O

OK Záchlumí, a.s.

OK Záchlumí, a.s.

Výroba rámov a podskupín nákladných automobilov, rámov a podzostáv poľnohospodárskych a stavebných strojov, výroba dielov a zariadení určených pre skladovanie, manipuláciu a transport. Lisovanie dielov tvárnených za studena, CNC pálenie a ostatná zákazková kovovýroba.
naše produkty: Rámy strojov, Zváranie oceľových konštrukcií
Poslať správu
Otavské strojírny a.s.

Otavské strojírny a.s.

Firma Otavské strojárne a.s. nadväzuje na 50-ročnú tradíciu v strojárskej výrobe, montáži a opravách. Firma vyrába zvárané hliníkové konštrukcie a výrobky pre poľnohospodárske a stavebné stroje. Výroba skrutkových a zváraných konštrukcií.
naše produkty: Hliníkové konštrukcie, Montované konštrukcie, Zvárané konštrukcie
Poslať správu
OTAS s.r.o.

OTAS s.r.o.

Sme moderná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Vyrábame a predávame stavebné stroje, rýpadlá, minirýpadlá, bagre a minibagre, hydraulické príslušenstvo, stavebnú techniku. Naše výrobky sa plne osvedčili i na svetovom trhu.
naše produkty: Bagre, Minibagre, Minirýpadlá, Rýpadlá
Poslať správu
OSMONT, s.r.o.

OSMONT, s.r.o.

Vyrábame luxusné interiérové, stropné a nástenné žiarovkové a žiarivkové svietidlá v najmodernejšom dizajne. Exteriérové svietidlá s polykarbonátovými tienidlami, svietidlá s tienidlami z opálového skla. Možné dekoratívne doplnky svietidiel z dreva a kovu.
naše produkty: Opálové svietidlá, Plastové svietidlá
Poslať správu
Ocelové konstrukce s.r.o.

Ocelové konstrukce s.r.o.

Spoločnosť Oceľové konštrukcie vyrába a dodáva široký sortiment vlastných oceľových konštrukcií a zámočnických výrobkov určených pre stavebníctvo. Vyrábame oceľové pozinkované balkóny vrátane striešok a závesné balkóny. Špecializujeme sa na oceľové haly ASTRON.
naše produkty: Fotovoltaické elektrárne, Oceľové haly, Oceľové konštrukcie, Balkóny
Poslať správu
OMNIPULS spol. s r.o.

OMNIPULS spol. s r.o.

Sme špecialisti na strešné nosiče, strešné boxy a nosiče bicyklov. Ďalej ponúkame nosiče lyží, priečníky a autoboxy. Dílery firiem Thule, Jetbag, Hakr, Atera, Piccola a Neumann. Výhradní dovozcovia firmy MAD-prídavné záťažové pružiny a športové pružiny.
naše produkty: Nosiče bicyklov, povinná výbava pre auta, Snehové reťaze Thule, Strešné boxy, Strešné nosiče Thule
Poslať správu
Opravny Telč, a.s.

Opravny Telč, a.s.

Vyrábame oceľové konštrukcie, hangáry, haly pre sklady, výrobné haly, stajne pre ustajnenie dobytka, haly jazdiarne, skladové prístrešky pre poľnohospodárstvo. V našej ponuke sú aj rozhľadne a letiskové vozíky.
naše produkty: Letiskové vozíky, Oceľové konštrukcie
Poslať správu
Outokumpu s.r.o.

Outokumpu s.r.o.

Z pôvodného, hlavne skladovacieho areálu nerez plechu, sa v priebehu niekoľkých málo rokov stalo významné stredisko na úpravu zvitkov za studena valcovaného nerez plechu - strihanie na presné dĺžky tabulí a prevedenie rôzných povrchových úprav nerez plechov.
naše produkty: Nerez plech
Poslať správu
OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Naša firma je dodávateľom technológií pre sušiace, peletovacie a briketovacie linky vrátane montáže a servisu. Súčasne ponúkame dodávky, montáž a servis technológií pre pozberové linky a sklady obilia.
naše produkty: Peletovacie linky, Pozberové linky, Sklady peliet, Sušiarne na využitie odpadného tepla
Poslať správu
Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Návrhy, výroba a montáž skladových regálov v prevedení - pevné regály, policové regály, konzolové regály, pojazdné regály, mostové žeriavy, poschodové sklady, kovový nábytok. Vybavenie archívov, výrobných hál a skladov.
naše produkty: Pojazdné regály, Regály
Poslať správu
ODES, s.r.o

ODES, s.r.o

Výroba drvičov odpadu - plasty, pneumatiky, drevo, papier, zmesné odpady a iné. Výroba dopravníkov - pásové a reťazové dopravníky, válčekové trate, triediče a separátory, kompletné technológie na spracovanie odpadov - recyklačné linky, triedičky odpadov.
naše produkty: Alternatívne palivo, Recyklačné linky, Spracovanie elektroodpadu
Poslať správu
OREA HOTELS s.r.o.

