Cestovanie

Je tu 5 sekcií v ktorej sú 12 podsekcií

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 366
BULGARIATOUR, spol. s r. o.

BULGARIATOUR, spol. s r. o.

Špecialista pre Vašu dovolenku v Bulharsku a Grécku. Dovolenka v Bulharsku na celom čiernomorskom pobreží. Dovolenka v Grécku-Thassos, Kréta, Chalkidiki-Athos. Letecky z Prahy, Pardubíc a Brna na 8/11/12 a 15 dní. Dieťa za cenu 2.290 Kč. Predaj leteniek a ubytovania.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dovolenka Bulharsko, Dovolenka Grécko, Zájazdy Bulharsko, Zájazdy Grécko
Poslať správu BULGARIATOUR, spol. s r. o.
Agency InterBohemia s.r.o.

Agency InterBohemia s.r.o.

Ponúkame chaty, chalupy a iné rekreačné objekty k prenájmu. Kvalitné a pritom lacné ubytovanie na horách i pri vode v tuzemsku. Čaká Vás krásna letná či zimná dovolenka. Sprostredkujeme ubytovanie v súkromí, rekreačné pobyty, hotely, penzióny, apartmány.
Ukáž na mape  
naše produkty: Chaty a chalupy, Chaty k prenájmu, Chaty v Čechách, Dovolenka leto 2016, Dovolenka v Čechách, Ubytovanie v Čechách
Poslať správu Agency InterBohemia s.r.o.
ADRIA DATABANKA s.r.o.

ADRIA DATABANKA s.r.o.

Rezervačný systém ponúkajúci ubytovanie v súkromí v krajinách Chorvátsko a Slovinsko. Ponúkame pobrežie a ostrovy ( Chorvátsko ), Julské Alpy ( Slovinsko ) - apartmány, penzióny, robinzonády, majáky, hotely, vily, plavby ( Chorvátsko ), hory ( Slovinsko ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Chorvátsko apartmány, chorvátsko majáky, Dovolenka v Chorvátsku, Robinzonády Chorvátsko, Ubytovanie v Chorvátsku
Poslať správu ADRIA DATABANKA s.r.o.
Hotel Gondola

Hotel Gondola

Hotel Gondola má k dispozícii 20 klimatizovaných izieb ( 2 jednolôžkové a 18 dvojlôžkových, z toho 12 double a 6 twin ), s vlastnou kúpeľňou s WC, televíziou so satelitným príjmom, rádiom, prípojkou na internet, telefónom s priamou voľbou a minibarom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie v Plzni, Wellness v Plzni
Poslať správu Hotel Gondola
A A A radiotaxi s.r.o.

A A A radiotaxi s.r.o.

Taxislužba v rámci Prahy, ČR a zahraničia. Príde pre Vás najbližšie z 1200 áut. Zastavenie po Prahe zdarma. Oznámenie približnej ceny jazdy dopredu. Zvýhodnené jazdy pre firmy, objednávanie pomocou SMS, Nonstop prevádzka, online, zelená linka, hovoríme anglicky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Doprava v Prahe, Lacné taxi Praha, Doprava z letiska Praha, Vyhliadkové lety balónom
Poslať správu A A A radiotaxi s.r.o.
JEDU.cz

JEDU.cz

Cestovná kancelária a cestovateľský server JEDU.cz. Exotická dovolenka pre jednotlivcov, skupiny a firmy. Cesty na veľtrhy do nákladov firmy. Dobrá znalosť Austrálie, Zélandu, USA, Kanady, Thajska, Maurícia a Číny.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dominikánska republika, Dovolenka 2008, Dovolenka last minute, Exotické zájazdy, Last minute zájazdy, Last moment zájazdy, Víza do USA, Vízum do USA, Zájazdy Čína, Zájazdy do Austrálie, Zájazdy do USA, Zájazdy Kuba, Zájazdy na Mauritius, Zájazdy na Nový Zéland, Zájazdy Thajsko
Poslať správu JEDU.cz
PRAGUE BOATS s.r.o.

PRAGUE BOATS s.r.o.

Naša spoločnosť vlastní a prevádzkuje výletné lode a parníky v Prahe. Celoročná prevádzka, pravidelné vyhliadkové plavby Prahou, obedy i večere, pre skupiny i jednotlivcov. Spoločenské akcie na kľúč, firemné večierky, oslavy, svadby, party, konferencie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Parníky Praha, Plavby po Vltave, Večera na lodi, Vyhliadkové plavby Vltava
Poslať správu PRAGUE BOATS s.r.o.
Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha

Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha

Zabezpečujeme autobusovú dopravu detských ( školských ) kolektívov, dopravu zájazdov pre cestovné kancelárie, skupiny, podniky zahraničnými autobusmi Scania a Volvo. Jazdíme kamkoľvek a kedykoľvek, v tuzemsku aj zahraničí. Ponúkame komfort na vysokej úrovni.
Ukáž na mape  
naše produkty: Autobusová doprava, Lacná autobusová doprava, Ponuka autobusov
Poslať správu Roman KLEGR - ABDOP AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Praha
CK Hungariatour s.r.o.

CK Hungariatour s.r.o.

Naša cestovná kancelária Hungariatour s.r.o. Vám ponúka prekrásnu dovolenku v Maďarsku. Sprostredkujeme ubytovanie v Budapešti aj inde v Maďarsku, poriadame poznávacie zájazdy, wellnes pobyty na upevnenie zdravia, zájazdy do Maďarska autom, autobusom, termálne kúpele.
Ukáž na mape  
naše produkty: Balaton ubytovanie, Dovolenka Maďarsko, Kúpele Sárvár, Pobyty Budapešť, Termálne kúpele Maďarsko
Poslať správu CK Hungariatour s.r.o.
RELAX  ADRIATIC, s.r.o.

RELAX ADRIATIC, s.r.o.

Cestovná kancelária, špecialista na Jadran. Pobytové zájazdy do Chorvátska, Slovinska, Černej Hory, Albánska, Talianska, Macedónie, Bulharska a Grécka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dovolenka Čierna Hora, Dovolenka Chorvátsko, Dovolenka Grécko, Last minute dovolenka
Poslať správu RELAX  ADRIATIC, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.