Elektronické informačné systémy

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 91
COMINFO, a.s.

COMINFO, a.s.

Identifikačné systémy, bezkontaktné čipové technológie, evidencie dochádzky, kontrola vstupu, stravovacie systémy, bezhotovostné platobné systémy, odbavovacie systémy, identifikácie výrobkov, snímače identifikačných kariet, vstupné turnikety a branky.
Ukáž na mape   internet: www.cominfo.cz  
naše produkty: Identifikačné systémy, Šatňové skrinky, Turniket, Vstupné turnikety
Poslať správu COMINFO, a.s.
AUTOGARD spol. s r.o.

AUTOGARD spol. s r.o.

Vývoj, výroba, inštalácia, distribúcia - automatické závory, turnikety, zariadenie pre kontrolu prístupov, parkovacie systémy, výsuvné stĺpy, automatické cestné bariéry. Vstupenkové pokladničné systémy.
Ukáž na mape   internet: www.autogard.cz  
naše produkty: Automatické závory, Cestné zábrany, Parkovacie systémy, Turnikety, Závory
Poslať správu AUTOGARD spol. s r.o.
ELMET, spol. s r. o.

ELMET, spol. s r. o.

Zákazková výroba elektroniky ( osadzovanie DPS technológií SMT ) a presnej mechaniky ( spracovanie plechov na CNC strojoch ). Vlastné výrobky sú ELAIR, Visuality Multimédia, Paravent, C-gas, autobusové zosilovače a ich príslušenstvá.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rekuperácia, Osadzovanie dosiek plošných spojov, Prietokomer plynu, Prístroj na liečbu hemeroidov, Rekuperačná jednotka, Umelá pľúcna ventilácia, Zákazková kovovýroba, Multimediálne LCD
Poslať správu ELMET, spol. s r. o.
EPRIN spol. s r.o.

EPRIN spol. s r.o.

Spoločnosť EPRIN je popredným dodávateľom pre Českú republiku a krajiny EÚ v oblasti AID, tlačiarne, snímače, terminály, RFID, aplikátory, etikety, farbiace pásky, spolupráca s renomovanými výrobcami, najlepšie referencie vo všetkých oboroch.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatická identifikácia, Aplikátory etikiet, Bezpečnostné etikety, Samolepiace etikety, Čítačky čiarových kódov
Poslať správu EPRIN spol. s r.o.
LUX - IDent s.r.o.

LUX - IDent s.r.o.

Vyrábame rádiofrekvenčné RFID transpondéry o frekvenciach 125kHz a 13,56MHz. Portfólio produktov zahŕňa: nepúzdrené cievky, predlamináty, bezkontaktné karty, clamshell karty, kľúčenky ( prívesky na kľúče ), čipové hodinky, diskové tagy ( PVC, PET, epoxy ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezkontaktné karty, RFID čipy
Poslať správu LUX - IDent s.r.o.
APEL s.r.o.

APEL s.r.o.

Dispečerské centrá, dispečerské panely, textové a grafické informačné displeje, vyvolávacie a vstupné systémy, výsledkové tabule, výroba rozvádzačov a káblových zväzkov, predaj výpočtovej techniky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rozvádzače, vyvolávaciu systém
Poslať správu APEL s.r.o.
Identcode s.r.o.

Identcode s.r.o.

Vyvíjame a vyrábame komponenty parkovacích systémov, platobné automaty, zariadenia pre triedenie a výdaj mincí, priemyslové terminály pre zber dát a riadenie výroby, snímače 2D kódov pre priemyselné aplikácie a hardwarové kľúče pre ochranu software.
Ukáž na mape  
naše produkty: 2D priemyselné snímače čiarového kódu, Prístupové systémy, Platobné automaty, Priemyselné dátové terminály
Poslať správu Identcode s.r.o.
ELEKTROČAS s.r.o.

ELEKTROČAS s.r.o.

Naša firma vyvíja, vyrába, montuje a servisuje systémy jednotného času, hodiny Quartz i riadené rádiosignálom DCF alebo GPS - absolútna presnosť a automatický prechod na zimný/letný čas, daľej informačné tabuľe s LCD riadené PC pro vlakové stanice, letiská apod.
Ukáž na mape  
naše produkty: Elektrické hodiny
Poslať správu ELEKTROČAS s.r.o.
UNITES Systems a.s.

UNITES Systems a.s.

UNITES Systems a.s. sa zaoberá vývojom a výrobou vlastných automatických testovacích zariadení ( ATE ) pre testovanie širokého spektra polovodičových súčiastok. Súčasne ponúka vývoj a výrobu test aplikácií na zakázku a pozáručný servis testerov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatické testovacie zariadenie pro polovodiče, Tester pre testovanie hybridných súčiastok, Vysokorýchlostný tester pre diskrétne polovodiče, Vývoj test aplikácií
Poslať správu UNITES Systems a.s.
SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

Zaoberáme sa prevažne projekciou, výstavbou, prevádzkovaním a servisom verejných sietí rôznych druhov. Nosné produkty: projekcia, výstavba, prevádzkovanie a servis televíznych káblových rozvodov ( TKR ), obecných a miestnych rozhlasov a fotovoltaických elektrární.
Ukáž na mape  
naše produkty: Informačný výstražný a varovací systém, Káblová televízia, Obecné rozhlasy
Poslať správu SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.