Hračky, športy a zábava

Je tu 3 sekcia v ktorej sú 71 podsekcií

 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 120 celkom 100
ModellStudio CZ, s.r.o.

ModellStudio CZ, s.r.o.

Ponúkame rádiom riadené modely lietadiel napríklad motorové lietadlá a vetrone s rozpätím cca 7000 mm. Vyrábame rozsiahly sortiment príslušenstva, kopýt, foriem a laminátových dielov. Vykonávame vákuové tvárnenie a taktiež lisovanie plastov.
naše produkty: RC modely lietadiel, Výroba foriem
Poslať správu ModellStudio CZ, s.r.o.
Tunnelslides s.r.o.

Tunnelslides s.r.o.

Vyrábame kvalitné nerezové šmýkačky. Ide najmä o tunelové šmýkačky a tobogány, horské šmýkačky, vodné šmýkačky, evakuačné šmýkačky a šmýkačky pre detské ihriská. Jedná sa o zákazkovú výrobu, ktorú realizujeme pre náročných zákazníkov.
naše produkty: Bazénové šmýkačky, Evakuačné šmýkačky, Horské šmýkačky, Nerezové tunelové šmýkačky, Vodné kĺzačky
Poslať správu Tunnelslides s.r.o.
HARMONIKAS s.r.o.

HARMONIKAS s.r.o.

Výroba hlasových doštičiek a mechov do akordeónov a harmoník. Firma HARMONIKAS pod vedením rodiny Titlbachových od roku 1999 nadväzuje na storočnú tradíciu výroby harmoník a hlasov v Čechách, ktoré vyrábali klávesové a gombičkové akordeóny.
naše produkty: Hlasové doštičky
Poslať správu HARMONIKAS s.r.o.
ALFEKO s.r.o.

ALFEKO s.r.o.

Vyrábame a dodávame nerezové kĺzačky pre detské ihriská, protipožiarne poklopy, pojazdné lešenia, špeciálne lešenia a konštrukcie zo zliatín hliníka, konštrukcie pre scénické stavby, pódia, tribúny a dočasné zastrešenia. Zváranie nerezu, hliníka a ocele.
naše produkty: Hliníkové konštrukcie, Nerezové kĺzačky, Zvárané konštrukcie
Poslať správu ALFEKO s.r.o.
NAUTIG SE

NAUTIG SE

Vyrábame zvárané hliníkové lode určené najmä pre rybárov, ale aj pre rodinné plavby a komerčné využitie. Každá naša loď je prispôsobená individuálnym požiadavkám nášho zákazníka. Teraz sa orientujeme aj na lode s elektrickým pohonom a solárnymi panelmi.
naše produkty: Elektrické lodné motory, Lode pre rybárov, Hliníkové lode
Poslať správu NAUTIG SE
Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Sme najväčším producentom sladkovodných rýb v Českej republike i v EÚ. Ročná produkcia cca 3200 ton rýb. Z toho je 95% kapor a 5 % ďalšie druhy rýb - lieň, candát, šťuka, amur a iné. Takmer 80% produkcie je exportované do Nemecka, Rakúska, Francúzska a ďalších krajín EÚ.
naše produkty: Treboňský kapor
Poslať správu Rybářství Třeboň a.s.
BOWLING - CENTRUM s.r.o.

BOWLING - CENTRUM s.r.o.

Vyrábame a predávame bowlingové dráhy. Kompletné dodávky na kľúč, zariadenie a príslušenstvo. Výstavba, servis kolkární, bowlingových dráh vrátane projektov. Poradenstvo v oblasti rentability a výstavby bowlingových dráh. Poradenstvo predaja na leasing.
naše produkty: Bowlingové dráhy, Kolkárske dráhy, Výroba športových potrieb
Poslať správu BOWLING - CENTRUM s.r.o.
B+J MIKESKA

B+J MIKESKA

Firma B+J MIKESKA si ako predmet svojej činnosti zvolila výrobu a predaj prenosných lyžiarských vlekov s nízkym vedením lana ( malé lyžiarské vleky ). Všetky typy vlekov sú certifikované pre predaj v EU podľa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2000/9/ES.
naše produkty: Výroba lyžiarských vlekov
Poslať správu B+J MIKESKA
VODÁK sport, s.r.o.

VODÁK sport, s.r.o.

Požičovňa, predajňa, opravovňa a bazár: vodácke potreby, kanoe, kajaky, rafty, pálavy, pádla, vesty, pumpy, neoprény. Predajca lodí Gumotex. Dovoz lodí Pyranha, vybavenie Bravo, Profiplast, Galasport, Hiko, Noname, Panda, Švejda, Noah.
naše produkty: Požičovňa bežiek, Požičovňa lodí, Vodácke oblečenie, Vodácké potreby
Poslať správu VODÁK sport, s.r.o.
Karel Michalík - KAMI

Karel Michalík - KAMI

Naša firma vyrába a predáva drevené hračky, nábytkové diely, uzávery na fľaše - korkové a plastové. Naše výrobky sú z kvalitných materiálov. Výrobky sú certifikované. Kvalita výrobkov, ktorá uspokojí i tých najnáročnejších zákazníkov.
naše produkty: Detská jedálenská stolička, Drevené hračky
Poslať správu Karel Michalík - KAMI
Zero DC s.r.o.

Zero DC s.r.o.

Vyrábame potreby pre športovú a rekreačnú kynológiu. Prostredníctvom internetového obchodu prevádzkujeme veľkoobchod i maloobchod s chovateľskými potrebami. Špecializujeme sa hlavne na potreby pre mushing, dogtrekking, canicross, agility a flyball.
naše produkty: Kynologické potreby, Postroje pre psy, Vodítka pre psov
Poslať správu Zero DC s.r.o.
EKORY Jihlava, spol. s r.o.

