O

 
Stránka:   späť   1 2
Zobrazujem firmy 1125 celkom 35
OBSIDIAN a.s.

OBSIDIAN a.s.

Špecializujeme sa na výrobu nadrozmerných a inak špeciálnych presklených konštrukcií. Vykonávame bezrámové zasklenie nadrozmernými sklami, štrukturálne a fasádne zasklenie. Realizujeme pochôdzne sklenené svetlíky, terčové fasády, celosklenené interiérové prvky.
naše produkty: Bezrámové zasklenie nadrozmernými sklami, Presklené konštrukcie, Screenové rolety, Veľkoformátové zasklenie
Poslať správu OBSIDIAN a.s.
OBRETA spol. s r.o.

OBRETA spol. s r.o.

Obreta vznikla v roku 1992. V priebehu niekoľkých rokov rozšírila svoj sortiment natoľko, že je schopná zákazníkom dodať obaly z akéhokoľvek materiálu, v mnohých šírkach, silách a veľkostiach. Môže sa tiež pochváliť vlastnou výrobou. To všetko dovezieme zadarmo až k Vám.
naše produkty: Lepiace pásky, Obalové materiály
Poslať správu OBRETA spol. s r.o.
ODŠŤAVŇOVAČE s.r.o.

ODŠŤAVŇOVAČE s.r.o.

Profesionálne a domáce odšťavňovače, citrusovače a mixéry pre prípravu čerstvých ovocných a zeleninových šťiav a koktejlov. Poradenstvo pri výbere vhodného typu prístroja.
naše produkty: Mixéry pre zdravú výživu, Odšťavňovače pre zdravú výživu, Zdravá výživa
Poslať správu ODŠŤAVŇOVAČE s.r.o.
OLYMP - KOV, spol. s r.o.

OLYMP - KOV, spol. s r.o.

Firma OLYMP - KOV spol. s. r. o. bola založená roku 1992, sídlo firmy Rostěnice okres Vyškov. Predmetom našej činnosti je nerez plech a jeho spracovanie do sily 5 mm ( strihanie, laser, ohýbanie, brúsenie, zváranie ).
naše produkty: Nerez plech
Poslať správu OLYMP - KOV, spol. s r.o.
ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o.

ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Výrábame kremíkové dosky, integrované obvody a diskrétne polovodičové súčiastky, ktoré sú používané v najrôznejších elektronických zariadeniach. Naše hlavné aktivity: výroba kremíkových dosiek, výroba čipov, výskum a vývoj, návrhy integrovaných obvodov.
naše produkty: Epitaxná doska, Kremíková doska
Poslať správu ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Oblastní průmyslový podnik Polička a.s.

Oblastní průmyslový podnik Polička a.s.

Konštrukcia, výroba a predaj drevoobrábacích strojov. WMASTER - formátovacie píly, okružné píly, spodné frézky, pásove brúsky a glejovacie lisy. Brúsky nástrojov TORMEK. Drevoobrábacie stroje splňujúce najnovšie európske predpisy s CE certifikáciou.
naše produkty: Formátovacia píla
Poslať správu Oblastní průmyslový podnik Polička a.s.
OBAL PRINT, s.r.o.

OBAL PRINT, s.r.o.

Vyrábame krabice, obaly, plagáty, pútače, POS a POP materiály z lepenky, mikrovlny, kriedového papiera. Veľkoformátová ofsetová tlač - päťfarebný, kašírovanie a výsek 100 x 140 cm. UV lakovanie 120 x 160 cm, rôzne druhy lepenia, kompletácia.
naše produkty: Krabice z lepenky
Poslať správu OBAL PRINT, s.r.o.
Ondřejovická strojírna, spol. s r. o.

Ondřejovická strojírna, spol. s r. o.

Výrobca tlakových nádob a zariadení - tepelné výmenníky, chladiče, nádoby, kolony a iné tlakové zariadenia určené najmä pre petro-chemický priemysel a rafinérie. Materiály výrobkov - uhlíková oceľ, nerez, duplex, monel a iné špeciálne materiály.
naše produkty: Tlakové nádoby
Poslať správu Ondřejovická strojírna, spol. s r. o.
OMNIPACK s.r.o.

OMNIPACK s.r.o.

Vyrábame a predávame plastové, kovové, kartónové a drevené obaly. Ponúkame obaly na zákazku, obalové materiály, návrhy, dizajn a logistiku obalov. Baliace a expedičné služby.
naše produkty: Plastové boxy, Plastové palety, