Kúpele

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 276
Hotel Almond s.r.o.

Hotel Almond s.r.o.

Ponúkame komfortné ubytovanie na okraji mesta Teplice v malom rodinnom hoteli ALMOND. Hotel je vyhľadávaný pre svoje pokojné a tiché prostredie a jeho umiestnenie je výhodné pre turistov i obchodníkov s vyššími nárokmi na kvalitu služieb.
Ukáž na mape   internet: www.hotelalmond.cz  
naše produkty: Hotel v Tepliciach, Ubytovanie v Tepliciach
Poslať správu Hotel Almond s.r.o.
Wellness hotel Pohoda

Wellness hotel Pohoda

Moderné štvorhviezdičkový hotel Pohoda je situované v najznámejších moravských kúpeľoch Luhačovice. Ich doménou sú týždenné a víkendové wellness pobyty, romantické pobyty alebo pobyty pre seniorov.
Ukáž na mape   internet: www.pohoda-luhacovice.cz  
naše produkty: Hotely Luhačovice, Kúpele Luhačovice, Last moment Luhačovice, Ubytovanie Luhačovice, Víkendové pobyty Luhačovice, Wellness pobyty Luhačovice
Poslať správu Wellness hotel Pohoda
Sanatoria Klimkovice

Sanatoria Klimkovice

Moderné kúpele s unikátnym liečivým zdrojom - jódobrómové vodou. Zameriavame sa na liečbu pohybového ústrojenstva, neurologických aj gynekologických ochorení u detí i dospelých. Ponúkame unikátny liečbu detskej mozgovej obrny a stavov pre mozgovej príhode.
Ukáž na mape   internet: sanatoria-klimkovice.cz  
naše produkty: Kúpeľné pobyty Česká republika
Poslať správu Sanatoria Klimkovice
Hotel Gondola

Hotel Gondola

Hotel Gondola má k dispozícii 20 klimatizovaných izieb ( 2 jednolôžkové a 18 dvojlôžkových, z toho 12 double a 6 twin ), s vlastnou kúpeľňou s WC, televíziou so satelitným príjmom, rádiom, prípojkou na internet, telefónom s priamou voľbou a minibarom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie v Plzni, Wellness v Plzni
Poslať správu Hotel Gondola
TEHUM, a.s.

TEHUM, a.s.

Ubytovanie v kúpeľnom a historickom centre Teplíc. 15 *** luxusných priestranných izieb ( telefón, TV-SAT, internet, chladnička, vaňa, bidet, fén, trezor ). Reštaurácia 11-23hod, salónik, terasa, garáže, parkovisko, výťah, detské ihrisko. Príjemná rodinná atmosféra.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Paradies Teplice, Ubytovanie Teplice
Poslať správu TEHUM, a.s.
Hotel Bohemia

Hotel Bohemia

Príjemné ubytovanie ponúka hotel Bohemia Relax Františkovy Lázně Česká republika. Hotel v blízkosti centra Františkových Lázní. Bezplatné strážené parkovisko priamo pri hoteli. Ubytovanie v hoteli vo Františkových Lázňach s možnosťou kúpeľných procedúr.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kúpeľný hotel, Hotel Františkovy Lázně, Wellness hotel
Poslať správu Hotel Bohemia
OREA HOTELS s.r.o.

OREA HOTELS s.r.o.

Najväčší český hotelový reťazec s 25 hotelmi po celej Českej republike a na Slovensku. Ponúkame horské, športové, seniorské, vianočné, silvestrovské pobyty, relaxáciu v kúpeľoch a wellness, rodinnú dovolenku, aktívny odpočinok. Široká ponuka konferenčných priestorov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Firemné akcie, Horské pobyty, Hotel Mariánske Lázně, Kúpeľné pobyty, Kúpeľné pobyty Mariánské Lázně, Ubytovanie Krkonoše, Wellness hotel Mariánské Lázně, Wellness pobyty
Poslať správu OREA HOTELS s.r.o.
ABC - ubytování - cestování

ABC - ubytování - cestování

Ponúkame osobne preverené hotely, penzióny, chaty a chalupy pre ubytovanie v súkromí a rodinnú dovolenku v oblasti Južné Čechy, Šumava, Lipno, Orlík, Český Krumlov a iné oblasti v Českej Republike. Hotely, penzióny, chaty a chalupy – široký výber.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotely v Čechách, Kúpeľné ubytovanie, Penzióny v Čechách
Poslať správu ABC - ubytování - cestování
Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr je súčasťou komplexu Pivovarský dvor Plzeň, ktorý sa nachádza v pokojnom prostredí pamiatkovej rezervácie Selská náves v Plzni -Černicích. Komplex zahŕňa okrem hotela pivnicu s minipivovarom, reštauráciu, konferenčný sál, bar s bowlingom a originálne Prvé pivné kúpele s wellness centrom v Plzni.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pivovar Purkmistr, Pivovarský hotel
Poslať správu Hotel Purkmistr ****
Aquapalace Hotel Prague ****Superior

Aquapalace Hotel Prague ****Superior

Aquapalace Hotel Prague leží v areáli Aquapalace Praha, v najväčšom aquaparku v strednej Európe, ktorý od centra Prahy delí iba 15 minút jazdy autom. Aquapalace Hotel Prague ponúka spojenie prvotriedneho pobytu, zábavy a konferenčných možností.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel v Prahe, Kúpele v Prahe, Štvorhviezdičkový hotel v Prahe
Poslať správu Aquapalace Hotel Prague ****Superior
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.