Hry a príslušenstvá

Je tu 15 sekcií v ktorej je 2 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 499
Play-kids.cz

Play-kids.cz

Firma predáva výrobky značky Playmobil a Brio. Značka Playmobil je absolútne bezpečná a zdravotne nezávadná. Hračky Playmobil rozvíjajú psychomotorické vnímanie malých detí, u starších podporujú rozvoj fantázie a vnímanie sveta.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hračky Playmobil, Playmobil, Stavebnice Playmobil
Poslať správu Play-kids.cz
Gamehouse, s.r.o.

Gamehouse, s.r.o.

Gamehouse je maloobchod s dvoma kamennými predajňami a internetovým zásielkovým obchodom. Venuje sa kompletnému sortimentu videohier a RC modelov. Je predajcom Nintendo, Sony Playstation, Microsoft Xbox, RC modelov Silverlit, VS Tank a autodráh Carrera.
Ukáž na mape  
naše produkty: Autodráhy Carrera, Nintendo DS, Nintendo DSi, Nintendo Wii, Playstation 3, Playstation Portable, Počítačové hry, RC Autá, RC Modely, Xbox 360
Poslať správu Gamehouse, s.r.o.
Karel Michalík - KAMI

Karel Michalík - KAMI

Naša firma vyrába a predáva drevené hračky, nábytkové diely, uzávery na fľaše - korkové a plastové. Naše výrobky sú z kvalitných materiálov. Výrobky sú certifikované. Kvalita výrobkov, ktorá uspokojí i tých najnáročnejších zákazníkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Detská jedálenská stolička, Drevené hračky
Poslať správu Karel Michalík - KAMI
PeHToo a.s.

PeHToo a.s.

Plastik HT a.s. je firma s viac než 40-ročnou tradíciou špecializujúca sa na výrobu technických výliskov z plastov za pomoci najmodernejších technológií pre automobilový a elektronický priemysel, poskytovanie služieb v oblasti vstrekovania a zvárania plastov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Výroba plastov a foriem
Poslať správu PeHToo a.s.
NIXE s.r.o.

NIXE s.r.o.

Vyrábame a predávame dekoračné obalové materiály - darčekové sáčky, papierové tašky, baliace papiere a fólie, papier, krepový papier, stuhy, obaly na kvetiny, sušené kvetiny pre aranžmá, darčekové baliace materiály a ďalšie kvetinárske a baliace doplnky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Darčekové papierové tašky, Darčekové sáčky, Dekoračné stuhy, Mašle, Organza, Stuhy
Poslať správu NIXE s.r.o.
DIHRAS

DIHRAS

Hlavnou náplňou firmy je výroba drevených hračiek v prevedení prírodnom a farebnom. Tradičný výrobca od r. 1992. Vysoká kvalita spracovania. Sortiment obsahuje 56 druhov drevených hračiek, možnosť výroby drevených chodiacích hračiek na objednávku.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené hračky
Poslať správu DIHRAS
S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

Ponúkame živé, umelé a rezané kvetiny, vyrábame umelé stromy. Zapožičiavanie kvetín a dekorácií, výroba a predaj fontán a vodotryskov, vianočné a sezónne dekorácie, filmové dekorácie, pôsobnosť v celej Českej a Slovenskej republike.
Ukáž na mape  
naše produkty: 3D dekorácie, Sezónne dekorácie, Umelé kvetiny, Vianočné dekorácie, Živé kvetiny
Poslať správu S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.
DIF COMP s.r.o.

DIF COMP s.r.o.

Obchodné zastúpenie počítačových firiem a softwarových firiem, predávame herné konzoly, hardware, ale i software na PC, ponúkame Vám poradenstvo ohľadom zostáv počítačov. Vytvárame web dizajn a e-shop podľa vašich predstáv. Nakúpite u nás TV, ale i monitory.
Ukáž na mape  
naše produkty: Atramentové tlačiarne, Grafické karty, Herné konzoly, Laserové tlačiarne, LCD dotykové monitory, Procesory, Projektory, Televízory, Wifi routery, Základné dosky
Poslať správu DIF COMP s.r.o.
SVET-AUT.CZ

SVET-AUT.CZ

Nákup, distribúcia a predaj zberateľských modelov a hračiek firiem Abrex, Mondo Motors, Ixo, Solido, Norev, Revell, Saico, Bburago, Cararama, Hongwell, Corgi, Kaden, Kovap, Matchbox, Merkur, Smer a iných renomovaných firiem.
Ukáž na mape  
naše produkty: Modely áut
Poslať správu SVET-AUT.CZ
Impag s.r.o.

Impag s.r.o.

Kreatívne hračky, nafukovacie hračky, koliečkové korčule, skateboardy, prilby, hokejky, lopty, balóny, šípky, badminton, stolný tenis, ping-pong, švihadlá, bazény, matrace, lehátka, plávacie kruhy, rukávniky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Detské nafukovacie hračky, Detské kreatívne hračky
Poslať správu Impag s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.