OREA HOTELS s.r.o.

Najväčší český hotelový reťazec s 25 hotelmi po celej Českej republike a na Slovensku. Ponúkame horské, športové, seniorské, vianočné, silvestrovské pobyty, relaxáciu v kúpeľoch a wellness, rodinnú dovolenku, aktívny odpočinok. Široká ponuka konferenčných priestorov.
naše produkty: Firemné akcie, Horské pobyty, Hotel Mariánske Lázně, Kúpeľné pobyty, Kúpeľné pobyty Mariánské Lázně, Ubytovanie Krkonoše, Wellness hotel Mariánské Lázně, Wellness pobyty
Poslať správu
OK - SETO

OK - SETO

Vyrábame a ponúkame ohybné kovové hadice hliníkové a nerezové ohybné komínové vložky a pevné rúrky, plastové komínové systémy a rôzne doplnky pre stavbu alebo rekonštrukciu komínov. Predaj viaczložkových komínových systémov, oddymenie a ďalšie.
naše produkty: Dymovod, Kominársky odev, Nerezové ohybné komínové vložky, Trojvrstvové Komínové systémy
Poslať správu
OXALIS, spol. s r.o.

OXALIS, spol. s r.o.

Sypané čaje, najväčší sortiment v ČR. Čaje čierne, zelené, rooibos, honeybush, mate, ovocné čaje, BIO čaje, yogi čaje, plantážna káva, aromatizovaná káva. Veľký výber čajového, kávového príslušenstva a dárčekové balíčky.
naše produkty: Sypaný čaj, Zrnková káva
Poslať správu
OK mont - STM, spol. s r. o.

OK mont - STM, spol. s r. o.

Dodávky a montáže oceľových konštrukcií, zámočnícke práce, výroba, dodávka a montáž celohliníkových presklených konštrukcií systému Wicona, Schüco a iné, dodávky a montáže skladaných a sendvičových obvodových plášťov, projektovanie a inžinierská činnosť.
naše produkty: Fasádne plášte, Oceľové konštrukcie
Poslať správu
OBAL CENTRUM s.r.o.

OBAL CENTRUM s.r.o.

Predaj IBC kontajnerov ( kontajnery nové, repasované, vymyté ), plastové nádrže a prepravné boxy, plastové sudy na sypké i kvapalné látky, kanystre, fľaše, dózy, plechovky, fólie, palety, kartóny, laboratórne fľaše, klinik boxy, antistatické obaly.
naše produkty: Plastové sudy
Poslať správu
OCELTECH, s.r.o.

OCELTECH, s.r.o.

Firma OCELTECH, s.r.o. zabezpečuje obchodným partnerom služby v oblasti spracovania a tvárnenia plechov. Okrem výrobných kapacít realizujeme i široký okruh služieb súvisiacich s konštrukčným a technologickým poradenstvom. Vlastníme certifikáciu ISO 9001:2001.
naše produkty: CNC ohraňovanie plechov, Rezanie laserom
Poslať správu
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o. je rodinný podnik, ktorý vyrába trvanlivé pečivo a produkty zdravej výživy. Našou špecialitou je výroba celozrnných cereálnych sušeniek, bezlepkových sušeniek a nízkoenergetických sušeniek s vysokým podielom vlákniny podľa vlastných receptúr.
naše produkty: Celozrnné cereálne sušienky
Poslať správu
OPOP spol. s r. o.

OPOP spol. s r. o.

Naša firma vyrába kúrenársku techniku s viac ako 50- ročnou tradíciou. Vyrábame kotly na tuhé palivá do 50 kW, splyňovacie kotly, kúpeľné kachle, krbové kachle, kotly na pelety, lokálne vykurovanie, kooperácie – oceľové kryty výrobkov, povrchovo upravené.
naše produkty: Kotle na pelety, Kotly na drevo
Poslať správu
ORTOTIKA, s.r.o.

ORTOTIKA, s.r.o.

Vyrábame vysoko účinné individuálne ortopedické pomôcky. Sú liečené vrodené a získané vady u detí, predovšetkým skolióza. Stabilizácia po úrazoch a operáciách. Predávame obuv pre zdravé chodenie i sériové ortopedické pomôcky a ďalšie zdravotnícke potreby.
naše produkty: Ortopedické pomôcky, Skolióza
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.