Informačné systémy

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 56
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identifikácia vo výrobných procesoch a logistike. Čiarové kódy - implementácie do systémov. Tepelné tlačiarne pre tlač samolepiacich etikiet. Spotrebný materiál pre tlač - etikety, TTR farbiace pásky. Snímače čiarových kódov. Mobilné terminály pre zber dát.
Ukáž na mape  
naše produkty: Aplikátory etikiet, Etikety, Farbiace pásky, RFID etikety, RTLS, Samolepiace etikety, Snímače čiarových kódov, Terminály čiarových kódov, Tlačiarne etikiet
Poslať správu GABEN, spol. s r. o.
Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Identifikačné systémy, platobné a GSM aplikácie, konzultácie. NFC. Dochádzkové, prístupové, vjazdové, korelačné a stravovacie systémy. ID systémy pre výdajové automaty. Internetové kiosky s platobným terminálom. SW a služby pre dochádzky a prípravu miezd.
Ukáž na mape  
naše produkty: Mobilná čítačka kariet, NFC technológia, Plastové karty
Poslať správu Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.
EPRIN spol. s r.o.

EPRIN spol. s r.o.

Spoločnosť EPRIN je popredným dodávateľom pre Českú republiku a krajiny EÚ v oblasti AID, tlačiarne, snímače, terminály, RFID, aplikátory, etikety, farbiace pásky, spolupráca s renomovanými výrobcami, najlepšie referencie vo všetkých oboroch.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatická identifikácia, Aplikátory etikiet, Bezpečnostné etikety, Samolepiace etikety, Čítačky čiarových kódov
Poslať správu EPRIN spol. s r.o.
LUX - IDent s.r.o.

LUX - IDent s.r.o.

Vyrábame rádiofrekvenčné RFID transpondéry o frekvenciach 125kHz a 13,56MHz. Portfólio produktov zahŕňa: nepúzdrené cievky, predlamináty, bezkontaktné karty, clamshell karty, kľúčenky ( prívesky na kľúče ), čipové hodinky, diskové tagy ( PVC, PET, epoxy ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezkontaktné karty, RFID čipy
Poslať správu LUX - IDent s.r.o.
KS - program, spol. s r.o.

KS - program, spol. s r.o.

Vyvíjame a implementujeme mzdový a personálny software pre riadenie ľudských zdrojov, personalistiku a spracovávanie mzdy. Zameriavame sa na silnú technickú podporu každého klienta, na outsourcing miezd a poradenstvo v oblasti riadenia ľudských zdrojov.
Ukáž na mape  
naše produkty: KS Mzdy, KS mzdy PROFi, KS Personalistika, KS portál
Poslať správu KS - program, spol. s r.o.
ELVIS

ELVIS

Vývoj, výroba a dodávky dochádzkových, prístupových, zabezpečovacích systémov, výroba odbavovacích turniketových systémov pre lyžiarské vleky a kúpaliská. Bezkontaktné identifikačné snímače už od 1700,- Kč. Výroba zakázkovej elektroniky a software.
Ukáž na mape  
naše produkty: Odbavovací turniketový systém
Poslať správu ELVIS
American Security spol. s r.o.

American Security spol. s r.o.

Výroba, distribúcia a export elektronických zariadení na ochranu tovaru proti krádeži v obchodoch. Výroba, distribúcia a export príslušenstva systémov na ochranu tovaru v obchodoch, hlavne detektory kovov, počítadlá zákazníkov a deaktivátory etikiet.
Ukáž na mape  
naše produkty: EAS systém
Poslať správu American Security spol. s r.o.
PHOBOS, spol. s r.o.

PHOBOS, spol. s r.o.

Naša firma ponúka dochádzkové a prístupové systémy, bezkontaktné identifikácie, RFID, inteligentné bezpečnostné boxy pre prevoz penazí, trezory pre bezobslužný výdaj kľúčov, elektronické súčiastky, vývoj a programovanie hradľových polí Actel a Lattice.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dochádzkový systém
Poslať správu PHOBOS, spol. s r.o.
METRA BLANSKO a.s.

METRA BLANSKO a.s.

Vyrábame elektrické meracie prístroje, riadiace systémy, lokomotívne tachografy, RFID systémy. Metrológia, strojárenska výroba, tvárnenie plechov, tlakové liatie hliníka, návrh a výroba vstrekovacích foriem, špeciálneho náradia, lisovanie plastov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Meracia technika, RFID
Poslať správu METRA BLANSKO a.s.
ESKON a.s.

ESKON a.s.

Bezkontaktné identifikačné systémy - dochádzkové, prístupové a stravovacie systémy, platobné a vernostné systémy, evidencia majetku, vjazd a výjazd vozidiel, riadenie výdajových automatov a kopírovacích strojov, identifikácia predmetov, turnikety a branky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezkontaktný identifikačný systém
Poslať správu ESKON a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.