J

Jizerská porcelánka s.r.o.

Jizerská porcelánka s.r.o.

Vyrábame a dodávame technický porcelán a keramiku so špecializáciou na laboratórny porcelán. Významnu časť výroby tvorí porcelánové trubice pre poistky vysokého napätia, ohrievače, nosiče odporových špirál a izolátory. Výroba tiež na zakázku.
naše produkty: Laboratórny porcelán, Porcelánové trubice, Technická keramika, Výrobky z porézneho korundu
Poslať správu
Jiří Honner

Jiří Honner

Vykonávame zákazkové CNC obrábanie na CNC sústružníckych automatoch. Ponúkame kusovú i sériovú výrobu presných rotačných dielov od priemeru 5 do 70 mm, v kusovej výrobe do 300mm. CNC frézovanie na CNC frézovacích centrách - rozsah 500 x 1100 mm.
naše produkty: Zákazkové CNC obrábanie, Zákazkové gravírovanie
Poslať správu
JAKOS s.r.o.

JAKOS s.r.o.

Nosným programom sú pásové dopravníky pre ťažobný priemysel, dopravníky pre recykláciu a technologické cesty surovín. Ďalej vyrábame a dodávame nosné válčeky, hnacie a vratné bubny, stanice dopravných tratí, válčekové trate a rôzne príslušenstvá dopravníkov.
naše produkty: Automatické kotly, Dopravníky Jakos, Kotly na tuhé palivá, Pásové dopravníky
Poslať správu
Jan Benda - Požární služby

Jan Benda - Požární služby

Vykonávame preventívne kontroly objektov, revízie požiarnych hydrantov vrátane zabezpečenia predpísaných kontrol ďalších požiarne bezpečnostných zariadení. Predaj hasiacích prístrojov, požiarnych hydrantov a ďalšieho vybavenia pre profesionálnych i dobrovoľných hasičov.
naše produkty: Požiarna výzbroj, Požiarny šport
Poslať správu
JakNakupovat.cz

JakNakupovat.cz

Úspešný internetový obchodný dom JakNakupovat.cz je zaujímavý svojím obsiahlym rozsahom sortimentu a množstvom akčných cien. Internetový obchodný dom so sortimentom elektro, elektronika, domáce potreby, záhrada, stavba, hobby, náradie, auto moto.
naše produkty: E-shop, Internetový obchod, Internetový obchodný dom
Poslať správu
JESAN KOVO s.r.o.

JESAN KOVO s.r.o.

Vyrábame tvarovacie stroje - ohýbačky plechu, zakružovačky plechu, zakružovačky profilov, lemovačky plechu, drážkovačky plechu, nožnice na plech, ohýbačky rúrok, dielenské lisy, zveráky, verikálne pásové píly na drevo a kov.
naše produkty: Nožnice na plech, Ohýbačky plechu, Ohýbačky rúrok, Zakružovačky plechov, Zakružovačky profilov
Poslať správu
Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Jaroslav Cankař a syn ATMOS

Atmos je rodinná česká firma a v súčasnosti jeden z najväčších európskych výrobcov kotlov na tuhé palivá. Kotly na tuhé palivá - teplovodné splyňovacie kotly na drevo a uhlie, od výkonu 15 až 100 KW, automatické kotly na pelety.
naše produkty: Horák na pelety Atmos, Kombi kotly na drevo, pelety a ETO, Kompaktné automatické kotly na pelety, Kotly na pelety, Kotly na tuhé palivá, Prehorievacie kotly ATMOS, Úsporné kotly na hnedé uhlie, Zplyňovacie kotle, Zplyňovacie kotly na uhlie a drevo
Poslať správu
JUNEK

JUNEK

Spoločnosť JUNEK pôsobí na českom trhu od roku 1991. Nadviazali sme na viac ako 140 rokov starú tradíciu výroby kožených rukavíc v našom kraji. Vyrábame dámske a pánske kožené rukavice. Viac ako 100 modelov. Novo textilné rukavice z rôznych materiálov.
naše produkty: Dámske kožené rukavice, Kožené rukavice, Kožené výrobky, Pánske kožené rukavice, Rukavice na mieru, Vodičské rukavice, Zákazková výroba rukavíc
Poslať správu
J 4  s.r.o.

J 4 s.r.o.

Vyrábame a dodávame kompletné plne, alebo poloautomaticky riadené výrobné technologické celky a linky s tunelovými pásovými pecami PPP pre pekárne, pečivárne i cukrárenské prevádzky. Pekárenské pece J4 majú originálnu konštrukciu, ktorá je chránená priemyselnými patentmi.
naše produkty: Linky na výrobu pečiva, Linky pre výrobu jemného pečiva, Pekárske linky, Pekárske pece, Pekárske technológie
Poslať správu
Jihostroj a.s.

Jihostroj a.s.

