Darčeky a remeselné umenie

Je tu 35 sekcií v ktorej sú 24 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 3150 celkom 89
Kytice.cz

Kytice.cz

Bloomies s.r.o. je mladá kvetinová spoločnosť založená v roku 2002. Naše hlavné aktivity sú: predaj kvetín, kvetinové väzby, aranžmá kvetín a akékoľvek služby s tým spojené. Sme schopní pripraviť kvetiny na akúkoľvek príležitosť.
naše produkty: Kvetiny online Česká republika, Kytice online Česká republika
Poslať správu Kytice.cz
Zakoglass s.r.o.

Zakoglass s.r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a dekorovaním brúsených sklenených perál a tvarov. Sklenené brúsené perly ( ohňové perly ) dodávame vo všetkých farebných odťieňoch, vo veľkostiach 3 – 18 mm.
naše produkty: České korálky, Ohňové korálky, Ohňovky, Sklenené brúsené perly, Sklenené korálky, Stláčané korálky
Poslať správu Zakoglass s.r.o.
Glasstech, s.r.o.

Glasstech, s.r.o.

Vyrábame sklenené poháre, trofeje, darčeky, reklamné sklenené predmety a ďalšie výrobky zo skla. Požadovaný dizajn vykonávame 2D alebo 3D laserovaním do skla. Vyrábame nielen korporátne darčeky, ale aj darčeky pre rodinné príležitosti (3D fotografie do skla).
naše produkty: Feng Shui kryštál, Sklenené darčeky, Sklenené poháre
Poslať správu Glasstech, s.r.o.
RIAL

RIAL

Zaoberáme sa výrobou štrasovej, liatej a kovovej bižutérie. Módna bižutéria. Svadobná bižutéria. Bižutéria na všedný deň. Výroba bižutérie z minerálov. Bižutéria zo skla. Sklenené doplnky firiem Preciosa a Swarovski.
naše produkty: Štrasová bižutéria
Poslať správu RIAL
BOEMI

BOEMI

Rýdzo česká firma s desaťročnou tradíciou ponúka ucelené rady prírodnej darčekovej kozmetiky a ručne vyrábaných glycerínových mydiel, ktoré uvádza na trh pod originálnou značkou BOEMI. Ďalej sa zaoberá výrobou reklamných mydiel a darčekových kozmetických kaziet.
naše produkty: Glycerínové mydlá, Krištáľová mydla, Prírodná kozmetika
Poslať správu BOEMI
BijouxPack

BijouxPack

Sme rodinná firma so 17-ročnou tradíciou. Našou špecializáciou je výroba a potlač papierových obalov, adjustačných kariet s eurozámkami ( cez 200 druhov ). Ďalej vyrábame visačky, tlačené i samolepiace hologramy, plnofarebné obaly s lamináciou.
naše produkty: Papierové darčekové krabičky, Papierové obaly, Potlač papierových obalov
Poslať správu BijouxPack
MONT GROUP s.r.o.

MONT GROUP s.r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou lepenkových osviežovačov vzduchu s reklamnou potlačou. Vyrábame osviežovače vzduchu a pohlcovače pachov značky Black Elegance. Tlačíme reklamné pivné tácky a potlačíme 3D reklamné a propagačné predmety.
naše produkty: Potlač reklamných predmetov, Reklamné aromatické visačky, Reklamné predmety
Poslať správu MONT GROUP s.r.o.
Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ

Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ

Predaj korálkových komponentov pre tvorbu bižutérie a šperkov. Autorizovaný veľkoobchod Swarovski Elements. Všetko pre korálkovú tvorbu - sklenené a drevené korálky, Swarovski prívesky, voskované perle, FIMO, strieborné a bižutérne komponenty, náušnice, retiazky a ďalšie.
naše produkty: České korálky, Sklenené korálky, Swarovski Elements
Poslať správu Bijoux Components s.r.o. – SVĚT KORÁLKŮ
Perfekt Glass

Perfekt Glass

Na svietelsku má sklárstvo tradíciu už niekoľko storočí. Naša firma vznikla po páde komunistického režimu v Československu a nesie názov PERFEKT, pretože chceme uspokojiť každého zákazníka perfektným tovarom a službami.
naše produkty: Ručne brúsený olovnatý krištál
Poslať správu Perfekt Glass
COLLEGIUM Trade, s. r. o.

COLLEGIUM Trade, s. r. o.

Výrobca bižutérie s módnymi trendami, sklenená bižutéria, exkluzívna bižutéria, svadobná bižutéria. Bižutéria pre večerné a denné príležitosti, zo šperkov ponúkame náhrdelníky, náramky, náušnice a prstene v originálnom designe a vysokej kvalite spracovania.
naše produkty: Sklenená bižutéria
Poslať správu COLLEGIUM Trade, s. r. o.
DO.OL.-GLASS s. r. o.

