Kuchynské vybavenie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 48
Paulus

Paulus

Zákazková výroba pre gastronómiu. Vyrábame akékoľvek gastro zariadenie pre kuchyne, reštaurácie, pizzérie a bary ako klasické tak aj atypické rozmery. Ponúkame zváranie nereze, ohýbanie plechov, ohraňovanie. Kvalitné služby a dodanie cenovo dostupného zariadenia.
Ukáž na mape   internet: www.paulus-nerez.cz  
naše produkty: Chladiace stoly, Gastro vybavenie, Gastro výroba, Gastro zariadenie, Gastronomické zariadenie, Nerezová výroba, Vybavenie reštaurácií, Výčapné pulty, Výčapné zariadenia
Poslať správu Paulus
PROGAST, spol. s.r.o.

PROGAST, spol. s.r.o.

Výrobca a dovozca prírodného korenia, koreniacich zmesí a aditív. Tento sortiment dodávame širokému spektru odberateľov najmä z mäsového priemyslu a gastronomických zariadení. Poskytujeme kompletné technologické poradenstvo a garantujeme vysokú kvalitu.
Ukáž na mape   internet: www.progast.eu  
naše produkty: Korenie, Potravinárske prísady
Poslať správu PROGAST, spol. s.r.o.
GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

Ponuka vybavenia obchodov, gastro zariadení, nárezových strojov, váh a pokladní. Predaj chladiacej a mraziacej techniky, umývačiek a nerezového nábytku. Významný dodávateľ nárezových a mäsospracujúcich strojov a chladiace technológie. Zabezpečenie kompletného servisu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Baličky potravín, Chladiaca technika, DEKO (BERKEL), Grily, Konvektomaty, Kuchynské vybavenie, Kuchynský riad, Kutre na mäso, MANCONI, Mraziaci technika, Vitríny, Nárezové stroje, Nárezový stroj, Pekárske pece, SAM KUCHLER
Poslať správu GASTROTECHNO GROUP s.r.o.
GASTROART CZ, spol. s r.o.

GASTROART CZ, spol. s r.o.

Profesionálne gastro zariadenie, kuchyne, gastro vybavenie: konvektomaty, umývačky, konvektomat Retino, UNOX, riady a náradie, ľadovne, chladničky, mrazničky, fritézy, grily na kurčatá, nerezový nábytok, kávovary, mikrovlnné rúry.
Ukáž na mape  
naše produkty: Cukrárske chladiace vitríny, Elektrická údržba a vykurovacia nádoba, Empiro Arena, Gastro konvektomaty, Nerezové kuchyne
Poslať správu GASTROART CZ, spol. s r.o.
RGT s.r.o.

RGT s.r.o.

Firma vyrába výčapnú techniku a gastrotechniku v celom sortimente so špecializáciou predovšetkým na chladiace a mraziace stoly, ktoré svojou konštrukciou a kvalitou získali zákazníkov u nás i v zahraničí. Zaisťujeme projekciu a poradenskú činnosť.
Ukáž na mape  
naše produkty: Gastro zariadenia, Nerezový nábytok, Vybavenie pre fast food
Poslať správu RGT s.r.o.
NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

Nerez výroba ŠPENDLÍK je česká výrobná firma zameraná na vývoj, výrobu a predaj gastro zariadenia - nerezový nábytok: pracovné stoly, umývacie stoly, umývacie drezy, regály, digestory, police, závesné skrinky, skrine, vozíky, výlevky, podstavce a príborníky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Gastro nábytok, Nerez výroba, Nerezový nábytok
Poslať správu NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK
APB EUROPE Trade s.r.o.

APB EUROPE Trade s.r.o.

Ponúkame titanový riad BAF s garanciou najvyššej kvality. Výnimočné úžitkové vlastnosti a spôsob jednania oceňujú naši odberatelia aj zákazníci. Našou ďalšou špecialitou sú Štramberské uši - jedná sa o špeciálny pekárenský výrobok z medového cesta a korenia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Titanový riad
Poslať správu APB EUROPE Trade s.r.o.
Universal Gastro s. r. o.

Universal Gastro s. r. o.

Stroje, zariadenia, nábytok, riad pre gastrónomiu, náradie, potreby a ďalšie pre kuchárov, mäsiarov, cukrárov, čašníkov. Zariadenia výdajní stravy. HACCP program.
Ukáž na mape  
naše produkty: Riad pre gastronómiu
Poslať správu Universal Gastro s. r. o.

Renáta KOZÁKOVÁ

Kuchynské vybavenie
Ukáž na mape  
Poslať správu Renáta KOZÁKOVÁ

Patrik Blacha PROSPER

Kuchynské vybavenie
Ukáž na mape  
Poslať správu Patrik Blacha PROSPER
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.