Krmivá

Je tu 4 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 122
FRUMENTA s.r.o.

FRUMENTA s.r.o.

Naša spoločnosť funguje ako veľkoobchod v predaji poľnohospodárskych komodít, predávame semená - horčice, mak, kmín, slnečnice, hrach, pohanka, ľan, proso, lesknice, ľanové semeno, hrach, proso, semeno ďateliny, travné semeno, svetlice, hrach siaty, konope a iné.
Ukáž na mape   internet: www.frumenta.cz  
naše produkty: Horčicové semeno, Hrach siaty, Ľanové semeno, Mak siatý, Proso siate, Rasca, Semeno slnečnice prúžkovanej
Poslať správu FRUMENTA s.r.o.
EXOT HOBBY s.r.o.

EXOT HOBBY s.r.o.

Výroba krmív pre ryby, krevety a raky. Krmivá pre akvarijné ryby značky S.A.K. Veľkoobchod s potrebami a technikou pre akvaristiku. Viac informácií na www.exothobby.cz
Ukáž na mape   internet: www.exothobby.cz  
naše produkty: Predaj akváriových potrieb, Špeciálne akvarijné krmivá, Zákazková výroba krmív
Poslať správu EXOT HOBBY s.r.o.
PEPITO s.r.o.

PEPITO s.r.o.

Zaoberáme sa tavením hovädzieho a bravčového tuku ( živočíšnych tukov ). Výsledné suroviny dodávame do celého sveta a po celej EÚ, kde ich firmy ďalej spracovávajú pri výrobe kozmetických ( výroba mydla ), farmaceutických, strojárskych a krmivárskych výrobkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Sušená mäsová múčka, Tavený živočíšny tuk, Tukové surovina, Výroba živočíšneho tuku
Poslať správu PEPITO s.r.o.
Dibaq a.s.

Dibaq a.s.

Vyrábame kompletné krmivá pre psov, mačky, kone, ryby, prasatá, doplnkové krmivá, výživové doplnky, pochúťky. Vyrábame krmivá a výživové doplnky na zákazku. Veľkoobchod, poradenstvo vo výžive zvierat, chovateľská stanica Fitmin psov plemena border kolie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Krmivá pre okrasné ryby, Krmivo pre kone, Krmivo pre mačky, Krmivo pre psov, Výživový systém pre ošípané
Poslať správu Dibaq a.s.
DAJANA PET, s.r.o.

DAJANA PET, s.r.o.

Firma DAJANA PET, s.r.o. bola založená v roku 1991 a v dnešnej dobe je jedným z popredných svetových výrobcov krmív pre okrasné rybky v akváriu a záhradných rybníčkoch a prípravkov pre úpravu akvarijnej a rybničnej vody.
Ukáž na mape  
naše produkty: Krmivá pre akvarijné ryby, Krmivo pre koi kapry, Krmivo pre okrasné ryby
Poslať správu DAJANA PET, s.r.o.
KSK BONO s.r.o.

KSK BONO s.r.o.

Kompletné krmivá pre psov rady Bono, Impuls, Joly, krmivá pre mačky rady Petty, prémiové krmivá pre psov a mačky No1 Premium, výroba krmív pod privátnou značkou, pochúťky, ostatné doplnky (stelivo). Zaručujeme pružné dodávky menších a veľkých objemov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ekologická podstielka pre mačky, Konzervy pre mačky, Kompletné krmivá pre psov, Mäsovky pre mačky, Paštéty pre psov, Pochúťky pre mačky, Suché krmivo pre mačky
Poslať správu KSK BONO s.r.o.
VETAMIX, s.r.o.

VETAMIX, s.r.o.

Spoločnosť Vetamix s.r.o. je popredný český spracovateľ organických prebytkov. Zaoberáme sa predovšetkým výrobou, predajom a distribúciou krmív, sušených maškŕt i ostatných potrieb pre psov a mačky. Naše výrobky uspokoja akéhokoľvek zákazníka kvalitou a priaznivou cenou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Barf pre psov
Poslať správu VETAMIX, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.