Elektronické súčiastky

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 166
H.L.F. spol. s r.o.

H.L.F. spol. s r.o.

Vývoj a výroba spínačov, prepínačov, tlačidiel a konektorov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Kombinácie technológií lisovania kovov, obrábania kovov, lisovania plastov, montáže a služieb nástrojárne. Spoľahlivosť, kvalita, vhodné ergonomické riešenia.
Ukáž na mape   internet: www.hlf.cz  
naše produkty: Lisovanie kovov za studena, Spínače do automobilov
Poslať správu H.L.F. spol. s r.o.
Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.

Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.

Tlmivky, transformátory, cievky, varistory, konektory. Výroba odrušovacích tlmiviek, predaj induktívnych súčiastok pre priemyselné podniky. Mechanická výroba elektrotechnických súčiastok. Výroba elektromotorov, generátorov a transformátorov.
Ukáž na mape   internet: www.we-online.com  
naše produkty: Odrušovacie tlmivky, Tlmivky
Poslať správu Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.
H+D Elektromontáže s.r.o.

H+D Elektromontáže s.r.o.

Na českom trhu pôsobíme od roku 1995. Máme bohaté skúsenosti v oblasti elektromontáži, montáži solárnych systémov a vo výrobe rozvádzačov nízkeho napätia. Projekčná činnosť: výpočty osvetlenia, výkresová dokumentácia v PC Schematic, Autocad.
Ukáž na mape   internet: www.hd-elektro.cz  
naše produkty: Elektroinštalácie, Elektromontáže, Inteligentná elektroinštalácia Loxone, Montáže elektro, Výroba rozvádzačov nízkeho napätia
Poslať správu H+D Elektromontáže s.r.o.
HYDRA a.s.

HYDRA a.s.

Vyrábame motorové kondenzátory istené a neistené. Motorové kondenzátory pre žiarivkové svietidlá technológie MKP s istením a motorové kondenzátory s poistkou proti preťaženiu - istené MKP SI.
Ukáž na mape  
naše produkty: DC-link kondenzátory, Kondenzátory Hydra, Kondenzátory pre kompenzáciu výkonu, Kondenzátory pre žiarivkové svietidlá, Motorové kondenzátory, Nízkonapäťové výkonové kondenzátory
Poslať správu HYDRA a.s.
Elektro, výrobní družstvo v Bečově nad Teplou

Elektro, výrobní družstvo v Bečově nad Teplou

Významný český výrobca elektrotechnického spojovacieho materiálu: radových svoriek RSA s príslušenstvom, pozemných svoriek, ekvipotenciálnych a odbočovacích svorkovníc, svorkovníc pre stožiary verejného osvetlenia a ďalších komponentov pre elektrotechnický priemysel.
Ukáž na mape  
naše produkty: Priechodkové dosky a vývodky, Priechodné izolované svorky, Radové svorky, Stáčacie konektory, Ekvipotenciálne svorkovnice, Univerzálne radové svorky UTB a DTB, distribučné bloky OJL
Poslať správu Elektro, výrobní družstvo v Bečově nad Teplou
EXIMET TRAFO, spol. s r.o.

EXIMET TRAFO, spol. s r.o.

Vyrábame a dodávame transformátory, tlmivky a vinuté diely, ponúkame nielen kompletný klasický sortiment nízkonapäťovej a vysokonapäťovej produkcie, ale aj špeciálne produkty na prianie zákazníka. Opravy suchých impregnovaných a olejových transformátorov a tlmiviek.
Ukáž na mape  
naše produkty: Reaktory, Tlmivky, Transformátory
Poslať správu EXIMET TRAFO, spol. s r.o.
ELMET, spol. s r. o.

ELMET, spol. s r. o.

Zákazková výroba elektroniky ( osadzovanie DPS technológií SMT ) a presnej mechaniky ( spracovanie plechov na CNC strojoch ). Vlastné výrobky sú ELAIR, Visuality Multimédia, Paravent, C-gas, autobusové zosilovače a ich príslušenstvá.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rekuperácia, Osadzovanie dosiek plošných spojov, Prietokomer plynu, Prístroj na liečbu hemeroidov, Rekuperačná jednotka, Umelá pľúcna ventilácia, Zákazková kovovýroba, Multimediálne LCD
Poslať správu ELMET, spol. s r. o.
Spálovský, a.s.

Spálovský, a.s.

Viac ako 25 rokov sa špecializujeme na výrobu rozvádzačov NN do 1000V a 6300A, výrobu a predaj oceľoplechových rozvádzačových skríň - sme zmluvným distribútorom talianskej spoločnosti E.T.A. Veľkoobchod s elektrotechnickým materiálom a kompletný zákaznícky servis.

naše produkty: Elektrické rozvádzače, Rozvádzačové skrine
Poslať správu Spálovský, a.s.
Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.

Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.

Predávame Al chladiace profily. Dodávame aktívne chladenie výkonové a pre MPC. Ďalej tepelne vodivé fólie, podložky, dištančné stĺpiky - plast, kov. 19 palcové skrine, RAC stojany, kontakty, konektory, samorezné D-SUB, MPC patice, LED diódy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Prístrojové krabičky, Hliníkové chladiče, Konektory
Poslať správu Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.
PCB Benešov, a.s.

PCB Benešov, a.s.

Akciová spoločnosť PCB Benešov a.s., založená v roku 1992, nadväzuje na tridsaťročnú tradíciu výroby dosiek plošných spojov v Benešove. Využitím v súčasnosti najmodernejších technológií sú zabezpečené predpoklady k výrobe náročných plošných spojov vysokej kvality.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dosky plošných spojov
Poslať správu PCB Benešov, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.