Výrobný program sa rozvinul do dvoch základnych aktivít: hydraulika pre vozidlá a stroje, letecká výroba ( palivové a hydraulické prvky a systémy lietadiel ). Ostatné aktivity: tepelné spracovanie materiálov, povrchové úpravy, výroba náradia, nástrojov a meradiel.
naše produkty: Hydraulické deliče prietoku, Hydraulické prístroje lietadiel, Hydraulické valce, Palivové prístroje lietadiel, Zubové čerpadlá, Zubové hydromotory
Poslať správu
JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

Spracovanie plastových odpadov, recyklácia, regranulácia, aglomerácia, drtenie, vstrekovanie, vyfukovanie, výkup, zber. Plastové výrobky : fólie, LDPE vrecia, kompostéry, kompostovacia sila, drtiče. Výroba magnetických separátorov, detektory kovov.
naše produkty: Kompostér, Regranulát
Poslať správu
Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

MINERAL METAL je veľkoobchod zo šperkami a výrobkami z polodrahokamov, vzorkami minerálov pre zberateľov, surovinami a polotovarmi z drahých kameňov. Tovar si sami dovážame z celého sveta. Ponúkame veľmi priaznivé veľkoobchodné ceny a množstevné zľavy.
naše produkty: Drahé kamene a minerály, Drahé kamene ako darčekové predmety, Kamene pre liečiteľstvo, Masážne kamene, Šperky z polodrahokamov, Výrobky z drahých kameňov
Poslať správu
J.P. PLAST, s. r.o.

J.P. PLAST, s. r.o.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových obalov a technických dielov využitím technológie vyfukovania. Výroba obalov od 0,5 l do 60 l ( fľaše, kanystre, sudy, konvice ). Ďalej diely vysávačov, záhradnú techniku, detské autosedačky, dopravné značky.
naše produkty: Technické výlisky, Vyfukované plastové obaly
Poslať správu
Jiří Nejedlo

Jiří Nejedlo

Od roku 1990 sa zaoberáme trieskovým obrábaním kovov so zameraním na výrobu mosadzných lustrových dielov. Výroba je vykonávaná na sústružníckych a CNC automatoch. Vykonávame horizontálne frézovanie a lisovanie výstredníkovými lismi.
naše produkty: CNC obrábanie mosadze, Kovové lustrové diely, Mosadzné diely, Obrábanie kovov
Poslať správu
JAP spol. s r. o.

JAP spol. s r. o.

Vyrábame stavebné púzdra pre posuvné dvere, segmentové, točité, klasické schodiská do interiéru i exteriéru a sťahovacie schody do stropu aj do steny.
naše produkty: Bočnicové schodiská, Posuvné dvere, Povalové sťahovacie schody, Schody, Stavebné púzdro, Točité schodisko
Poslať správu
JEDU.cz

JEDU.cz

Cestovná kancelária a cestovateľský server JEDU.cz. Exotická dovolenka pre jednotlivcov, skupiny a firmy. Cesty na veľtrhy do nákladov firmy. Dobrá znalosť Austrálie, Zélandu, USA, Kanady, Thajska, Maurícia a Číny.
naše produkty: Dominikánska republika, Dovolenka 2008, Dovolenka last minute, Exotické zájazdy, Last minute zájazdy, Last moment zájazdy, Víza do USA, Vízum do USA, Zájazdy Čína, Zájazdy do Austrálie, Zájazdy do USA, Zájazdy Kuba, Zájazdy na Mauritius, Zájazdy na Nový Zéland, Zájazdy Thajsko
Poslať správu
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Spoločnosť JACER-CZ, a. s. sa zaoberá výrobou a predajom palivového dreva (voľne ložené alebo balené v rašlových vreciach), predajom stavebného, konštrukčného (hranoly, fošne, dosky, laty) aj paletového reziva. Sme stabilným a dlhodobým producentom paliet.
naše produkty: Palivové drevo
Poslať správu
Jiří Vencl

Jiří Vencl

Naša firma sa zaoberá predajom drevomateriálu, predovšetkým predajom paluboviek rôznych profilov a rozmerov, podlahových paluboviek. Ponúkame tiež nábytok z masívu, drevený záhradný nábytok, drevené dekorácie, betlehémy, drevené hračky a iné výrobky z dreva.
naše produkty: Drevené hračky, Drevený nábytok z masívu, Vianočné drevené betlehémy, Drevený záhradný nábytok
Poslať správu
Jiří Bambásek - PROFESO

Jiří Bambásek - PROFESO

Naša firma dodáva prostredníctvom svojho veľkoobchodu a maloobchodu kompletný sortiment výrobkov pre Váš zdravý a kľudný spánok ako napríklad zdravotné matrace, lamelové rošty, postele, prikrývky, PUR penu - molitan a ďalšie.
naše produkty: Postele z masívu, Zdravotné matrace
Poslať správu
Jako, s.r.o.

Jako, s.r.o.

Sme česká obchodná a distribučná firma činná v oblasti vodárenstva, priemyslovej a farmaceutickej chémie a chémie životného prostredia. Zaoberáme sa predajom týchto produktov: aktívne uhlie, antracit, zariadenie na UV dezinfekciu, chemikálie pre cukrovary.
naše produkty: Aktívne uhlie, aktívny koks
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.