov, akumulátorov. Odborná činnosť v oblasti ekológie. Externý podnikový ekológ, outsourcing, ekologické audity, odborné posudky. Autorizované meranie emisií. Výroba drevených brikiet.
naše produkty: Drevené brikety
Poslať správu
Černý a Černý - Sádrokartony, spol. s r.o.

Černý a Černý - Sádrokartony, spol. s r.o.

Dodávame a montujeme podhľady, priečky, sadrokartónové predsteny, podkrovné vstavby a izolácie. Sadrokartón je náš hlavný obor. Zaoberáme sa zateplením budov. Sadrokartón podľa Vašich objednávok. Na sadrokartón aj zateplenie domu záruka 36 mesiacov.
naše produkty: Sadrokartón, Zateplenie domu
Poslať správu
ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA

ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA

Česká tenisová škola bola založená v roku 1993 pre rozvíjanie praktických a teoretických schopností hráča. Výuka prebieha vo forme tenisových campov po celej Českej republike i v zahraničí ( Poprad, Francúzsko - Nice ) a je určená ako pre dospelých, tak aj deti.
naše produkty: Prenájom kurtov a hál, Tenisové campy s turnajmi
Poslať správu
ČERMÁK trading, s.r.o.

ČERMÁK trading, s.r.o.

Sme česká firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa špecializuje na predaj spojovacích materiálov a kotviacej techniky. Vyrábame špeciálny spojovací materiál po kusoch, malých sériach alebo veľkosériovo. Sme schopní vyrobiť a zabezpečiť akýkoľvek spojovací materiál.
naše produkty: Spojovací materiál, Výroba špeciálnych spojovacích prvkov
Poslať správu
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.