Hliníkove plechy

 
Stránka:   1
Zobrazujem firmy 16 celkom 6
LINDAB s.r.o.

LINDAB s.r.o.

Výroba a montáž strešnej krytiny z lakoplastovaného plechu, trapézových profilov a opláštenie budov. Klampiarská výroba - odkvapy, haly, C kazety, obkladové panely, stratené bednenie. Striháme pozinkované, lakoplastované a hliníkové plechy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Falcovaná krytina, Ľahké strešné krytiny, Odkvapový systém, Plechová strešná krytina, Plechové strechy, Plechové strešné krytiny, Strešná krytina, Strešné doplnky, Strešné odkvapy, Strešné žľaby, Strešné zvody, Tenkostenné oceľové profily, Trapézové plechy
Poslať správu LINDAB s.r.o.
Feropol s.r.o.

Feropol s.r.o.

Dodávame materiály zo zliatin hliníka a medi, mosadz a bronz. Tyče, plechy a dosky vrátane delenia ( valcované, frézované, liate ) rúrky, jekly a profily ( L,U,T ), bronzové puzdrá ( rúrky ). Ponúkame aj rezanie vodným lúčom, obrábanie - sústruženie, frézovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: CNC obrábanie, Hliníkové tyče, tenkostenné profily
Poslať správu Feropol s.r.o.
Alubra s. r. o.

Alubra s. r. o.

Predávame hliníkové plechy, pásy, profily, tyče a komponenty do automobilového, elektronického a stavebného priemyslu. Vykonávame CNC obrábanie hliníka, sústruženie, frézovanie, brúsenie, delenie materiálu, vŕtanie a valcovanie závitov.
Ukáž na mape  
naše produkty: CNC obrábanie hliníka
Poslať správu Alubra s. r. o.
TVARPAL s.r.o.

TVARPAL s.r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá dodávkami polotovarov z plechov a výpalkov z kovov. Na výrobu používame technológiu tepelného delenia, plazmu alebo kyslík - acetylén. Plazmou spracovávame rôzne druhy materiálov, farebné kovy, hliníkové plechy a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Delenie plechov, Presné tvarové výpalky, Tvarové pálenie, Výpalky z nerezových plechov
Poslať správu TVARPAL s.r.o.

ALUREX, s.r.o.

Hliníkove plechy
Ukáž na mape  
Poslať správu ALUREX, s.r.o.

GLOBMETAL CZ, s.r.o.

Hliníkove plechy

Poslať správu GLOBMETAL CZ, s.r.o.
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.