Čistiace stroje

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 12
ECOCLEAN, spol. s r.o.

ECOCLEAN, spol. s r.o.

Firma Ecoclean sa zaoberá dovozom, distribúciou a servisom čistiacej a upratovacej techniky. Predávame priemyselné vysávače, extraktory, umývacie automaty, zametacie stroje, pomocnú upratovaciu techniku, sanitárny tovar vrátane spotrebného materiálu, profichémiu.
Ukáž na mape   internet: www.ecoclean-praha.cz  
naše produkty: Čistiaca a upratovacia technika, Dezinfekčné prostriedky, Dezinfekčné stroje a technika, Extraktory, Podlahové pady, Priemyselné vysávače, Umývacie stroje, Vysávač do výšok, Zametacie stroje
Poslať správu ECOCLEAN, spol. s r.o.
EKO-ŠIMKO s.r.o.

EKO-ŠIMKO s.r.o.

Venujeme sa už 20 rokov vývoju a výrobe odsávačov, vysávačov, odsávaných pracovných stolov s rôznou technológiou. Naše výrobky nájdete vo viac ako 5900 firmách a laboratóriách napríklad v Českej republike, Slovensku, Poľsku, Maďarsku, Ukrajine, Rusku, USA, Austrálii.
Ukáž na mape   internet: www.ekosimko.cz  
naše produkty: Mokré odsávače, Odsávacie stoly, Priemyselné filtre, Priemyselné lokálne a centrálne odsávače, Priemyselné vysávače mobilné lokálne a centrálne vysávače
Poslať správu EKO-ŠIMKO s.r.o.
KRAINTEK CZECH, s.r.o.

KRAINTEK CZECH, s.r.o.

Kraintek Czech sa zaoberá návrhom a predajom zariadení pre čistenie a odmasťovanie. Základom výroby sa stala technológia čistenia pomocou ultrazvuku od partnerskej spoločnosti KLN Ultraschall GmbH, ktorá sa uvedenou problematikou zaoberá viac než pol storočím.
Ukáž na mape   internet: www.kraintek.cz  
naše produkty: Ultrazvukové čistiace vane, Ultrazvukové čistiace zariadenie, Zariadenie pre priemyselné odmasťovanie
Poslať správu KRAINTEK CZECH, s.r.o.
KRÄNZLE, spol. s r. o.

KRÄNZLE, spol. s r. o.

Profesionálna čistiaca a upratovacia technika, vysokotlakové stroje, čistiace stroje, priemyslové vysávače, upratovacie stroje, umývacie stroje, umývacie automaty, parné čističe, čistící prostředky, zametací stroje, čističe koberců, leštící stroje. PERFEKTNÍ SERVIS!
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiace stroje, Parné čističe, Podlahové umývacie stroje, Priemyslové vysávače, Tlaková umývačka, Tlakové umývačky, Umývacie stroje, Vysokotlaková umývačka, Vysokotlakový čistič, Wapka
Poslať správu KRÄNZLE, spol. s r. o.
Sedláček  s. r. o.

Sedláček s. r. o.

Riešime materiály pre osobnú i priemyslovú hygienu. Veľkoobchod. KIMBERLY CLARK dávkovače, mydlo, toaletný papier, papierové uteráky, priemyslové utierky, pracovné obleky a rukavice. Mycie pasty Dreumex. Predaj a servis Kärcher - čistiace a upratovacie stroje.
Ukáž na mape  
naše produkty: Abrazívné pasty na ruky, Čistiace stroje, Dávkovače hygieny, Hygienické potreby, Ochranné pracovné pomôcky, Pracovné stoličky, Priemyslové utierky, Upratovacie vozíky
Poslať správu Sedláček  s. r. o.
Sunexclean s.r.o.

Sunexclean s.r.o.

Predávame umývacie a čistiace prostriedky, čistiacu techniku, upratovacie stroje a mechanizáciu, čistiace stroje, priemyselné vysávače a profesionálne vysávače, podlahové umývacie stroje, tlakové umývačky, zametacie stroje. Ponúkame dezinfekčné a hygienické systémy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiace stroje, Ochranné pracovné pomôcky, Profesionálne vysávače
Poslať správu Sunexclean s.r.o.
Jan Jagoš - HYGMONT

Jan Jagoš - HYGMONT

Autorizovaný predajca čistiacich strojov Kärcher - vysokotlakové mycie stroje s ohrevom i bez ohrevu, vysávače, zametacie stroje, podlahové mycie stroje, čističe na koberce, paročističe. Servis záručný a pozáručný - Kärcher.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiace stroje, Čistiace stroje Kärcher, Vysávače Kärcher
Poslať správu Jan Jagoš - HYGMONT

Iveta Chalupová

Čistiace stroje
Ukáž na mape  
Poslať správu Iveta Chalupová

Ing. František Čech

Čistiace stroje
Ukáž na mape  
Poslať správu Ing. František Čech
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.