N

NEVA - TST s.r.o.

NEVA - TST s.r.o.

Výroba a predaj drevospracujúcich strojov. Vyrábame tenkorezné rámové píly, pílové listy, tenkorezné rozrezávacie horizontálne pásové píly, CNC ostričky pílových listov, pílové listy, stelitovanie, obrábanie.
naše produkty: Brúska pílových listov, CNC pásová píla, Jemnorezná rámová píla, Pásová píla, Pílové listy
Poslať správu
Neomag-magnet s.r.o.

Neomag-magnet s.r.o.

Výroba a predaj magnetických systémov. Predaj permanentných magnetov, neodymových magnetov, feritových magnetov, bremeňových magnetov, magnetických separátorov, magnetických filtrov, magnetických úchytov, magnetických hračiek, magnetických klenotov.
naše produkty: Feritové magnety, Magnetická fólia, Magnetické separátory, Magnetické úchyty, Magnety, NdFeB magnety, Neodymové magnety, Predaj neodymových magnetov, Supermagnety
Poslať správu
NATURA DK, a.s.

NATURA DK, a.s.

Hlavnou činnosťou spoločnosti NATURA DK je strojárenská výroba. Ponúkame delenie materiálu, zváranie, ohýbanie a povrchové úpravy. Ďalej ponúkame zvarence, plošiny, mostíky, rámy pre poľnohospodárske stroje, čističe a nakladače na cukrovú repu a ďalšie.
naše produkty: Čističe cukrovej repy, CNC obrábanie kovov
Poslať správu
NEDFORM s.r.o.

NEDFORM s.r.o.

Zakázková výroba: sklárske formy. Pre sklársky priemysel vyrábame predovšetkým kovové formy pre strojnú a ručnú výrobu, a to ako z materiálov štandardných ako liatina a tvárna liatina, tak i z ušľachtilých nerezových ocelí. Formy: jednodielne, delené, otváracie.
naše produkty: Detekcia plynov a pár, Laboratórne prístroje a príslušenstvo, Sklárske formy, Sklárske horáky
Poslať správu
NAUTIG SE

NAUTIG SE

Vyrábame zvárané hliníkové lode určené najmä pre rybárov, ale aj pre rodinné plavby a komerčné využitie. Každá naša loď je prispôsobená individuálnym požiadavkám nášho zákazníka. Teraz sa orientujeme aj na lode s elektrickým pohonom a solárnymi panelmi.
naše produkty: Elektrické lodné motory, Lode pre rybárov, Hliníkové lode
Poslať správu
NATIS s.r.o.

NATIS s.r.o.

Spoločnosť NATIS s.r.o. sa už od roku 1995 zaoberá predajom, inštaláciou a servisom meracej techniky pre strojárenstvo, automobilový a ostatný priemysel. Hlavnými piliermi je meranie momentu a meranie sily. Vykonávame opravy a nastavenie meradiel vo vlastnom servisnom stredisku.
naše produkty: Digitálne silomery Mecmesin, Momentový kľúč Tohnichi, Snímače sily a momentu
Poslať správu
Nikoglass

Nikoglass

Nikoglass je rodinnou firmou, ktorá má dlhú tradíciu vo výrobe sklenených perál. Jej doménou sú predovšetkým tlačené perly, ktoré svojim zákazníkom dodáva vo vysokej kvalite a so zárukou. Ponuka zahŕňa aj sklenené perly s avanturínom a sklenenou bižutériu.
naše produkty: České korálky, Sklenená bižutéria, Sklenené korálky, Sklenené perly, Tlačené perly, Výroba korálikov
Poslať správu
NTS Prometal Machining, s.r.o.

NTS Prometal Machining, s.r.o.

Ponúkame zákazkovú výrobu mechanických častí strojov a zariadení podľa výkresovej dokumentácie zákazníka. ISO 9001:2008, vysoká kvalita, veľmi konkurencieschopné ceny a dodacie lehoty sú našim štandardom. Vysoká flexibilita a komplexné riešenie vrátane montáže.
naše produkty: CNC obrábanie, Tvárnenie plechov
Poslať správu
Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Reštauračný pivovar. Vlastná výroba 11° piva - kvasnicový nefiltrovaný svetlý a tmavý ležiak. 340 miest v atraktívnych rozsiahlych priestoroch. Prehliadka s odborným výkladom. Vynikajúca typicky česká a medzinárodná kuchyňa. Pivné večery so živou hudbou.
naše produkty: Česká reštaurácia v Prahe, Český pivovar v Prahe, Reštauračný pivovar v Prahe, Výroba piva
Poslať správu
NIXE s.r.o.

NIXE s.r.o.

Vyrábame a predávame dekoračné obalové materiály - darčekové sáčky, papierové tašky, baliace papiere a fólie, papier, krepový papier, stuhy, obaly na kvetiny, sušené kvetiny pre aranžmá, darčekové baliace materiály a ďalšie kvetinárske a baliace doplnky.
naše produkty: Darčekové papierové tašky, Darčekové sáčky, Dekoračné stuhy, Mašle, Organza, Stuhy
Poslať správu
NET, spol. s r.o.

