Hotelové reštaurácie

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 20
Hotel Alessandria Hradec Králové

Hotel Alessandria Hradec Králové

Hotel Alessandria ponúka ubytovanie v Hradci Králové. K dispozícii sú jednolôžkové aj dvojlôžkové izby, apartmány aj bezbariérová izba. Izby sú vybavené sociálnym zariadením, vaňou alebo sprchou, minibarom, TV so satelitom a telefónom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Hradec Králové, Kongresová sála Hradec Králové, Penzión Hradec Králové, Ubytovanie Česká republika, Ubytovanie Hradec Králové
Poslať správu Hotel Alessandria Hradec Králové
Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Luxusný hotel Hoffmeister je tým miestom v Prahe, ktoré zvedaví objavujú, spokojní vyhľadávajú a kam sa nároční vracajú. Poskytuje najvyšší medzinárodný štandard pohodlia a vybavenosti, bez toho, aby zotrel pôvab historickej a romantickej časti mesta.
Ukáž na mape  
naše produkty: Boutique hotel Praha, Boutique hotel v historickej Prahe, Hotel v Prahe, Luxusný hotel v centre Prahy, Päťhviezdičkový hotel v Prahe
Poslať správu Hotel Hoffmeister
Hotel Union Praha

Hotel Union Praha

Hotel Union Praha poskytuje ubytovanie v centre Prahy. Izby sú vybavené štýlovým nábytkom, TV, minibarom, kúpelňa + WC, sušiče vlasov, možnosť pripojenia k internetu WIFI, telefón.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel v centre Prahy, Lacné ubytovanie Praha, Ubytovanie v Prahe
Poslať správu Hotel Union Praha
Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE sa nachádza v historickom centre malebného juhočeského mesta Český Krumlov, ktoré je zapísané v zozname prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO. Súčasťou objektu je hotelová reštaurácia v pivničných priestoroch, ďalej pizzéria a predajná galéria.
Ukáž na mape  
naše produkty: Český Krumlov ubytovanie, Hotel Český Krumlov, Ubytovanie Český Krumlov
Poslať správu Hotel ARCADIE
Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Haštal sa nachádza v samom srdci Prahy v Starom Meste, obklopený radou historických pamiatok. Rodinná atmosféra hotela sa snúbi s možnosťou prechádzok k neďalekému Staromestskému námestiu ( orloj, Týnský chrám ) a k návšteve blízkej Národnej galérie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rodinný hotel v centre Prahy
Poslať správu Hotel Hastal Prague Old Town
Aquapalace Hotel Prague ****Superior

Aquapalace Hotel Prague ****Superior

Aquapalace Hotel Prague leží v areáli Aquapalace Praha, v najväčšom aquaparku v strednej Európe, ktorý od centra Prahy delí iba 15 minút jazdy autom. Aquapalace Hotel Prague ponúka spojenie prvotriedneho pobytu, zábavy a konferenčných možností.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel v Prahe, Kúpele v Prahe, Štvorhviezdičkový hotel v Prahe
Poslať správu Aquapalace Hotel Prague ****Superior
Hotel IBERIA

Hotel IBERIA

Hotel IBERIA je moderne vybaveným hotelom v centre Opavy s výbornou českou a španielskou kuchyňou. V lete posedenie na zahrádke.
Ukáž na mape  
naše produkty: Opava ubytovanie
Poslať správu Hotel IBERIA
Hotel Schmidbräu

Hotel Schmidbräu

Hotel sa nachádza 25 km od hraničného prechodu Folmava, v Bavorsku. Ponúkame ubytovanie v 28 izbách s 56 lôžkami v trojhviezdičkovom hotelovom štandarde. Vlastné podzemné parkovisko, pre hotelových hostí zdarma. Firemné akcie, kongresy, oslavy a spoločenské stretnutia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Bavorský les, Rodinná zábava, Športové vyžitie, Ubytovanie Bavorsko
Poslať správu Hotel Schmidbräu
PRESIDENT HOTEL PRAHA

PRESIDENT HOTEL PRAHA

Hotel President se nachází v srdci Prahy, v blízkosti Starého Města. Nabízíme:130 pokojů, exekutivní patro, Executive Lounge,6 konferenčních místností až pro 190 pax, restauraci Vltava, Piano Bar, internet a Wi-Fi zdarma, health spa, concierge a kasino.
Ukáž na mape  
Poslať správu PRESIDENT HOTEL PRAHA
GRAND hotel PRAHA

GRAND hotel PRAHA

Grand Hotel Praha je luxusný hotel v historickej Prahe priamo naproti najzaujímavejšej Pražskej pamiatke ( Orloju ). S luxusným vybavením hotela budete na výsosť spokojní, možnosti turistiky sú široké a luxusný Grand Hotel Praha Vám ich umožní.
Ukáž na mape  
naše produkty: Luxusný hotel v historickej Prahe
Poslať správu GRAND hotel PRAHA
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.