DO.OL.-GLASS s. r. o.

Vyrábame číre sklenené pilníky, farebné, sklenené pilníky s brúseným alebo maľovaným úchytom, s pieskovaným úchytom alebo s farebným logom či so znakom zverokruhu na úchyte. Tiež dodávame obaly na sklenené pilníky.
naše produkty: Sklenené pilníky
Poslať správu DO.OL.-GLASS s. r. o.
Svět dýmek.cz

Svět dýmek.cz

SVET DYMEK.cz priamo dováža a distribuuje kvalitné orientálne vodné fajky a kompletné príslušenstvo. Svoje vodné fajky distribuujeme do všetkých krajín Európskej únie. Veľkoobchod, maloobchod. Atraktívne veľkoobchodné podmienky pre obchodných partnerov.
naše produkty: Vodné fajky
Poslať správu Svět dýmek.cz
BUREŠ ART s.r.o.

BUREŠ ART s.r.o.

Ponúkame najširší výber reprodukcií obrazov. Reprodukcie sú tlačené na kvalitný papier, s možnosťou povrchovej úpravy imitácie plátna. Tlač je v rôznych rozmeroch a motívoch ( krajiny, kvety, zátišia, akty, zvieratá, moderné a ezoterické motívy a ďalšie ).
naše produkty: Obrazy, Reprodukcia obrazov
Poslať správu BUREŠ ART s.r.o.
R - STICK

R - STICK

Výroba bubeníckych paličiek. Ponuka štandardných typov, alebo paličiek na zakázku. Cez 50 základných modelov + možnosť dĺžkovej, tvarovej a hrúbkovej modifikácie jednotlivých typov. Možnosť vyrobiť špeciálne paličky na zakázku podľa požiadaviek. Zákaznická potlač paličiek.
naše produkty: Bubenícke paličky
Poslať správu R - STICK
Jiří Španihel - průmyslový designér

Jiří Španihel - průmyslový designér

Grafické designérske štúdio v Kopřivnici zaoberajúce sa priemyslovým designom. Hľadanie netradičných tvorivých prístupov v oblasti priemyslového designu, objavovanie nových koncepčných, konštrukčných a technologických riešení.
naše produkty: Priemyslový design
Poslať správu Jiří Španihel - průmyslový designér
KAMENICTVÍ Čech

KAMENICTVÍ Čech

Zhotovujeme a dodávame pomníky, urny, vázy, kuchynské dosky, barové pulty, parapety, schody, obklady, sokle, dlažby, podmurovky z prírodných materiálov - žula, mramor, pieskovec, krby, sochy, záhradné doplnky.
naše produkty: Pomníky z prírodného kameňa
Poslať správu KAMENICTVÍ Čech
ZNOVOZ, sociální družstvo

ZNOVOZ, sociální družstvo

Strojové vyšívanie, sériové aj zákazkové šitie, drobná výroba v drevárskej dielni – poličky, kazety, rámčeky a ďalšie v zámočníckej dielni - drobné záhradné náradie, výroba rôznych upomienkových predmetov, predaj zdravotníckej obuvi, predaj kancelárskeho tovaru.
naše produkty: Zastrešenie invalidného vozíka
Poslať správu ZNOVOZ, sociální družstvo
INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

Jedna z najsilnejších a najstabilnejších spoločností v Českej republike, od roku 1995. Maloobchodný a veľkoobchodný predaj diamantov. Špecializácia na predaj a poradenstvo v oblasti investičných diamantov. Pracujeme s najuznávanejšími certifikátmi GIA a HRD.
naše produkty: Investičné diamanty
Poslať správu INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER
Glass Fantasy

Glass Fantasy

Unikátna technológia ručne maľovaného skla, ktoré je dozdobované kovovou plastikou a patinované na medenú, čiernu či striebornú farbu. Moderné alebo aj retro poňatie je možné dekorovať na prianie zákazníka.
naše produkty: Ručne maľované sklo s kovom
Poslať správu Glass Fantasy
SEBERA - BIŽUTERIE s.r.o.

SEBERA - BIŽUTERIE s.r.o.

Naša firma bola založená v roku 1992 v Jablonci nad Nisou v oblasti s veľkou tradíciou výroby sklenených perál a bižutérie. Sme schopní vyhovieť Vaším konkrétnym prianiam a požiadavkám. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte. Radi Vás u nás privítame.
naše produkty: Sklenená bižutéria
Poslať správu SEBERA - BIŽUTERIE s.r.o.
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.