Darčeky a remeselné umenie

Je tu 35 sekcií v ktorej sú 24 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 2140 celkom 89
G & B beads, s.r.o.

G & B beads, s.r.o.

Popredný výrobca českých originálnych sklenených perál. V ponuke nájdete ohňom leštené perly, tlačené perly, ploškované perly, originálne lampové perly a sklenenú bižutériu.
naše produkty: České korálky, Ohňové perly, Sklenené perly
Poslať správu G & B beads, s.r.o.
SPEGLASS s.r.o.

SPEGLASS s.r.o.

Firma bola založená v roku 1994 a behom niekoľkých rokov sa stala významným výrobcom špeciálnych, predovšetkým ohýbaných skiel. Od roku 1997 firma zahájila výrobu viacvrstvových bezpečnostných skiel, ktoré sa používajú hlavne ako sklá pochodzie a nepriestrelné.
naše produkty: Ohýbané sklo
Poslať správu SPEGLASS s.r.o.
Gold - Crystal s.r.o.

Gold - Crystal s.r.o.

Svojou činnosťou nadväzujeme na tradíciu výroby olovnatého krištáľu v Českej republike pod vlastnou ochrannou známkou. Vlastná výroba je zameraná na ručnú dekoráciu širokého sortimentu krištáľových výrobkov nielen ku skrášleniu interiéru, ale i ku každodennému použitiu.
naše produkty: Olovnatý krištáľ
Poslať správu Gold - Crystal s.r.o.
VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost

VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost

Patríme medzi popredných výrobcov sklenených obalov v Českej republike. Vyrábame nápojové fľaše, konzervárenské sklo, poháre na detské výživy, kečupy, instantné kávy a mnoho ďalších obalov na potravinárske výrobky. Vyrábame sklenené obaly na mieru.
naše produkty: Konzervové sklo, Sklenené fľaše, Sklenené liekovky, Sklenené obaly
Poslať správu VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Fresh print s.r.o.

Fresh print s.r.o.

Vyrábame reklamné aromatické visačky na zakázku s možnosťou plnofarebnej potlače v kvalite foto s rôznymi tvarmi a vôňami. Ďalej vyrábame puzzle, voňavé priania ako PF-ky, čo je kombinácia klasického priania spojené s darčekom v podobe voňavej visačky.
naše produkty: Aromatické visačky, Voňavé novoročenky
Poslať správu Fresh print s.r.o.
BOHEMIAN GIFTS s.r.o.

BOHEMIAN GIFTS s.r.o.

Od roku 1994 vyrábame a dodávame sklenené figúrky, hudobníkov a baletky, sklenené kvetiny, ťažítka, glóbusy, flakóny. Do sortimentu ďalej patria sklenené pilníky a vianočné ozdoby. Dodávame tiež krištáľové figúrky a bižutériu firmy Preciosa.
naše produkty: Sklenené figúrky, Sklenené kvetiny
Poslať správu BOHEMIAN GIFTS s.r.o.
Galerie Rudolfinum

Galerie Rudolfinum

Galéria Rudolfínum, centrum súčasného umenia, je štátna inštitúcia riadená Ministerstvom kultúry Českej republiky. Spoločne s Českou filharmóniou sídli v historickej budove pražského Rudolfína v centre Prahy.
naše produkty: Galéria Praha, Výstavy moderné umenie, Výstavy Praha, Výtvarné umenie Praha
Poslať správu Galerie Rudolfinum
Euro Crystal s.r.o.

Euro Crystal s.r.o.

Dodávame sklenené lampové závesky. Lampové závesky dovážame i vyvážame. Naše lampové závesky predávame výrobcom krištáľových lámp v Českej republike ale i v zahraničí. Sklenené lampové závesky z bezolovnatého křištáľu ponúkame v širokom sortimente.
naše produkty: Sklenené lampové závesky
Poslať správu Euro Crystal s.r.o.
Koralky.cz

Koralky.cz

Naša firma korálky.cz sa zaoberá predajom širokého sortimentu korálok, bižutérie a potrieb pre korálkovanie. Ponúkame korálky sklenené, drevené, plastové, kovové, tlačené, brúsené, voskové, rokajl, swarovski, vinuté perly, sklenené korálky TOHO-Beads.
naše produkty: Bižutérne komponenty postriebrené, Sklenené korálky, TOHO korálky
Poslať správu Koralky.cz
Ekytky - Miloš Winkler

Ekytky - Miloš Winkler

Expresné doručovanie kvetín v Prahe, Českej republike i v celom svete. Špecialista na darčekové a reprezentatívne kytice a kvetinové koše, aranžmá, svadby, vence, kytice, ruže. Objednávky online, platba kartou, predaj na faktúru. Doručíme rýchlo a diskrétne.
naše produkty: Darčekové kytice, Doručovanie kvetín, FLOWERS4U, Kvetinárstva v Prahe, Kvetiny online, Svadobné kytice
Poslať správu Ekytky - Miloš Winkler
HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.

HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.

