Čistiace prostriedky

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 78
CHEMOTEX Děčín a.s.

CHEMOTEX Děčín a.s.

Naša spoločnosť je zameraná na chemickú výrobu so zameraním na povrchovo aktívne látky (tenzidy) a detergenty. Vyrábame chemikálie pre priemysel strojárenský, stavebný, papierenský aj textilný. Spotrebnú chémiu v podobe kozmetických, umývacích a čistiacich prípravkov.
Ukáž na mape   internet: www.chemotex.cz  
naše produkty: Docusate Sodium, Epoxidová živica, Inhibítory korózie, Kyselina Fenolsulfonová, Povrchovo aktívne látky, Rezná kvapalina
Poslať správu CHEMOTEX Děčín a.s.
CHEPORT, spol. s.r.o.

CHEPORT, spol. s.r.o.

Firma Cheport s.r.o. sa zaoberá výrobou a predajom tekutých čistiacich a dezinfekčných prostriedkov pre potravinárske a nápojárske prevádzky, priemyselné práčovne, reštauračné a hotelové prevádzky, poľnohospodársku prvovýrobu, nemocnice, školy, úrady, upratovacie firmy a iné.
Ukáž na mape   internet: www.cheport.cz  
naše produkty: Čistiace a dezinfekčné prostriedky
Poslať správu CHEPORT, spol. s.r.o.
Merida Hradec Králové, s.r.o.

Merida Hradec Králové, s.r.o.

Dodávame úplný sortiment spotrebného tovaru, jedná sa hlavne o dávkovače mydla, zásobníky papierových utierok, sušiče na ruky, osviežovače vzduchu, tekuté mydlá, papierové utierky, toaletný papier, upratovaciu techniku a chémiu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dávkovače tekutého mydla, Elektrické sušiče rúk, Osviežovače vzduchu, Profesionálny vysávač Merida, Zásobníky na toaletný papier, Zásobníky papierových uteráků
Poslať správu Merida Hradec Králové, s.r.o.
Zenit,spol.s r.o.

Zenit,spol.s r.o.

Nakupujte českú kvalitu v rýdzo českej spoločnosti ZENIT Čáslav. Pre Váš čistý a spokojný domov ponúkame široký výber tradičných čistiacich prostriedkov pre domácnosť aj profesionálne čistenie. Svojou kvalitou uspokojíme gazdinky aj náročných užívateľov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiace prostriedky, Čistiace prostriedky, Dezinfekčné prostriedky, Osviežovače vzduchu
Poslať správu Zenit,spol.s r.o.
EVERSTAR s.r.o.

EVERSTAR s.r.o.

Výroba odmasťovacích a čistiacich prostriedkov pre priemysel a povrchové úpravy, odmasťovacie a čistiace prostriedky pre upratovacie firmy, hotely a reštaurácie, autokozmetika, čistiace prostriedky pre dom a záhradu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiace prostriedky
Poslať správu EVERSTAR s.r.o.
Sunexclean s.r.o.

Sunexclean s.r.o.

Predávame umývacie a čistiace prostriedky, čistiacu techniku, upratovacie stroje a mechanizáciu, čistiace stroje, priemyselné vysávače a profesionálne vysávače, podlahové umývacie stroje, tlakové umývačky, zametacie stroje. Ponúkame dezinfekčné a hygienické systémy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiace stroje, Ochranné pracovné pomôcky, Profesionálne vysávače
Poslať správu Sunexclean s.r.o.
PK CHEM, a.s.

PK CHEM, a.s.

Hlavnou činnosťou spoločnosti PK CHEM je výroba kozmetiky, pracích prostriedkov a čistiacich prostriedkov na zákazku (privátne značky). V našom sortimente sa nachádza pleťová a telová kozmetika, drogistický tovar, autokozmetika a celá rada ďalších produktov.

naše produkty: Privátne značky, Služba privátnych značiek, Výroba kozmetiky
Poslať správu PK CHEM, a.s.
AMPI, spol. s. r.o.

AMPI, spol. s. r.o.

Český výrobca a dodávateľ plniacich, baliacich a špeciálnych zariadení pre farmaceutický, kozmetický a potravinársky priemysel. Ponúkame kreativitu a dlhoročné skúsenosti v obore plnenia a balenia kvapalín. Výrobky sú prispôsobované požiadavkám zákazníka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plničky kvapalín a krémov
Poslať správu AMPI, spol. s. r.o.
BATEO, spol. s r.o.

BATEO, spol. s r.o.

Predávame hygienické vybavenie a čistiace prostriedky, profesionálnu a spotrebnú drogériu. Dodávame kompletné súbory sanitárnej techniky, dávkovače mydla, zásobníky na uteráky a toaletný papier, osviežovače vzduchu, osúšače rúk a ďalšie vybavenie WC.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiaca a upratovacia chémia, Dávkovače mydla, Priemyselné utierky
Poslať správu BATEO, spol. s r.o.
LEAR, a.s.

LEAR, a.s.

Výroba a predaj lepidiel rozpúšťadlových, disperzných, tavných, polyuretánových a kyanoakrylátových. Vývoj a výroba individuálne upravených lepidiel podľa požiadaviek zákazníka. Odborné poradenstvo v obore lepenie. Certifikácia podľa ISO 9001.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čističe lepidiel, Lepidlá, Stavebná chémia
Poslať správu LEAR, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.