Nábytok

Je tu 16 sekcií v ktorej sú 6 podsekcií

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 955
MOIRY, s.r.o.

MOIRY, s.r.o.

Zaoberáme sa tradičnou zakázkovou výrobou z masívu - nábytok, altány, chatky, pergoly, Eurookná, Eurodvere, podlahy, schodiská, obklady a iné. Špecializujeme sa na prepravné bedne a atypické palety. Vyrábame drevené bedne pre tuzemskú i medzinárodnú dopravu.
Ukáž na mape   internet: www.moiry.cz  
naše produkty: Drevené prepravné obaly, Nábytok z masívu, Pergoly, Prepravné bedne, Žiaruvzdorné izolácie
Poslať správu MOIRY, s.r.o.
IRON - ART, s.r.o.

IRON - ART, s.r.o.

Najväčší výrobca kovaného-kovového nábytku v Českej republike. Zameriavame sa predovšetkým na výrobu ručne kovaných-kovových postelí, stoličiek, stolov, doplnkov a záhradného nábytku. Všetko vyrábané z masívnej ocele s veľkým podielom ručnej práce. Záruka na výrobky je 10 rokov.
Ukáž na mape   internet: www.kovany-nabytok.sk  
naše produkty: Kovaný nábytok, Kovové postele, Kovový nábytok
Poslať správu IRON - ART, s.r.o.
Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje servis v oblasti prvotného spracovania dýh. Hlavným výrobným programom sú dýhové zosadenky. Ďalším výrobkom, ktorý produkujeme, sú matričné dýhové role pre výrobu hrán. Ponúkame predaj širokého sortimentu dýh vrátane exotických.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čalúnené sedacie súpravy, Drevotrieskové dosky, Dýhové zosadenky, Dýhy, Spracovanie dýh
Poslať správu Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
HON a.s.

HON a.s.

Výroba a predaj: kancelársky nábytok a doplnky, servis s tým spojený. Poskytovanie sofware pre vypracovanie 3D návrhov zostáv a pracovísk. Firma poskytuje predajnú podporu svojím zástupcom v danom teritóriu.
Ukáž na mape  
naše produkty: HOBIS Integral stoly, HOBIS kontajnery, HOBIS Novel stoly, HOBIS skrine, HOBIS Štandard stoly
Poslať správu HON a.s.
STRAKOŠ NÁBYTEK

STRAKOŠ NÁBYTEK

Výroba a on-line predaj bytového nábytku so zameraním na jedálenské stoly a predovšetkým stoličky. Okrem stolov a stoličiek ponúkame aj celé kuchynské zostavy, postele, nočné stolíky, skrine, komody, písacie stoly, detský nábytok, obývacie steny, záhradný nábytok a psie búdy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevená rastúca stolička, Jedálenské stoličky, Jedálenské zostavy, Jedálenský sety, Komody, Obývacie steny, Záťažové stoličky
Poslať správu STRAKOŠ NÁBYTEK
BRAHA plasty, s.r.o.

BRAHA plasty, s.r.o.

Patríme ku kľúčovým dodávateľom technických výliskov z plastu pre stroje a zariadenia. Vyrábame otočný stojánik pod telefón, kĺbový stojánik pod telefón, stojánik malý a malý s miskou, plastové kancelárske odkladače, policové zostavy, flipcharty a ťažítka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kancelársky stojan na telefón, Kancelárske odkladače, Lisovňa plastov s vlastnou nástrojárňou, Otočný stojan pod telefón, Policové zostavy, Veže na tlačivá
Poslať správu BRAHA plasty, s.r.o.
EDEN CZ s.r.o.

EDEN CZ s.r.o.

Vyrábame široký sortiment štandardného i moderného prevedenia kúpelňového nábytku, atypické kúpelňové zostavy, kuchynské linky, nábytok najrôznejšieho typu. Nábytok do kúpelne vo vysokom lesku a matnom laku, rada farieb laminátov a masívnych prvkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nábytok do kúpeľne
Poslať správu EDEN CZ s.r.o.
Zahradní nábytek Liška

Zahradní nábytek Liška

Naša firma je výrobcom záhradného dreveného nábytku už od roku 1997, preto máme bohaté skúsenosti s výrobou. V našej ponuke nájdete nielen kusový sortiment záhradného nábytku, ale aj celé zostavy, doplnky pre záhradný nábytok a balkónový nábytok.

naše produkty: Drevené záhradné zostavy, Drevený nábytok na záhradu, Kovový záhradný nábytok, Predaj záhradného nábytku, Záhradný nábytok z masívu
Poslať správu Zahradní nábytek Liška
WOODFACE spol. s r.o.

WOODFACE spol. s r.o.

Vstavané skrine a šatne na mieru, výroba, predaj, montáž. Široká ponuka materiálov, systémov otvárania a doplnkov vo všetkých cenových kategóriách. Grafický návrh, kalkulácie, zameranie, doprava zdarma. Všetko i na splátky. Volajte zdarma 800 179 260.
Ukáž na mape  
naše produkty: Šatníkové skrine Woodface, Skrine na mieru Woodface, Vstavané skrine Woodface
Poslať správu WOODFACE spol. s r.o.
UNIS - N spol. s r.o.

UNIS - N spol. s r.o.

Naša firma vyrába drevený nábytok z masívu. V našom sortimente môžete nájsť drevené skrine, skrinky, TV skrinky, komody z masívu, drevené prádelníky, knihovne, postele z masívu, príborníky, konferenčné stolíky, jedálenské stoly a drevené stoličky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené postele, Drevený nábytok, Drevený nábytok z masívu, Nábytok z masívu, Postele z masívu, Výroba nábytku
Poslať správu UNIS - N spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.