Hry a zábava

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 8 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 2130 celkom 604
ARX Trade, společnost s ručením omezeným

ARX Trade, společnost s ručením omezeným

Výroba a predaj na zákazku altány, pergoly, záhradný nábytok, záhradné domy, zrubové domčeky, záhradné a náraďové domčeky, sauny a doplnky do záhrady ( rumpály, mostíky, kvetináče, búdy pre psov ). Realizujeme certifikované i privátne detské ihriská.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pergoly záhradné
Poslať správu ARX Trade, společnost s ručením omezeným
BOBOVÁ DRÁHA LIPNO

BOBOVÁ DRÁHA LIPNO

Bobová dráha priamo v obci Lipno nad Vltavou je najdlhšia v Čechách a svojimi parametrami i umiestnením v prekrásnej prírode patrí k absolútnej svetovej špičke. Bobová dráha Lipno Vás nesklame - je ideálnym celoročným cieľom pre Váš rodinný výlet!
Ukáž na mape  
naše produkty: Bobová dráha Lipno
Poslať správu BOBOVÁ DRÁHA LIPNO
Braunstar

Braunstar

Internetový obchod Braunstar ponúka všetko pre rybárčenie, rybárske potreby, rybárske prúty, navijáky, vlasce a šnúry, krmivá, nástrahy, knižky, videá, mapy, doplnky pre rybárov, obuv pre rybárov, rybárske háčiky, nože a ďalšie potreby pre rybárov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rybárske potreby, Rybárske prúty, Rybárstvo
Poslať správu Braunstar
Clarina Music

Clarina Music

Hudobné nástroje Buffet Crampon, Yamaha, Vandoren, Glotin, Alexander, Schmid, Bach, Tama, Ahead, Stagg, Paiste, Pirastro, Thomastik, K+M, Puchner, Remo, Amati, Červený, Warchal, Takamine, BAM, M - Audio, Steinberg. Partner popredných orchestrov a umeleckých škôl.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hudobné nástroje
Poslať správu Clarina Music
EUROGAME, s.r.o.

EUROGAME, s.r.o.

Vyrábame pružinové hojdačky a nerezové minikolotoče zn. HARI. Súčasťou nášho portfólia sú ďalej laminátové šmykľavky, motorické a pohybové prvky a športové potreby pre deti. Všetky herné prvky a hračky spĺňajú bezpečnostné štandardy platné v Českej republike i Európskej únii.

naše produkty: Hojdačka pre deti, Kolotoč sedacie, Pružinová hojdačka
Poslať správu EUROGAME, s.r.o.
Vranovská pláž s.r.o.

Vranovská pláž s.r.o.

CAMP PLÁŽ Vranovská priehrada s.r.o. ponúka ubytovanie: v chatkách 2 - 4 lôžkových, U Prevozu v 3 lôžkových izbách, v penzióne Na Stráni 2 - 4 lôžkových apartmánoch. Ubytovanie – miesta pre 400 stanov a 50 miest pre karavány s elektrickou prípojkou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Česko Camping Južná Morava, Prírodné jazero Česko Camping
Poslať správu Vranovská pláž s.r.o.
KOMPAN

KOMPAN

Ponúkame kompletné vybavenie verejných a školských detských ihrísk a športovísk. Realizujeme dodávky aj montáže: hojdačky, kĺzačky, preliezačky, kolotoče, lanovky, a športový mobiliár. Herné prvky Kompan sú optimalizované na dynamické zaťaženie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Detské hojdačky, Detské ihriská, Detské kĺzačky, Detské kolotoče, Herné prvky, Ihriská, Lanové herné prvky, Mestský mobiliár, Moduly pre skateparky, Rekonštrukcia detských ihrísk, Stavba a vybavenie športoviska, Verejné ihriská, Vybavenie detských ihrísk, Vybavenie ihriska
Poslať správu KOMPAN
Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.

Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.

Zaoberáme sa chovom a predajom tržných a násadových rýb. Chováme predovšetkým kapra obyčajného, lieňa obyčajného, amura bieleho, šťuku obyčajnú, zubáča obyčajného a sumca veľkého. Zabezpečujeme dopravu rýb. Vo vybraných rybníkoch prevádzkujeme športový rybolov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Chov kapra
Poslať správu Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.
R - STICK

R - STICK

Výroba bubeníckych paličiek. Ponuka štandardných typov, alebo paličiek na zakázku. Cez 50 základných modelov + možnosť dĺžkovej, tvarovej a hrúbkovej modifikácie jednotlivých typov. Možnosť vyrobiť špeciálne paličky na zakázku podľa požiadaviek. Zákaznická potlač paličiek.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bubenícke paličky
Poslať správu R - STICK
FLORA SERVIS

FLORA SERVIS

Vyrábame detské ihriská s certifikáciou, hracie zostavy, kĺzačky, hojdačky, pieskovišťa, oplotenia, preliezačky, lavičky, kolotoče, bezpečnostné povrchy - výroba a montáž. Vykonávame: pozemné práce, sadové a parkové úpravy, dlažby od projektu po realizáciu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Detské ihrisko na kľúč
Poslať správu FLORA SERVIS
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.