Horské ubytovanie

Je tu 4 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 71
Hotel Panorama

Hotel Panorama

Luxusný rodinný Hotel Panorama sa nachádza v Rychnove nad Kňažnou v Orlických horách na veľmi kľudnom mieste na okraji mesta. V hoteli je reštaurácia, krytý bazén, vírivka, sauna, 3 salóniky, letná záhradná reštaurácia, detské ihrisko, parkovisko.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Orlické hory, Hotel na horách v Českej republike, Priestory pre firemné akcie, Romantické pobyty pre dvoch, Ubytovanie v Českej republike, Ubytovanie v Orlických horách, Víkendové wellness pobyty
Poslať správu Hotel Panorama
OREA HOTELS s.r.o.

OREA HOTELS s.r.o.

Najväčší český hotelový reťazec s 25 hotelmi po celej Českej republike a na Slovensku. Ponúkame horské, športové, seniorské, vianočné, silvestrovské pobyty, relaxáciu v kúpeľoch a wellness, rodinnú dovolenku, aktívny odpočinok. Široká ponuka konferenčných priestorov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Firemné akcie, Horské pobyty, Hotel Mariánske Lázně, Kúpeľné pobyty, Kúpeľné pobyty Mariánské Lázně, Ubytovanie Krkonoše, Wellness hotel Mariánské Lázně, Wellness pobyty
Poslať správu OREA HOTELS s.r.o.
AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.

AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.

Ponúkame chaty, chalupy, penzióny, hotely k prenájmu na dovolenku. V ponuke Južné Čechy, Šumava, Lipno, Orlík, Treboň, Český Krumlov a ďalšie. Chaty a chalupy pre rybárov. Horské hotely, penzióny, chaty a chalupy pre letné aj zimné ubytovanie v súkromí.
Ukáž na mape  
naše produkty: Chalupy v Čechách, Chaty a chalupy v Čechách, Chaty v Čechách
Poslať správu AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Hotel ŠUMAVA INN

Hotel ŠUMAVA INN

Ponúkame Vám ubytovanie v hoteli Šumava Inn, ktorý sa nachádza v centre obce Kvilda, ktorá leží v samotnom srdci šumavských lesov a hôr a je najvyššie položenou obcou v Českej republike. Ubytovať sa môžete v dvoj a trojlôžkových izbách a apartmánoch.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Šumava, Penzión Šumava, Ubytovanie Kvilda, Ubytovanie Šumava
Poslať správu Hotel ŠUMAVA INN
Hotel Jenišov

Hotel Jenišov

Hotel Jenišov leží uprostred turistických trás a cyklotrás a má vlastnú pláž na brehu jazera Lipno. Prenajímame bicykle a pramice. V zime príďte na bežky alebo lyžovanie v rakúskom stredisku Hochficht. Okrem ubytovania zabezpečujeme dopravu aj skipasy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hochficht, Ubytovanie na Šumave, Ubytovanie Šumava
Poslať správu Hotel Jenišov
Apartmány Horní Mísečky & Špindlerův Mlýn

Apartmány Horní Mísečky & Špindlerův Mlýn

Horské ubytovanie v štýlovo zariadených apartmánoch v prekrásnom prostredí českých hôr v najznámejších strediskách zimných športov a turistiky: Jeseníky Červenohorské Sedlo alebo Krkonoše Horní Mísečky či Špindlerův Mlýn. Lyžovanie, bežky, jazda na bycikli.
Ukáž na mape  
naše produkty: Apartmány Červenohorské sedlo Jeseníky * * *, Ubytovanie v Krkonošiach
Poslať správu Apartmány Horní Mísečky & Špindlerův Mlýn
Horský Hotel Permoník

Horský Hotel Permoník

Horský Hotel Permoník sa nachádza v malebnej obci Nový Hrozenkov zhruba 500m n m. cca 20 km od okresného mesta Vsetín, ležiaci na brehu rieky Bečvy. Hotelová reštaurácia ponúka výbornú kuchyňu, posedenie na vonkajšej terase, grilovanie, tanečné večery.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dovolenka Beskydy, Relaxačné pobyty Beskydy, Ubytovanie Beskydy
Poslať správu Horský Hotel Permoník
Hotel Šedý Vlk

Hotel Šedý Vlk

Hotel Šedý Vlk sa nachádza v samom centre Harrachova a ponúka ubytovanie v nadštandardných izbách. Ideálna poloha hotelu umožňuje milovníkom letnej i zimnej rekreácie prežiť dovolenku v prekrásnom horskom prostredí Harrachov. Vhodný tiež pre firemné akcie
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie Harrachov
Poslať správu Hotel Šedý Vlk
Imperial Karlovy Vary a. s.

Imperial Karlovy Vary a. s.

Hotel Imperial stojí na vrchu zvanom vyhliadka. Vytvára prirodzenú dominantu mesta a výhľad z okien izieb Vám naskytne jedinečný výhľad na Karlovy Vary, ktoré založil Otec vlasti Karel IV. Hotel Imperial je najlepším kúpeľným hotelom v Českej republike.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kúpeľný hotel Karlovy Vary
Poslať správu Imperial Karlovy Vary a. s.
Sporthotel Švýcarská bouda

Sporthotel Švýcarská bouda

Športhotel Švýcarská bouda je štýlový hotel rodinného typu s výrivkou, bazénom a ihriskom s umelým povrchom. Športhotel Švýcarská bouda Vám zapožičia športové potreby pre letnú i zimnú sezónu. Táto oblasť je ideálna k športovému využitiu po celý rok.
Ukáž na mape  
naše produkty: Šport hotel Špindlerův Mlýn
Poslať správu Sporthotel Švýcarská bouda
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.