Hydraulika

Je tu 2 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 20
HYDRAULICS s.r.o.

HYDRAULICS s.r.o.

Nosným výrobným programom firmy sú hydraulické valce ( hydraulika ) a ich servis. Ďalej ponúkame chromované piestové tyče a presné rúrky, "O" krúžky, kompaktné piestové manžety, manžety stieracie, manžety tesniace, vodiace pásky a mnoho ďalších.
Ukáž na mape   internet: www.hydraulics.cz  
naše produkty: Hutnícky materiál, Hydraulické valce
Poslať správu HYDRAULICS s.r.o.
NATURA DK, a.s.

NATURA DK, a.s.

Hlavnou činnosťou spoločnosti NATURA DK je strojárenská výroba. Ponúkame delenie materiálu, zváranie, ohýbanie a povrchové úpravy. Ďalej ponúkame zvarence, plošiny, mostíky, rámy pre poľnohospodárske stroje, čističe a nakladače na cukrovú repu a ďalšie.
Ukáž na mape   internet: www.naturadk.eu  
naše produkty: Čističe cukrovej repy, CNC obrábanie kovov
Poslať správu NATURA DK, a.s.
HYDROMA, spol. s r.o.

HYDROMA, spol. s r.o.

Sme úspešná európska firma, od roku 1994 poskytujeme inžiniering, dodávky hydraulických systémov a komponentov, všestranné služby v oblasti hydrauliky pre priemyselné aplikácie vrátane servisu. Zaoberáme sa i výrobou typovo rôznych agregátov s elektronickým ovládaním vrátane výroby ATEX agregátov. Výroba a servis prebieha v montážnej hale, v ktorej je dodržaný technologický postup z hľadiska kvality, montáže a čistoty. Naším mottom je solídnosť, pružnosť, inovácia a rýchlosť dodávok vďaka našej kapacite skladu.
Ukáž na mape   internet: www.hydroma.cz  
naše produkty: Deliče prietoku, Elektrické motory, Hydraulické čerpadlá, Hydraulické chladiče, Hydraulické filtre, hydraulické rozvádzače, Hydraulické rúrky, Hydraulické rýchlospojky, Hydraulické systémy, Hydraulický agregát, Hydraulický akumulátor, Hydraulický rozvádzač, Hydraulika, Hydrogenerátor, Hydromotory, Manometre, Príruby, Ručný rozvádzač, Skrutkovanie, Tlakové spínače, Ventily
Poslať správu HYDROMA, spol. s r.o.
Mátl & Bula, spol. s r.o.

Mátl & Bula, spol. s r.o.

Predaj, leasing, prenájom a servis manipulačnej techniky, vysokozdvižných vozíkov. Výroba, predaj, servis hydraulických prvkov, tesnenie, opravy hydraulických valcov. Výroba, predaj a servis techniky pre obrábanie kameňa, betónu a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Paletové vozíky, Čelné vysokozdvižné vozíky, Manipulačná technika, Stavebná mechanizácia, Špeciálna manipulačná technika, Štvorcestné vysokozdvižné vozíky
Poslať správu Mátl & Bula, spol. s r.o.
Jihostroj a.s.

Jihostroj a.s.

Výrobný program sa rozvinul do dvoch základnych aktivít: hydraulika pre vozidlá a stroje, letecká výroba ( palivové a hydraulické prvky a systémy lietadiel ). Ostatné aktivity: tepelné spracovanie materiálov, povrchové úpravy, výroba náradia, nástrojov a meradiel.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hydraulické deliče prietoku, Hydraulické prístroje lietadiel, Hydraulické valce, Palivové prístroje lietadiel, Zubové čerpadlá, Zubové hydromotory
Poslať správu Jihostroj a.s.
TRIBOTEC, spol. s r.o.

TRIBOTEC, spol. s r.o.

Centrálne mazanie - hydraulika. Mazacia technika, hydraulika pre priemysel a dopravnú techniku. Projekt, výroba, montáže a servis.
Ukáž na mape  
naše produkty: Centrálne mazanie
Poslať správu TRIBOTEC, spol. s r.o.
IVV Engineering s.r.o.

IVV Engineering s.r.o.

Firma pôsobí v oblasti hydraulických systémov a zariadení. Projektujeme, dodávame, servisujeme kompletné hydraulické systémy, hydraulické agregáty, zdvíhacie plošiny, hydraulické lisy, konštrukčné celky a kompresory na stlačovanie zemného plynu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hydraulické agregáty, Hydraulické valce, Hydraulika, Zdvíhacie plošiny
Poslať správu IVV Engineering s.r.o.
Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o.

Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o.

Vyrábame lisovaciu techniku s hydraulickými a pneumatickými systémami. Ponúkame paketovacie lisy na kovy, papier, textil a PET fľaše, vulkanizačné lisy na lisovanie gumy a dopravných pásov, hydraulické lisy a nosiče foriem, pneumaticko-hydraulické lisy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hydraulické lisy
Poslať správu Pracovní stroje Teplice, spol. s r.o.
KGF HYDRAULIKA s. r. o.

KGF HYDRAULIKA s. r. o.

Vývoj, výroba a predaj výkonného hydraulického náradie 700 bar z Českej republiky ako vysokotlakých hydraulických valcov, čerpadiel a systémov. Ponúkame odborné technické poradenstvo, synchrónne zdvíhanie ťažkých bremien a prenájom hydraulických súprav.
Ukáž na mape  
naše produkty: Vysokotlakové hydraulické čerpadlá, Hydraulický sťahovák, Rozperky prírub, Vysokotlakové hydraulické valce
Poslať správu KGF HYDRAULIKA s. r. o.
TROMA, spol. s r. o.

TROMA, spol. s r. o.

Obchodno-technické zastúpenie firiem v oblasti strojárenstva - NTN ložiská, SNR ložiská, NKE ložiská, SNH Europe, FK valivé ložiská, BEE ventily, armatúry, pohony, Loctite tmely a lepidlá. Náhradné diely a strojné komponenty, hydraulika.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hydraulické diely a komponenty, Valivé ložiská, Veľkorozmerné ložiská
Poslať správu TROMA, spol. s r. o.
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.