Kancelársky nábytok

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 184
RIM CZ a.s.

RIM CZ a.s.

Výroba a predaj kancelárskych stoličiek a kresiel sa zdokonaľuje a našim obchodným partnerom ponúkame širokú škálu sedacieho nábytku, ktorá spočíva v ponuke stoličiek hotelového a konferenčného typu - kancelárske stoličky, barové stoličky, sedacie a klubové zostavy.
Ukáž na mape   internet: www.rim.cz  
naše produkty: Kancelárske stoličky
Poslať správu RIM CZ a.s.
ENPRAG, s.r.o.

ENPRAG, s.r.o.

Kovový nábytok, široký výber od renomovaných európskych výrobcov. Dodávame kartotéky, lístkovnice, skrine, trezory, dielenský nábytok, regály, kancelárske kontajnery. Posuvné regály, ohňuvzdorné skrine. Zameriavame sa i na školský nábytok pre školy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dielenské skrine, Dielenské stoly, Dielenský nábytok, Kancelárska skriňa, Kancelárske kontajnery, Kovové kartotéky, Kovové šatné skriňe, Kovový nábytok, Lístkovnice, Masérsky skladací stôl, Nábytok do ordinácií, Policové regály, Pracovné stoly ponky, Školský nábytok, Skrine na šanóny, Trezory, Zdravotnícke lôžka a ležadlá
Poslať správu ENPRAG, s.r.o.
HON a.s.

HON a.s.

Výroba a predaj: kancelársky nábytok a doplnky, servis s tým spojený. Poskytovanie sofware pre vypracovanie 3D návrhov zostáv a pracovísk. Firma poskytuje predajnú podporu svojím zástupcom v danom teritóriu.
Ukáž na mape  
naše produkty: HOBIS Integral stoly, HOBIS kontajnery, HOBIS Novel stoly, HOBIS skrine, HOBIS Štandard stoly
Poslať správu HON a.s.
FERSTO, s.r.o.

FERSTO, s.r.o.

Výroba všetkého zakázkového a sériového nábytku - kancelársky nábytok, kúpelňový nábytok, nábytok kuchynský, spálňový, detský, nábytok pre vybavenie obchodov, reštaurácií, hotelov a bánk. Grafické návrhy na PC, CNC strojné obrábanie - lamino, dýha, masív, lakovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Atypický nábytok, Kancelársky nábytok, Výroba nábytku
Poslať správu FERSTO, s.r.o.
PROGRESS INTERIOR s.r.o.

PROGRESS INTERIOR s.r.o.

Sme interiérová spoločnosť a výrobca kancelárskeho nábytku. Ponúkame vysoký štandard služieb od analýzy potrieb zákazníka, profesionálne návrhy interiérov, dodávky typových a atypických interiérov, dlhoročný servis.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bytový nábytok, Kancelárske stoličky, Kancelársky nábytok, Návrhy interiérov
Poslať správu PROGRESS INTERIOR s.r.o.
MONTAKO CZ s.r.o.

MONTAKO CZ s.r.o.

Nábytkové kolesá, prístrojové koliečka, kolesá vo vidlici, koleso a kladka, vozíky a ručné oceľové vozíky, plastové záslepky, plynové pružiny, skladové vozíky, renovácie starších kolies a válcov s pružným povrchom. Mimo pojazdových kolies vyrábame manipulačné vozíky a ručné oceľové vozíky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kolesá pre vozíky, Nábytkové kolieska, Nafukovacie kolesá, Pojazdové kolieska
Poslať správu MONTAKO CZ s.r.o.
NABAU, s.r.o.

NABAU, s.r.o.

Zakázková výroba nábytku a interiéru, schodisko, vnútorné a vchodové dvere, nábytok z masívu, vstavané skrine, drevené a laminované podlahy, výroba kuchýň na zakázku. Stavebné práce, prenájom strojov, stavba rodinných domov na kľúč, fasády, okná, pozemné práce.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nábytok z masívu, Vchodové dvere z masívu
Poslať správu NABAU, s.r.o.
WOODFACE spol. s r.o.

WOODFACE spol. s r.o.

Vstavané skrine a šatne na mieru, výroba, predaj, montáž. Široká ponuka materiálov, systémov otvárania a doplnkov vo všetkých cenových kategóriách. Grafický návrh, kalkulácie, zameranie, doprava zdarma. Všetko i na splátky. Volajte zdarma 800 179 260.
Ukáž na mape  
naše produkty: Šatníkové skrine Woodface, Skrine na mieru Woodface, Vstavané skrine Woodface
Poslať správu WOODFACE spol. s r.o.
PROFIL NÁBYTEK, a.s.

PROFIL NÁBYTEK, a.s.

Firma bola založená štyrmi spoločníkmi v roku 1992 a nadviazala na tradíciu truhlárskej výroby v našom meste. Zameriavame sa na kompletné vybavenie interiérov pre zdravotníctvo, domovy sociálnej starostlivosti, laboratóriá, kancelárie, hotely, predajne, školy a bytovú výstavbu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kancelársky nábytok, Nábytok pre ošetrovateľské domy
Poslať správu PROFIL NÁBYTEK, a.s.
JP NAB s.r.o.

JP NAB s.r.o.

Moderný designový nábytok kombinácia kov-sklo. Nábytok vhodný pre vybavenie kancelárie i bytu. Ponúkame stoly, stolíky, konferenčné stolíky a TV stolíky. Veľko i maloobchodný predaj vrátane e-shopu. V našej ponuke nájdete i moderné stoličky špičkového designu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Konferenčné stolíky
Poslať správu JP NAB s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.