Vyrábame porcelánové jedálenské súpravy, čajové, kávové, koláčové, kompótové a tanierové sady, tvary štýlové, klasické aj moderné. Ďalej ponúkame kuchynské porcelánové doplnky, úžitkový a ručne zdobený porcelán. Špecialitou sú priesvitky – litofanie.
naše produkty: Porcelánový riad
Poslať správu HAAS & CZJZEK - První porcelánová manufaktura v Čechách, spol. s r.o.
Antik-shop.cz

Antik-shop.cz

Bazar Jelínek, Antik-shop.cz sa zaoberá nákupom a predajom starožitností, umeleckých predmetov a ďalej predajom záhradnej architektúry. Na českom i zahraničnom trhu pôsobí už od roku 1994. Špecializuje sa na predaj svietidiel, nábytku a doplnkov.
naše produkty: Starožitnosti Česká republika, Starožitnosti Praha, Starožitný nábytok Praha
Poslať správu Antik-shop.cz
Fotobanka.Fotky-Foto.cz

Fotobanka.Fotky-Foto.cz

Predávame fotografie s licenciou pre tlač, fotky pre web, časopisy, letáky, vizitky a ďalšie. Lacné fotografie, obrázky, vektorová grafika, ilustrácie vektory, svetové i domáce celebrity, redakčné fotky, udalosti. Tvoríme webové stránky a tlačíme obrazy a plagáty na mieru.
naše produkty: Fotografie predaj, Fotoobrazy, Fototapety, Plagáty na stenu, Redakčný fotografie, Vektorová grafika
Poslať správu Fotobanka.Fotky-Foto.cz
Batavia s.r.o.

Batavia s.r.o.

Dovoz a predaj darčekového a dekoračného tovaru z Orientu a Ázie. Špecializujeme sa na orientálne a ázijské drevené dekorácie do bytu, bižutériu, módne odevné doplnky ( tašky, peňaženky z konope (hemp), rasta, šatky ) aj orientálne oblečenie, tabáky a vodné fajky.
naše produkty: Darčekové krabičky, Orientálna bižutéria, Orientálne drevené dekorácie, Tabák do vodných fajok, Vonné oleje
Poslať správu Batavia s.r.o.
ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

Čokoládové figúrky a pralinky. Vyrábame 80 druhov figúrok a viac ako 40 druhov plnených praliniek, ktoré určite oslovia každého milovníka tohoto sladkého pokušenia. Zaujímavou novinkou sú čokoládové CD, pralinky alebo priania s potlačou podľa zadania zákazníka.
naše produkty: Čokoládové figúrky, Pralinky
Poslať správu ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.
JAMAS Co., s.r.o.

JAMAS Co., s.r.o.

Našou hlavnou činnosťou je obchod s bižutériou a polotovarmi. Dodávame sklenené perly ( ploškované, tlačené, ohňovky, cínové, voskové a perličky ), štýlové a farebné korálky, sklenené polotovary pre výrobu bižutérie, šatónové rondelky, guličky a ďalšie.
naše produkty: České guličky, Cínové perle, Sklenené perly, Tlačené perly
Poslať správu JAMAS Co., s.r.o.
WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.

Výroba, montáž a renovácia širokého spektra svietidiel. Klasické i moderné krištáľové, sklenené a kovové lustre. Na zákazku vyrábame i neštandardné a veľkorozmerové svietidlá. Dekoratívne, úžitkové a umelecké sklo, sklenená bižutéria.
naše produkty: České krištáľové lustre, Lustre Murano, Lustre so sklenenými ramenami, Moderné lustre, Sklenené lustre
Poslať správu WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Ing. Zdeněk Blažek

Ing. Zdeněk Blažek

Firma Ing. Zdeněk Blažek je popredným výrobcom reklamných čiapok v Českej republike. Predmet podnikania je textilná výroba a to baseballové čapice ( šitovky ), klobúky, ostatné pokrývky hlavy, polokošele, uteráky. Strojové vyšívanie - výšivky, nášivky, sieťotlač.
naše produkty: Šiltovky
Poslať správu Ing. Zdeněk Blažek
GEKKO PROMOTION s.r.o.

GEKKO PROMOTION s.r.o.

Výrobca a distribútor reklamných textílií. Zastúpenie značiek B&C, Jerzees, Promodoro, Daiber, Myrtle Beach, James Nicholson, Skinnifit, Hanes, Russell, Hanbury, Gildan. Na všetok reklamný textil aplikujeme sieťotlač, výšivku vo vlastných dielňach.
naše produkty: Reklamné tričká
Poslať správu GEKKO PROMOTION s.r.o.
RETROSTYL

RETROSTYL

Štýlový, masívny, celodrevený, luxusný nábytok v štýle RETRO. Vybavenie kúpeľní - liatinové vane, tradičné batérie a ďalšie. WELLNESS a FITNESS zariadenie - hydromasážne bazény ( vírivky ), infrasauny, masážne kreslá a podobne. Vybavujeme hotely a penzióny.
naše produkty: Retro štýl
Poslať správu RETROSTYL
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.