Horské hotely

 
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 31
Hotel Panorama

Hotel Panorama

Luxusný rodinný Hotel Panorama sa nachádza v Rychnove nad Kňažnou v Orlických horách na veľmi kľudnom mieste na okraji mesta. V hoteli je reštaurácia, krytý bazén, vírivka, sauna, 3 salóniky, letná záhradná reštaurácia, detské ihrisko, parkovisko.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Orlické hory, Hotel na horách v Českej republike, Priestory pre firemné akcie, Romantické pobyty pre dvoch, Ubytovanie v Českej republike, Ubytovanie v Orlických horách, Víkendové wellness pobyty
Poslať správu Hotel Panorama
Hotel Svatý Tomáš

Hotel Svatý Tomáš

Hotel Svätý Tomáš ponúka ubytovanie na horách - na Šumave. Leží na pravom brehu Lipenského jazera. Zákazníkom je k dispozícii wellness centrum - sauna, whirpool, infrakabina a bazén. Možnosť výhľadu na Rakúske Alpy. Neďaleko je lyžiarské centrum Hochficht.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotely Šumava, Romantický hotel Svätý Tomáš Šumava, Ubytovanie na Šumave
Poslať správu Hotel Svatý Tomáš
INGO HOTEL ARNIKA

INGO HOTEL ARNIKA

Hotel v južných Čechách na Šumave ležiaci na úpätí Boubína. Hotel má vlastné tenisové kurty, minigolf, lyžovanie 400 m od hotela. Sauna a krytý bazén sú súčasťou hotela. Okrem možnosti ubytovania sa v hoteli nachádza reštaurácia, salóniky, Lobby bar.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Šumava, Šumava ubytovanie, Ubytovanie Šumava, Ubytovanie v hoteli na Šumave
Poslať správu INGO HOTEL ARNIKA
Hotel ŠUMAVA INN

Hotel ŠUMAVA INN

Ponúkame Vám ubytovanie v hoteli Šumava Inn, ktorý sa nachádza v centre obce Kvilda, ktorá leží v samotnom srdci šumavských lesov a hôr a je najvyššie položenou obcou v Českej republike. Ubytovať sa môžete v dvoj a trojlôžkových izbách a apartmánoch.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Šumava, Penzión Šumava, Ubytovanie Kvilda, Ubytovanie Šumava
Poslať správu Hotel ŠUMAVA INN
Hotel Jenišov

Hotel Jenišov

Hotel Jenišov leží uprostred turistických trás a cyklotrás a má vlastnú pláž na brehu jazera Lipno. Prenajímame bicykle a pramice. V zime príďte na bežky alebo lyžovanie v rakúskom stredisku Hochficht. Okrem ubytovania zabezpečujeme dopravu aj skipasy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hochficht, Ubytovanie na Šumave, Ubytovanie Šumava
Poslať správu Hotel Jenišov
Hotel Barborka

Hotel Barborka

Rodinný penzión na Šumave, u pravého brehu jazera Lipno s piesočnou plážou, v obci Predná Výtoň. Celoročná prevádzka ubytovania a reštaurácie, rybárčenie, turistika, cykloturistika, golf, tenis, lyžovanie na Hochfichte a Kramolíne. Zasadacia miestnosť s kapacitou 50 miest.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lipno ubytovanie, Lyžiarské stredisko Hochficht
Poslať správu Hotel Barborka
Horský Hotel Permoník

Horský Hotel Permoník

Horský Hotel Permoník sa nachádza v malebnej obci Nový Hrozenkov zhruba 500m n m. cca 20 km od okresného mesta Vsetín, ležiaci na brehu rieky Bečvy. Hotelová reštaurácia ponúka výbornú kuchyňu, posedenie na vonkajšej terase, grilovanie, tanečné večery.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dovolenka Beskydy, Relaxačné pobyty Beskydy, Ubytovanie Beskydy
Poslať správu Horský Hotel Permoník
Hotel Šedý Vlk

Hotel Šedý Vlk

Hotel Šedý Vlk sa nachádza v samom centre Harrachova a ponúka ubytovanie v nadštandardných izbách. Ideálna poloha hotelu umožňuje milovníkom letnej i zimnej rekreácie prežiť dovolenku v prekrásnom horskom prostredí Harrachov. Vhodný tiež pre firemné akcie
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie Harrachov
Poslať správu Hotel Šedý Vlk
Sporthotel Švýcarská bouda

Sporthotel Švýcarská bouda

Športhotel Švýcarská bouda je štýlový hotel rodinného typu s výrivkou, bazénom a ihriskom s umelým povrchom. Športhotel Švýcarská bouda Vám zapožičia športové potreby pre letnú i zimnú sezónu. Táto oblasť je ideálna k športovému využitiu po celý rok.
Ukáž na mape  
naše produkty: Šport hotel Špindlerův Mlýn
Poslať správu Sporthotel Švýcarská bouda
Hotel Soláň

Hotel Soláň

Rodinná atmosféra nášho hotela je vybudovaná na dlhoročnej tradícii. Štýlové prostredie, komfortné ubytovanie 4*, wellness & spa centrum. Aby ste sa u nás cítili ako doma, preto ponúkame individuálnu starostlivosť a servis. Poznajte pohostinnosť Valašska práve u nás.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kongresové služby, Relaxačné pobyty Beskydy, Ubytovanie Beskydy, Wellness pobyty Beskydy
Poslať správu Hotel Soláň
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.