EKORY Jihlava, spol. s r.o.

Zaoberáme sa výrobou z plastu pre rybárstvo, stavebníctvo a poľnohospodárstvo. Pre rybárov vyrábame bedne na prepravu rýb, kruhové odchovné nádrže, odguľovacie a odchovné žľaby, Rückel-Vackovy aparáty na odchov ikier, pracovné lode, lode na vyvážanie kŕmenia a ďalšie.
naše produkty: Kruhové odchovné nádrže pre rybárov, Plastové nádrže pre rybárov z polypropylénu ( PP ), Polypropylénové ( PP ) pracovné lode, Pracovné lode pre rybárov, Prepravné bedne na prepravu rýb z polypropylénu ( PP ), Septiky, Vodomerné šachty
Poslať správu EKORY Jihlava, spol. s r.o.
NIXE s.r.o.

NIXE s.r.o.

Vyrábame a predávame dekoračné obalové materiály - darčekové sáčky, papierové tašky, baliace papiere a fólie, papier, krepový papier, stuhy, obaly na kvetiny, sušené kvetiny pre aranžmá, darčekové baliace materiály a ďalšie kvetinárske a baliace doplnky.
naše produkty: Darčekové papierové tašky, Darčekové sáčky, Dekoračné stuhy, Mašle, Organza, Stuhy
Poslať správu NIXE s.r.o.
DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

Vyrábame v širokej ponuke ploty, pletivá, stĺpiky, bránky a brány. Naše oplotenie nachádza uplatnenie u rodinných domov, priemyselných objektov, športových areálov, pre poľnohospodárske či lesné použitie, bezpečnostné oplotenie, stĺpiky, brány, ploty a pletivá.
naše produkty: Bezpečnostné oplotenie, Montáž plotov, Mrežové oplotenie, Oplotenie športovísk, Pletivo na plot, Ploty na kľúč, Posuvné brány, Samonosné brány, Stavba plotov, Stĺpiky na plot, Zvárané panely
Poslať správu DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
REGUTEC, s.r.o.

REGUTEC, s.r.o.

Vyrábame gumové výrobky, športové povrchy, dopadové zóny pre detské ihriská, protišmykové podlahy do konských stajní. Ďalej vyrábame podlahové krytiny na terasy, u bazénov, pre golf, do fitness centier, výrobných hál, antivibračné dosky a protihlukové steny u diaľnic.
naše produkty: Dosky na detská ihriská, Odhlučnenie železničnej trate, Podlahy do konských stajní, Protihlukové steny
Poslať správu REGUTEC, s.r.o.
TOPMODEL CZ s.r.o.

TOPMODEL CZ s.r.o.

Výroba a predaj leteckých RC modelov a modelárskeho príslušenstva. Motorové modely- akrobaty, 3D, rekreačné, rýchlostné, samokrídlové, vojenské polomakety. Vetrone- športové, motorizované, 3D, makety, stavebnice. Motory, regulátory, serva, kužele, lepidá, materiál.
naše produkty: Modely vetroňov, Predaj modelov lietadiel, RC modely lietadiel, Výroba modelov lietadiel
Poslať správu TOPMODEL CZ s.r.o.
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Rodinná firma NOMINAL sa od začiatku (*1993) zameriava na výrobu potravín prírodného charakteru, vhodných na podporu zdravého životného štýlu a bezlepkové potraviny. Veľký dôraz je kladený na kvalitu používaných surovín. Časť je z vlastnej produkcie.
naše produkty: Bezlepková hrnčeková torta MUG CAKE, Bezlepková múka NOMIX, Cereálna kaša Nomina, Cereálna kaša Nomina pšenová BIO, Cereálne kaše NOMÍK, Cereálne kaše športové, Potraviny bez lepku, Zmes na chlieb sa ľanovou vlákninou
Poslať správu NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

Špecialista na posilovacie stroje! Vybavenie posilovní pre domáce posilovne, hotelové a verejné posilovne - všetko pre posilovanie, zvyšovanie kondície a zdravý životný štýl. Rotopedy, bežecké a crossové trenažéry, posilovacie lavice a veže, činky, doplnky.
naše produkty: Domáce trenažéry, Posilovacie stroje Impulsefitness, Posilovacie stroje Tuff Stuff, Vybavenie posilňovní
Poslať správu DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
KOMPAN

KOMPAN

Ponúkame kompletné vybavenie verejných a školských detských ihrísk a športovísk. Realizujeme dodávky aj montáže: hojdačky, kĺzačky, preliezačky, kolotoče, lanovky, a športový mobiliár. Herné prvky Kompan sú optimalizované na dynamické zaťaženie.
naše produkty: Detské hojdačky, Detské ihriská, Detské kĺzačky, Detské kolotoče, Herné prvky, Ihriská, Lanové herné prvky, Mestský mobiliár, Moduly pre skateparky, Rekonštrukcia detských ihrísk, Stavba a vybavenie športoviska, Verejné ihriská, Vybavenie detských ihrísk, Vybavenie ihriska
Poslať správu KOMPAN
BAZÉN LIBEREC

BAZÉN LIBEREC

Plavecký bazén 50 m a detský bazén, bazénik, kĺzavka a vírivka pre batoľatá, tobogány 107 a 150 m. Sauny, i spoločná, pary, vírivky, vonkajšia vírivka a divoká rieka, skokanský sektor, slnečná lúka a solária. Výuka plávania, potápania, aquaerobik.
naše produkty: Aquapark Liberec, Plavecký bazén Liberec, Wellness centrum Liberec
Poslať správu BAZÉN LIBEREC
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.