Hry a zábava

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 8 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 2130 celkom 604
TOPMODEL CZ s.r.o.

TOPMODEL CZ s.r.o.

Výroba a predaj leteckých RC modelov a modelárskeho príslušenstva. Motorové modely- akrobaty, 3D, rekreačné, rýchlostné, samokrídlové, vojenské polomakety. Vetrone- športové, motorizované, 3D, makety, stavebnice. Motory, regulátory, serva, kužele, lepidá, materiál.
Ukáž na mape  
naše produkty: Modely vetroňov, Predaj modelov lietadiel, RC modely lietadiel, Výroba modelov lietadiel
Poslať správu TOPMODEL CZ s.r.o.
REGUTEC, s.r.o.

REGUTEC, s.r.o.

Vyrábame gumové výrobky, športové povrchy, dopadové zóny pre detské ihriská, protišmykové podlahy do konských stajní. Ďalej vyrábame podlahové krytiny na terasy, u bazénov, pre golf, do fitness centier, výrobných hál, antivibračné dosky a protihlukové steny u diaľnic.
Ukáž na mape   internet: www.regutec.com  
naše produkty: Dosky na detská ihriská, Odhlučnenie železničnej trate, Podlahy do konských stajní, Protihlukové steny
Poslať správu REGUTEC, s.r.o.
Vranovská pláž s.r.o.

Vranovská pláž s.r.o.

CAMP PLÁŽ Vranovská priehrada s.r.o. ponúka ubytovanie: v chatkách 2 - 4 lôžkových, U Prevozu v 3 lôžkových izbách, v penzióne Na Stráni 2 - 4 lôžkových apartmánoch. Ubytovanie – miesta pre 400 stanov a 50 miest pre karavány s elektrickou prípojkou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Česko Camping Južná Morava, Prírodné jazero Česko Camping
Poslať správu Vranovská pláž s.r.o.
Braunstar

Braunstar

Internetový obchod Braunstar ponúka všetko pre rybárčenie, rybárske potreby, rybárske prúty, navijáky, vlasce a šnúry, krmivá, nástrahy, knižky, videá, mapy, doplnky pre rybárov, obuv pre rybárov, rybárske háčiky, nože a ďalšie potreby pre rybárov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rybárske potreby, Rybárske prúty, Rybárstvo
Poslať správu Braunstar
Clarina Music

Clarina Music

Hudobné nástroje Buffet Crampon, Yamaha, Vandoren, Glotin, Alexander, Schmid, Bach, Tama, Ahead, Stagg, Paiste, Pirastro, Thomastik, K+M, Puchner, Remo, Amati, Červený, Warchal, Takamine, BAM, M - Audio, Steinberg. Partner popredných orchestrov a umeleckých škôl.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hudobné nástroje
Poslať správu Clarina Music
EUROGAME, s.r.o.

EUROGAME, s.r.o.

Vyrábame pružinové hojdačky a nerezové minikolotoče zn. HARI. Súčasťou nášho portfólia sú ďalej laminátové šmykľavky, motorické a pohybové prvky a športové potreby pre deti. Všetky herné prvky a hračky spĺňajú bezpečnostné štandardy platné v Českej republike i Európskej únii.

naše produkty: Hojdačka pre deti, Kolotoč sedacie, Pružinová hojdačka
Poslať správu EUROGAME, s.r.o.
R - STICK

R - STICK

Výroba bubeníckych paličiek. Ponuka štandardných typov, alebo paličiek na zakázku. Cez 50 základných modelov + možnosť dĺžkovej, tvarovej a hrúbkovej modifikácie jednotlivých typov. Možnosť vyrobiť špeciálne paličky na zakázku podľa požiadaviek. Zákaznická potlač paličiek.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bubenícke paličky
Poslať správu R - STICK
FLORA SERVIS

FLORA SERVIS

Vyrábame detské ihriská s certifikáciou, hracie zostavy, kĺzačky, hojdačky, pieskovišťa, oplotenia, preliezačky, lavičky, kolotoče, bezpečnostné povrchy - výroba a montáž. Vykonávame: pozemné práce, sadové a parkové úpravy, dlažby od projektu po realizáciu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Detské ihrisko na kľúč
Poslať správu FLORA SERVIS
Paintball Milovice

Paintball Milovice

Chceš si zahrať akčnú adrenalínovú hru - paintball? Nájdeš nás v bývalej sovietskej radarovej základni u Milovíc o rozlohe 4000 m2, ktorá bola pre zraky verejnosti dlhé roky prísne utajovaná. Členstvo v našom klube pre teba predstavuje mnoho výhod a zľiav.
Ukáž na mape  
naše produkty: Paintball Milovice
Poslať správu Paintball Milovice
KOMPAN

KOMPAN

Ponúkame kompletné vybavenie verejných a školských detských ihrísk a športovísk. Realizujeme dodávky aj montáže: hojdačky, kĺzačky, preliezačky, kolotoče, lanovky, a športový mobiliár. Herné prvky Kompan sú optimalizované na dynamické zaťaženie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Detské hojdačky, Detské ihriská, Detské kĺzačky, Detské kolotoče, Herné prvky, Ihriská, Lanové herné prvky, Mestský mobiliár, Moduly pre skateparky, Rekonštrukcia detských ihrísk, Stavba a vybavenie športoviska, Verejné ihriská, Vybavenie detských ihrísk, Vybavenie ihriska
Poslať správu KOMPAN
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.