Liečebné a zdravotné produkty

Je tu 6 sekcií v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 20
Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE

Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE

Výroba a predaj bylinných tinktúr z pupeňov rastlín s liečivými účinkami. Všetky tinktúry a ostatné výrobky prešli schválením v Štátnom zdravotnom ústave Ministerstvom zdravotníctva.
Ukáž na mape   internet: www.nadeje-byliny.eu  
naše produkty: Betaglukan, Borelióza kúra na doliečenie, Bylinky a tinktúry, Bylinné protivírusové tinktúry, Bylinný med API IMUN, Klidex, Kúpeľ lymfatický systém, Kúra na kŕčové žily, Kúra na podporu chudnutia, Kúra pre prevenciu rakoviny, Ľubovníkový olej, Parazin
Poslať správu Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE
VEGALL Pharma s.r.o.

VEGALL Pharma s.r.o.

Stránky pre ženy i mužov venované zdravotným problémom modernej doby: klimaktérium, gynekologické problémy, menštruačné problémy, reuma a zápaly, sexuálne problémy, ochorenie prostaty. Možnosť priamej kúpy jednotlivých produktov v elektronickom obchode.
Ukáž na mape   internet: www.vegall.cz  
naše produkty: Červená ďatelina Plus Sója, Fertilan, Gelée Royale total plus Ginseng - andropauza/ mužský prechod, Immun44, Na klimaktérium Sarapis Soja, Sarapis Mensis, Sarapis Plus, Sarapis pre mužov
Poslať správu VEGALL Pharma s.r.o.
ALFIDA s.r.o.

ALFIDA s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka zdravotné matrace Amethyst Bio-Mat, ktoré predstavujú modernú liečebnú technológiu a Alkal-Life čo je technologicky pokročilá čistiaca a ionizačná jednotka pre úpravu vody.
Ukáž na mape   internet: richwayeu.com  
naše produkty: Hypoalergénny matrac, Infračervená podložka, Ionizátor vody, Terapia infračerveným svetlom, Termo pás
Poslať správu ALFIDA s.r.o.
AVEFLOR, a.s.

AVEFLOR, a.s.

Výroba a predaj zdravotníckych prostriedkov (Akutol spray, Cognoscin Spray), liečiv, vlasovej kozmetiky (bylinné línie s harmančekom a žihľavou, ovocná línia) a veterinárnych prípravkov (Arpalit, Kubatol, Kerolan). Výroba na objednávku pre zmluvných partnerov.
Ukáž na mape   internet: www.aveflor.cz  
naše produkty: Antiparazitiká pre psov, Bylinná vlasová kozmetika, AKUTOL spray 60 ml
Poslať správu AVEFLOR, a.s.
ELMET, spol. s r. o.

ELMET, spol. s r. o.

Zákazková výroba elektroniky ( osadzovanie DPS technológií SMT ) a presnej mechaniky ( spracovanie plechov na CNC strojoch ). Vlastné výrobky sú ELAIR, Visuality Multimédia, Paravent, C-gas, autobusové zosilovače a ich príslušenstvá.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rekuperácia, Osadzovanie dosiek plošných spojov, Prietokomer plynu, Prístroj na liečbu hemeroidov, Rekuperačná jednotka, Umelá pľúcna ventilácia, Zákazková kovovýroba, Multimediálne LCD
Poslať správu ELMET, spol. s r. o.
BYLINY Mikeš s.r.o.

BYLINY Mikeš s.r.o.

Nákup, predaj a spracovanie bylín. Spracované liečivé rastliny sú určené predovšetkým pre výrobu čajov, významnou surovinou sú pre liehovary a potravinárstvo. Spracovávajú sa tu aj vybrané druhy korenia a sušeného ovocia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Aromatické rastliny, Byliny, Liečivé rastliny
Poslať správu BYLINY Mikeš s.r.o.
AROMATICA CZ s.r.o.

AROMATICA CZ s.r.o.

Výroba a predaj bylinných kozmetických prostriedkov a doplnkov stravy. Napríklad Echinaceove kvapky, kozmetické Bylinné masti a emulgely Nechtíková masť, Kostivalová masť, bylinné sirupy, bylinné kvapky Ginkgo biloba, Sibírsky ženšen, pupalkový olej.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bylinné produkty
Poslať správu AROMATICA CZ s.r.o.
BTL zdravotnická technika, a.s.

BTL zdravotnická technika, a.s.

Naša firma sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom zdravotníckych prístrojov pre rehabilitáciu, kardiológiu, gynekológiu, estetickú medicínu a ďalšie odborné ambulancie. V súčasnej dobe patrí spoločnosť medzi veľkých dodaváteľov zdravotníckych prístrojov v Českej republike.
Ukáž na mape  
naše produkty: Zdravotnícka technika
Poslať správu BTL zdravotnická technika, a.s.
FAVEA a.s.

FAVEA a.s.

FAVEA a.s. je flexibilná a dynamická česká farmaceutická spoločnosť. Je držiteľom GMP certifikátu, ktorý ju oprávňuje k výrobe humánnych a veterinárnych liečiv. Vlastníme výskumnú a vývojovú základňu s potrebným technickým a prístrojovým zázemím.
Ukáž na mape  
Poslať správu FAVEA a.s.
R - MARK s.r.o.

R - MARK s.r.o.

Zastúpenie zahraničných farmaceutických firiem pre Českú republiku a Slovensko. Vývoz liekov a výrobkov zdravotníckych firiem. Výhradná distribúcia zdravotníckych prostriedkov s aktívnym uhlíkom BIACTIVE.
Ukáž na mape  
Poslať správu R - MARK s.r.o.
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.