Dodávatelia stavebného materiálu

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 59
DOPS s.r.o.

DOPS s.r.o.

Vyrábame pletivá pozink, plastované, priemyselné oplotenie 3D, ploty oplotenka, ohradenka, stĺpiky, rámy, brány, bránky, ostnatý drôt, plot trubičkový. Gabióny, rabice, tkaniny, kari siete, mriežky, betonárska výstuž, úväzky, spony. Železiarstvo.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drôtené ploty, Gabióny, Kvetinové podpery, Lesná a dialničná oplotenka, Ostnatý drôt, Plotové pletivo, Plotové stĺpiky, Práškové lakovanie, Úväzky, Vyhrievané dečky, Výstuhy do drobnozrnných betónov
Poslať správu DOPS s.r.o.
LINDAB s.r.o.

LINDAB s.r.o.

Výroba a montáž strešnej krytiny z lakoplastovaného plechu, trapézových profilov a opláštenie budov. Klampiarská výroba - odkvapy, haly, C kazety, obkladové panely, stratené bednenie. Striháme pozinkované, lakoplastované a hliníkové plechy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Falcovaná krytina, Ľahké strešné krytiny, Odkvapový systém, Plechová strešná krytina, Plechové strechy, Plechové strešné krytiny, Strešná krytina, Strešné doplnky, Strešné odkvapy, Strešné žľaby, Strešné zvody, Tenkostenné oceľové profily, Trapézové plechy
Poslať správu LINDAB s.r.o.
BH - PLAST, spol. s r.o.

BH - PLAST, spol. s r.o.

Vyrábame ucelený program plastových profilov pre kontaktné zatepľovanie objektov a sádrokartónových konštrukcií. Ďalej vyrábame základné profily pre kancelársky nábytok a špeciálne profily podľa požiadavky zákazníkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dilatačný profil pevný, Ochranné rohy, Plastové nábytkové profily, Plastové stavebné profily, Profily pre zatepľovacie systémy
Poslať správu BH - PLAST, spol. s r.o.
Ocelové konstrukce s.r.o.

Ocelové konstrukce s.r.o.

Spoločnosť Oceľové konštrukcie vyrába a dodáva široký sortiment vlastných oceľových konštrukcií a zámočnických výrobkov určených pre stavebníctvo. Vyrábame oceľové pozinkované balkóny vrátane striešok a závesné balkóny. Špecializujeme sa na oceľové haly ASTRON.
Ukáž na mape  
naše produkty: Fotovoltaické elektrárne, Oceľové haly, Oceľové konštrukcie, Balkóny
Poslať správu Ocelové konstrukce s.r.o.
DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

Vyrábame v širokej ponuke ploty, pletivá, stĺpiky, bránky a brány. Naše oplotenie nachádza uplatnenie u rodinných domov, priemyselných objektov, športových areálov, pre poľnohospodárske či lesné použitie, bezpečnostné oplotenie, stĺpiky, brány, ploty a pletivá.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezpečnostné oplotenie, Montáž plotov, Mrežové oplotenie, Oplotenie športovísk, Pletivo na plot, Ploty na kľúč, Posuvné brány, Samonosné brány, Stavba plotov, Stĺpiky na plot, Zvárané panely
Poslať správu DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
ŠKRAMPAL spol. s r.o.

ŠKRAMPAL spol. s r.o.

Firma bola založená v roku 1993 a v roku 2003 bola transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzeným. Zaoberáme sa špecializovaným veľkoobchodom a maloobchodom v oboroch voda, vykurovanie a plynoinštalácia. Zdarma poskytujeme poradenstvo v obore.
Ukáž na mape  
naše produkty: Inštalačný systém PVC - CPVC, Krbové kachle, Viacvrstvová rúrka Pex - Al - Pex
Poslať správu ŠKRAMPAL spol. s r.o.
Patrik Bujdák - Skleněný svět

Patrik Bujdák - Skleněný svět

Firma Sklenený svet dodáva a montuje celosklenené dvere, bezrámové priečky, deliace steny a sklenené zábradlia. Realizujeme objednávky na sklenené výklady, pochôdzne sklá, sklenené schody, Lacobel a izolačné dvojsklá. Zrkadlové steny a obklady farebným smaltovaným sklom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Celosklenené dvere, Pochôdzne sklá, Sklenené markízy, Sklenené podhľady, Sklenené priečky, Sklenené sprchové kúty, Sklenené zábradlia
Poslať správu Patrik Bujdák - Skleněný svět
OK mont - STM, spol. s r. o.

OK mont - STM, spol. s r. o.

Dodávky a montáže oceľových konštrukcií, zámočnícke práce, výroba, dodávka a montáž celohliníkových presklených konštrukcií systému Wicona, Schüco a iné, dodávky a montáže skladaných a sendvičových obvodových plášťov, projektovanie a inžinierská činnosť.
Ukáž na mape  
naše produkty: Fasádne plášte, Oceľové konštrukcie
Poslať správu OK mont - STM, spol. s r. o.
TVAR COM, spol. s.r.o.

TVAR COM, spol. s.r.o.

Firma vyrába stavebný systém TVAR a malosériové betónové prefabrikáty. Predáva vo vlastnej predajni stavebné materiály. Projekcia ponúka práce od štúdie po realizačný projekt. Engineering zaisťuje prejednanie dokumentácie, dodávky a montáže v priemysle.
Ukáž na mape  
naše produkty: Betónové stropné konštrukcie, Prefabrikované betónové schodiská, Projektovanie investičných celkov
Poslať správu TVAR COM, spol. s.r.o.
MPL TRADING, spol. s r.o.

MPL TRADING, spol. s r.o.

MPL TRADING je obchodná spoločnosť špecializovaná na oblasť suchej výstavby. Zaoberáme sa veľkoobchodom a maloobchodom so stavebným materiálom. Poskytujeme komplexné riešenie firmám v oblasti stavebníctva. Firma disponuje 11 predajňami a skladmi v ČR a SR.
Ukáž na mape  
naše produkty: Sadrokartóny, Stropné podhľady, Tepelné zvukové protipožiarne izolácie, Zatepľovacie systémy
Poslať správu MPL TRADING, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.