Chladenie a výmena tepla

Je tu 3 sekcia v ktorej sú 5 podsekcií

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 239
Lindr chladicí a výčepní technika

Lindr chladicí a výčepní technika

Vyrábame a predávame chladiacu a výčapnú techniku, chladenie na pivo, mobilné chladenie pre čapovanie piva, výčapné zariadenia. Ponúkame vzduchové kompresory, sódobary, súdky, párty pípy, výčapné stojany a kompletné príslušenstvo pre výčapy piva.
Ukáž na mape   internet: eshop.lindr.cz  
naše produkty: Chladenie na pivo, Kontaktné výčapné zariadenie, Luxusné výčapné zariadenia, Pivné chladenie, Pygmy, Sódabar, Vodné výčapné zariadenie, Výčapné zariadenie
Poslať správu Lindr chladicí a výčepní technika
Ventilátory Kadlec

Ventilátory Kadlec

Vyrábame axiálne priemyslové ventilátory pre zabudovanie o priemeru 250 - 1000 mm. Vzduchový výkon ventilátorou je 1000 - 40 000 m3/h pri 50 - 500 Pa. Jsme výrobcom axiálních ventilátorou pre zabudovanie do múru, do vzduchotechnického potrubia.
Ukáž na mape   internet: www.ventilatory-kadlec.cz  
naše produkty: Axiálne ventilátory, Výroba priemyselných ventilátorov
Poslať správu Ventilátory Kadlec
SINOP CB a.s.

SINOP CB a.s.

Vyrábame kondenzačné, kompresorové a združené kondenzačné jednotky, chladiče kvapalín a špeciálne priemyslové chladiče, prietočné suché a mokré chladiče nápojov, výrobníky sódovej vody a prístroje post-mix. Ďalej prevádzame spracovanie plechu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Chladiace zariadenie, Priemyselné chladenie, Spracovanie plechu, Výčapné zariadenie
Poslať správu SINOP CB a.s.
KASTT, spol. s r.o.

KASTT, spol. s r.o.

Pôsobíme na trhu v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie a chladenia. V rámci svojho oboru ponúkame a zaisťujeme: výrobu regeneračných výmenníkov a rekuperačných výmenníkov tepla vzduch / vzduch, kompletné dodávky TZB súborov a servisných činností.
Ukáž na mape  
naše produkty: Regeneračný výmenník tepla, Rekuperačný výmenník tepla
Poslať správu KASTT, spol. s r.o.
A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

Naša spoločnosť A-Z Chladenie sa špecializuje na montáž, servis chladiacích a klimatizačných zariadení. Postupom času sme sa vypracovali medzi významné veľkoobchody s komponentami pre chladiacu a klimatizačnú techniku ( väčšinu náhradných dielov máme skladom ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Chladiace boxy, Čističky vzduchu, Infračervené žiariče, Mobilná klimatizácia, Nástenné klimatizácie, Plynové pece, Priemyselné chladenie, Servis chladenia, Stropné ventilátory, Tepelné čerpadlá, Výčapné zariadenie, Vzduchotechnika
Poslať správu A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.
SeCesPol - CZ, s.r.o.

SeCesPol - CZ, s.r.o.

Poľský výrobca výmenníkov tepla SECESPOL sa už viac ako 25 rokov špecializuje na vývoj, konštrukciu a výrobu rôznych riešení a typov výmenníkov tepla.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bazénové výmenníky tepla, Cenník výmenníkov tepla, Nerezové rúrky, Pharma výmenníky tepla, Rúrkové výmenníky tepla, Doskové výmenníky tepla, Výmenníky tepla
Poslať správu SeCesPol - CZ, s.r.o.
Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.

Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.

Predávame Al chladiace profily. Dodávame aktívne chladenie výkonové a pre MPC. Ďalej tepelne vodivé fólie, podložky, dištančné stĺpiky - plast, kov. 19 palcové skrine, RAC stojany, kontakty, konektory, samorezné D-SUB, MPC patice, LED diódy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Prístrojové krabičky, Hliníkové chladiče, Konektory
Poslať správu Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.
KPS Metal a.s.

KPS Metal a.s.

Vyrábame výmenníky tepla, rúrkové zväzky, tlakové, netlakové nádoby, vzduchové chladiče, aparáty, miešadlá, kolóny, ejektory, odlučovače, horáky, spaľovacie komory, komínové klapky, oceľové konštrukcie, drevospracujúce stroje, vodohospodárske zariadenia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Spalinové výmenníky, Tlakové nádoby, Výmenníky tepla
Poslať správu KPS Metal a.s.
EKOTEZ, spol. s r.o.

EKOTEZ, spol. s r.o.

Chladenie, klimatizácia, odvlhčovanie, vykurovanie, recyklácia chladív, výroba, predaj, servis, požičovňa, kompresory, chladiace jednotky, mobilné a splitové klimatizácie, interiérové, priemyselné a bazénové odvlhčovače, kondenzačné kotle, palivá a horáky Kroll.
Ukáž na mape  
naše produkty: Klimatizácia, Odvlhčovače, Tepelné čerpadlá pre záhradné jazierka
Poslať správu EKOTEZ, spol. s r.o.
Martin Kolena

Martin Kolena

Predávame, opravujeme a servisujeme kompresory. Ku kompresorom dodávame i náhradné diely. Dodávame filtre a sušičky vzduchu ku kompresorom, rozvod vzduchu ku kompresoru. Ponúkame kompresory značiek ORLÍK, SCHNEIDER, MATTEI, SAUER ŽANDOV( ČKD ŽANDOV ), FIAC.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kompresory pre priemyslové aplikácie, Piestové kompresory, Príslušenstvo ku kompresorom
Poslať správu Martin Kolena
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.