NET, spol. s r.o.

Naša spoločnosť ponúka výkresové skrutky, čapy, svorníky, nity a podobne. Sústruženie na CNC a automatoch, lisovanie z plechu, valcovanie závitov. Výroba nástrojov pre lisovanie. Výroba stavebného kovania. Používané materiály - oceľ, nerez, hliník, mosadz, meď.
naše produkty: Objemové tvarovanie, Spojovací materiál, Trhacie nity, Výkresové skrutky na objednávku
Poslať správu
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Rodinná firma NOMINAL sa od začiatku (*1993) zameriava na výrobu potravín prírodného charakteru, vhodných na podporu zdravého životného štýlu a bezlepkové potraviny. Veľký dôraz je kladený na kvalitu používaných surovín. Časť je z vlastnej produkcie.
naše produkty: Bezlepková hrnčeková torta MUG CAKE, Bezlepková múka NOMIX, Cereálna kaša Nomina, Cereálna kaša Nomina pšenová BIO, Cereálne kaše NOMÍK, Cereálne kaše športové, Potraviny bez lepku, Zmes na chlieb sa ľanovou vlákninou
Poslať správu
NEWAG, spol. s r.o.

NEWAG, spol. s r.o.

Centrálne vysávače Husky a Duovac s unikátnou zárukou 25 rokov. Najzdravšie riešenie pre Váš čistý domov - nevíri prach a zbaví Váš dom prachu a alergénov. Špičková kvalita a široká predajná sieť a 25 rokov praxe v obore. Ponúkame taktiež sklzy bielizne Artox.
naše produkty: Centrálne vysávače, Sklzy na bielizeň, Vysávač GarageVac
Poslať správu
NEVA Západní Čechy s.r.o.

NEVA Západní Čechy s.r.o.

Firma NEVA Západné Čechy s.r.o. bola založená v roku 1999 ako následník firmy NEVA Group s.r.o., ktorá od roku 1994 pôsobí ako dealer predaja nákladných automobilov značky DAF, holandskej spoločnosti DAF Trucks N. V. pre región Západné Čechy.
naše produkty: Daf, Nákladné automobily DAF, Servis nákladných vozov DAF
Poslať správu
Notebook-servis.cz

Notebook-servis.cz

E - Shop s notebookmi ACER, ASUS, DELL, HP, SONY VAIO, TOSHIBA, Umax. Tašky na notebooky Samsonite. Použité a repasované notebooky, počítače, monitory a LCD. Batérie do notebookov a PDA.
naše produkty: Batérie do notebookov, Použité notebooky, Repasované notebooky, Tašky na notebooky
Poslať správu
NIR, spol. s r.o.

NIR, spol. s r.o.

Predávame gulečníkové stoly, stolný futbal, šípky a všetky príslušenstva. Gulečníky LONGONI, BRUNSWICK, WIK, PROSTAR. Servis gulečníkových tág. Gulečníky - servis a poťahovanie. Ponúkame všetko pre gulečník, futbal, šípky. Zásielková služba.
naše produkty: Gulečník, Gulečníkové stoly, Stolný futbal
Poslať správu
NETEX, spol. s r.o.

NETEX, spol. s r.o.

Vo firme NETEX sú vyrábané valchované plsti určené predovšetkým pre strojárensky, sklársky a obuvnícky priemysel – vlnené a chlpové tabule, vlnené a chlpové kotúče, ďalej netkané textílie – vpichované, spájané a objemné textílie pre autopriemysel.
naše produkty: Netkané textílie, Technická plsť, Vlnené plste
Poslať správu
Novasol, s.r.o.

Novasol, s.r.o.

Ponúkame Vám dovolenku. Domy, chaty, chalupy a apartmány v celej Európe. Široká ponuka: Rakúsko, Slovensko, Nórsko, Chorvátsko, Dánsko, Grécko, Španielsko a ďalších 18 európskych krajín. Špičková kvalita a osobný prístup v jednaní so zákazníkom.
naše produkty: Apartmány Chorvátsko, Dovolenka v Európe, Ubytovanie v súkromí, Zájazdy Škandinávia
Poslať správu
NABAU, s.r.o.

NABAU, s.r.o.

Zakázková výroba nábytku a interiéru, schodisko, vnútorné a vchodové dvere, nábytok z masívu, vstavané skrine, drevené a laminované podlahy, výroba kuchýň na zakázku. Stavebné práce, prenájom strojov, stavba rodinných domov na kľúč, fasády, okná, pozemné práce.
naše produkty: Nábytok z masívu, Vchodové dvere z masívu
Poslať správu
NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

Nerez výroba ŠPENDLÍK je česká výrobná firma zameraná na vývoj, výrobu a predaj gastro zariadenia - nerezový nábytok: pracovné stoly, umývacie stoly, umývacie drezy, regály, digestory, police, závesné skrinky, skrine, vozíky, výlevky, podstavce a príborníky.
naše produkty: Gastro nábytok, Nerez výroba, Nerezový nábytok
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.