Nápoje

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 122
Pivovar HOLBA, a.s.

Pivovar HOLBA, a.s.

Od roku 1874 vyrába Pivovar HOLBA v prekrásnom prostredí Jeseníkov rýdze pivo z hôr, známe doma aj v zahraničí. Vychutnajte si vlajkovú loď pivovaru pivo Holba Šerák, ktoré bolo ocenené Pivom Českej republiky 2015, Holbu Horské byliny a mnoho ďalších.
Ukáž na mape   internet: www.holba.cz  
naše produkty: Holba Keprník, Holba Premium, Polotmavé pivo, Svetlé nefiltrované pivo Kvasničák, Svetlý ležiak
Poslať správu Pivovar HOLBA, a.s.
Léčivé včelí produkty Pleva

Léčivé včelí produkty Pleva

Firma Pleva spracováva kvalitné liečivé včelie produkty do kozmetiky a potravinových doplnkov. V súčasnosti má najväčší sortiment. Ponúka propolisové kvapky, zubné pasty, masti, gély, krémy, pleťové mlieka, šampóny, vlasové vody, mydlá, medy, medovinu a medové vína.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiaca kozmetika, Krém s včelím jedom, Medové pleťové krémy, Medovina, Propolisová masť, Sviečky z včelieho vosku
Poslať správu Léčivé včelí produkty Pleva
ZAN-AROMI, spol. s r.o.

ZAN-AROMI, spol. s r.o.

Arómy, esencie, esenciálne oleje a tinktúry, ovocné koncentráty. Pre nápoje, cukrárstvo, gastronómiu, ochutenie domácich destilátov a likérov. Vinárske potreby a enologické prípravky na stabilizáciu, kvasinky, enzýmy, SO2. Import talianskych vín a muštov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Arómy a esencie, Esenciálne oleje, Tinktúry, Vinárske potreby
Poslať správu ZAN-AROMI, spol. s r.o.
CATUS spol. s r.o.

CATUS spol. s r.o.

Vyrábame instantné zmesi na prípravu teplých a studených nápojov, instantných dezertov, vitamínových preparátov a špeciálnych nutrične modifikovaných výrobkov. Instatné zmesi vyrábame taktiež na zákazku. Spoločnosť je držiteľom certifikátu ISO 9001:2000.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nápoje
Poslať správu CATUS spol. s r.o.
VANAPO CZ s.r.o.

VANAPO CZ s.r.o.

Sme výhradný distribútor výrobkov likérky Vanapo s.r.o. pre celú Českú republiku, v ponuke je hruškovica, slivovica, marhuľovica, jahodovica, likér karpatský čaj, 80% rum, mochito, ďalej ponúkame fernet, vodka, absinth, gin, napoleon.
Ukáž na mape  
naše produkty: Likér, Slivovica, Vodka
Poslať správu VANAPO CZ s.r.o.
Commercium s.r.o.

Commercium s.r.o.

Sme výhradný distribútor produktov Generation UCAN pre Českú a Slovenskú republiku. Produkty Generation UCAN obsahujú revolučný zdroj energie - SuperStarch. Generation UCAN - dnes výživa, zajtra víťaz.
Ukáž na mape  
naše produkty: Sacharidové energetické nápoje, Športová výživa, Športové nápoje
Poslať správu Commercium s.r.o.
Nature Notea, s.r.o.

Nature Notea, s.r.o.

Naším hlavným produktom výroby je pečený čaj. Ďalšími produktmi sú napríklad sirupy, orechy v agátovom mede, pečenády, ľadové ovocie, cukríky Frubo a džúsy. Vývoj našej spoločnosti a našich výrobkov je dynamický s ohľadom na zákazníka a dopyt.

naše produkty: Cukríky Frubo, Ladovej ovocie, Pečený čaj
Poslať správu Nature Notea, s.r.o.
Jemča a.s.

Jemča a.s.

Čaje na chudnutie (Slim Program), ovocné čaje, zelené čaje, bylinné čaje, sypané čaje (ceylonský, zelený), čierny čaj (indický, čínsky, ceylonský), PIGI čaj, Zlatý čaj (EARL GREY) a kolekcie čierných, zlatých, ovocných, zelených a bylinných čajov. Distribúcia čajov TETLEY.
Ukáž na mape  
naše produkty: Zelený čaj
Poslať správu Jemča a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.