Kúpelňa a WC

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 56
LÁF NEREZ s.r.o.

LÁF NEREZ s.r.o.

Výroba nerezových zariadení, odvodňovacie systémy, vpusty, žľaby, rošty, nerezové dvere prevádzkové, chladiarenské, výroba a montáž solárnych kolektorov. Zakázková výroba podľa požiadaviek ( nádrže, vane a podobne ).
Ukáž na mape   internet: www.laf.cz  
naše produkty: Chladiarenské dvere, Kúpeľňové žľaby, Nerez na mieru, Nerezové nádrže, Nerezové výrobky, Nerezové zábradlie, Nerezový podlahový vpust, Priemyselné nerezové odvodnenie, Zákazková výroba nerez
Poslať správu LÁF NEREZ s.r.o.
ARTTEC s.r.o

ARTTEC s.r.o

Dodáváme vodovodné batérie sprchových kútov, masážnych a parných boxov. Ďalej ponúkame sauny, luxusné masážne vane, kúpelňové doplnky, PP sáčky s lepiacou chlopňou, dnom, odvetrávaním a perforácia BOPP.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hydromasážne vane, Masážne boxy, Sprchové boxy, Vaničky do sprchového kúta
Poslať správu ARTTEC s.r.o
PAPILLONS a.s.

PAPILLONS a.s.

PAPILLONS je súčasťou skupiny VEBA, najväčšieho výrobcu damašku - bavlnených žakárových tkanín v Českej republike. Ponúkame damaškové posteľné prádlo, obrusy, froté uteráky a osušky pre domácnosť, hotelový textil "PROFESSIONAL" a reklamný textil.
Ukáž na mape  
naše produkty: Froté uteráky, Hotelový textil, Kúpeľňové predložky, Plážové osušky, Posteľné obliečky, Ubrusy
Poslať správu PAPILLONS a.s.
Sanitec, s.r.o.

Sanitec, s.r.o.

Exkluzívna séria keramiky a nábytku Keramag, sanitárna keramika a kúpeľňový nábytok Delta a Kolo vrátane riešenia pre malé kúpeľne a telesne postihnutých, ekonomická kúpeľňa Panda, sprchové kúty a vane Koralle, Kolo. Masážne vane a boxy Albatros.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kúpeľne, Kúpeľne fotogalérie, Kúpeľňový nábytok, Luxusné kúpeľne, Sprchové kúty, Vane
Poslať správu Sanitec, s.r.o.
SAPHO s.r.o.

SAPHO s.r.o.

Ponúkame kúpelňový nábytok, vane, hydromasážne vane, infrasauny, sprchové kúty, umývadlá, kúpelňové doplnky a osvetlenie, spa, parné boxy, sprchové panely, batérie, sprchové vaničky, zásteny, sprchy, vykurovacie telesá, relaxačné zariadenie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Akrylátové vane, Kúpelňový nábytok, Sanitárna keramika
Poslať správu SAPHO s.r.o.
EDEN CZ s.r.o.

EDEN CZ s.r.o.

Vyrábame široký sortiment štandardného i moderného prevedenia kúpelňového nábytku, atypické kúpelňové zostavy, kuchynské linky, nábytok najrôznejšieho typu. Nábytok do kúpelne vo vysokom lesku a matnom laku, rada farieb laminátov a masívnych prvkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nábytok do kúpeľne
Poslať správu EDEN CZ s.r.o.
POLYSAN s.r.o.

POLYSAN s.r.o.

Sme česká firma. Vyrábame a predávame akrylátovu sanitárnu techniku ( akrylátové kúpacie vane, sprchové vaničky a kúty, masážne panely, umývadlá, hydromasážne a perličkové systémy a ich príslušenstvo, sprchové panely ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Akrylátové vany, Sprchové vaničky
Poslať správu POLYSAN s.r.o.
Ru-Ka spol. s r. o.

Ru-Ka spol. s r. o.

Vyrábame a predávame kúpelňový nábytok. Ponúkame skrine do kúpelne, skrine pod umývadlá, doplnkové skrinky do kúpelne, zrkadlá s osvetlením do kúpelní, zrkadlové skrine do kúpelní, skrine s košom na prádlo a ďalší sortiment pre kúpelne.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kúpelňové skrinky, Kúpelňový nábytok
Poslať správu Ru-Ka spol. s r. o.
TEiKO spol. s r.o.

TEiKO spol. s r.o.

Vyrábame ovalné vane, rohové vane, obdĺžnikové vane, anatomické masážne vane, masážne systémy, masážne boxy, sprchové vaničky, sprchové boxy, priemyselné boxy, vaňové a sprchové zásteny, sprchové dvere, sprchové panely, umývadlá a masážne bazény SPA.
Ukáž na mape  
naše produkty: Masážny bazén SPA
Poslať správu TEiKO spol. s r.o.
EURO CERAMICA 2000 a.s.

EURO CERAMICA 2000 a.s.

Od roku 1995 se zaoberáme veľkoobchodnou činnosťou v oblasti - sanitárna keramika a technika, obklady a dlažby. Dodávame vane, umývadlá, akrylátové výrobky, sprchové kúty a boxy, hydromasážne vane, kúpeľňové doplnky a iné. Vyrábame nábytok do kúpelne značky EURO.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nábytok do kúpelne
Poslať správu EURO CERAMICA 2000 a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.