Hotely Praha

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 66
A Plus hostel

A Plus hostel

Ponúkame lacné ubytovanie v centre Prahy. Hostel leží v historickom centre iba 10 minút od Václavského alebo Staromestského námestia. Hostel patrí svojou kapacitou k najväčším a najlacnejším v centre Prahy. Ponúkame niekoľko typov ubytovania už od 220 Kč.
Ukáž na mape   internet: a-plus-hostel.czechtrade.sk  
naše produkty: Hostel v centre Prahy, Lacné ubytovanie v centre Prahy
Poslať správu A Plus hostel
Čedok a.s.

Čedok a.s.

Čedok je najstaršou ( založená 1920 ) a najväčšou cestovnou kanceláriou ( príjazdová, odjazdová turistika, domáci cestovný ruch a cestovná kancelária ). Zaistíme ubytovanie, balíčky služieb, okružné jazdy, autokarové zájazdy, konferencie a kongresy, doprava, vstupenky.
Ukáž na mape   internet: www.cedok.com  
naše produkty: Hotely v Prahe, Skupinové zájazdy po Českej republike
Poslať správu Čedok a.s.
Hotel Skalka

Hotel Skalka

Rodinný hotel Skalka sa nachádza neďaleko od trasy metra A, v príjemnom a pokojnom prostredí. Dostupnosť do centra Prahy je veľmi dobrá - asi 10 minút. Hotel Skalka ponúka 25 izieb ( jedno, dvoj a trojlôžkové ), celkom poskytuje 60 lôžok.
Ukáž na mape   internet: www.hotelskalka.cz  
naše produkty: Hotel Praha 10, Lacné ubytovanie Praha 10
Poslať správu Hotel Skalka
Hotel INOS *** Praha

Hotel INOS *** Praha

Hotel INOS, 10 minút od historického centra, ponúka 32 izieb a 1 apartmán. Vybavenie izieb: WC, sprcha či vaňa, fén, sat TV, telefón, sejf a internet. K dispozícii raňajkový bufet, lobby bar a garáže pre osobné autá. V blízkosti Kongresové centrum Praha.
Ukáž na mape   internet: www.hotelinos.com  
Poslať správu Hotel INOS *** Praha
HOTEL BRIDGE

HOTEL BRIDGE

Hotel Bridge se nachádza v oblasti Praha 9, približne 15 minút jazdy metrom od centra. Poskytujeme ubytovanie v 69 izbách. Ubytovanie je vhodné pre študentov či školské zájazdy, turistické skupiny, aj pre rodiny s deťmi, alebo tiež pre pracovné pobyty.
Ukáž na mape   internet: www.hotelbridge.cz  
Poslať správu HOTEL BRIDGE
Prestige Apartments

Prestige Apartments

Ubytovanie v apartmánoch v centre Prahy - Staré mesto, ulica U Obecného dvora, Bílkova a Skalecká nedaľeko pamiatok ako napríklad Karlov most, Staromestské námestie či Staré židovské mesto. Plne vybavené apartmány možno využiť ku krátkodobému i dlhodobému pobytu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Apartmány v Prahe ku krátkodobému prenájmu
Poslať správu Prestige Apartments
Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Luxusný hotel Hoffmeister je tým miestom v Prahe, ktoré zvedaví objavujú, spokojní vyhľadávajú a kam sa nároční vracajú. Poskytuje najvyšší medzinárodný štandard pohodlia a vybavenosti, bez toho, aby zotrel pôvab historickej a romantickej časti mesta.
Ukáž na mape  
naše produkty: Boutique hotel Praha, Boutique hotel v historickej Prahe, Hotel v Prahe, Luxusný hotel v centre Prahy, Päťhviezdičkový hotel v Prahe
Poslať správu Hotel Hoffmeister
Hotel Union Praha

Hotel Union Praha

Hotel Union Praha poskytuje ubytovanie v centre Prahy. Izby sú vybavené štýlovým nábytkom, TV, minibarom, kúpelňa + WC, sušiče vlasov, možnosť pripojenia k internetu WIFI, telefón.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel v centre Prahy, Lacné ubytovanie Praha, Ubytovanie v Prahe
Poslať správu Hotel Union Praha
Guest House Lida

Guest House Lida

Ponúkame lacné ubytovanie v Prahe s raňajkami. Jedná sa o rodinný penzión v kľudnej vilovej štvrti v blízkosti historického centra a plaveckého bazénu. Lacné ubytovanie s raňajkami s kompletným servisom a internetom zdarma. V blízkosti kongresové centrum.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lacné ubytovanie Praha 4, Lacné ubytovanie v Prahe s raňajkami
Poslať správu Guest House Lida
Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Haštal sa nachádza v samom srdci Prahy v Starom Meste, obklopený radou historických pamiatok. Rodinná atmosféra hotela sa snúbi s možnosťou prechádzok k neďalekému Staromestskému námestiu ( orloj, Týnský chrám ) a k návšteve blízkej Národnej galérie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rodinný hotel v centre Prahy
Poslať správu Hotel Hastal Prague Old Town
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.