Laboratórna technika

Je tu 3 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 242
LABOX spol. s r.o.

LABOX spol. s r.o.

Výroba a servis laminárnych boxov, projekcia a dodávky čistých priestorov, akreditované skúšobné laboratórium na meranie a validáciu laminárnych boxov, čistých priestorov, vzduchotechniky a tepelných procesov, kalibrácia počítačov častíc a aerosólových fotometrov.
Ukáž na mape   internet: www.labox.eu  
naše produkty: Akreditované skúšobné laboratórium, Čisté priestory, Facility management, Kalibrácia počítačov častíc, Laminárne boxy, Telefón pre čisté priestory
Poslať správu LABOX spol. s r.o.
CRAC spol. s r.o.

CRAC spol. s r.o.

Projektovanie, inžiniersko-dodávateľské služby v oblasti výstavby čistých priestorov a HVAC.Dodávame čisté priestory a HVAC systémy všetkých kategórií na kľúč v priemysle automobilovom,elektronickom, leteckom, v zdravotníctve, farmácii či mikrobiologii.
Ukáž na mape   internet: www.crac.cz  
naše produkty: Čisté priestory, Čisté výrobné prevádzky
Poslať správu CRAC spol. s r.o.
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a. s. pôsobí v mnohých krajinách sveta. Orientujeme sa na činnosti spojené s projekciou, dodávkou, validačnou činnosťou a servisom stavieb pre náročné technológie ( čisté priestory ) v oblastiach využitia ako je farmácia, chémie, elektrotechnika, zdravotníctvo a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čisté priestory na kľúč, Čisté priestory pre farmáciu, Moderné Operačné sály, Stavby zdravotníckych priestorov, Vybavenie laboratórií
Poslať správu BLOCK a.s.
FRIGERA 21, a.s.

FRIGERA 21, a.s.

Navrhujeme, vyrábame a inštalujeme špeciálne chladiace a mraziace zariadenia, chladiace zdravotnícke zariadenia, priemyselné chladenie na kľúč, hlboko chladiace laboratórne stoly, chladiace skrine, krvné banky, nízkoteplotné skrine a pulty, zmrazovače plazmy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Chladiace zdravotnícke zariadenia
Poslať správu FRIGERA 21, a.s.
INTRACO MICRO, spol. s r.o.

INTRACO MICRO, spol. s r.o.

Ponúkame žiacke, študentské, laboratórne, stereoskopické, polarizačné, inverzné, fluorescenčné, metalografické, bádateľské, meriace a dielenské, trichinoskopy a foto mikroskopy, CCD kamery, meriace a výhrevné stolčeky, osvetlenie, lupy, mikrotómy a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Laboratórne mikroskopy
Poslať správu INTRACO MICRO, spol. s r.o.
ML Chemica

ML Chemica

Dodávame kompletný sortiment holandskej firmy Euromex Microscopen BV – mikroskopy ( školské, laboratórne, odrazové, polarizačné, invertované, stereoskopické, foto a video mikroskopy ), zdroje studeného svetla a lupy. Ďalej ponúkame imerzné oleje.
Ukáž na mape  
naše produkty: Laboratórne mikroskopy
Poslať správu ML Chemica
TECHNOSKLO s.r.o.

TECHNOSKLO s.r.o.

Sme firmou s viac než päťdesiatročnou tradíciou vo výrobe laboratórneho a technického skla. Sme špecialisti na výrobu technického a laboratórneho skla. Laboratórne a technické sklo rôzných typov. Výrobky vysokej kvality potvrdené certifikátmi ISO.
Ukáž na mape  
naše produkty: Laboratórne sklo
Poslať správu TECHNOSKLO s.r.o.

MAC, spol. s r.o.

Laboratórna technika
Ukáž na mape  
Poslať správu MAC, spol. s r.o.

BIOGENIX, s.r.o.

Laboratórna technika
Ukáž na mape  
Poslať správu BIOGENIX, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.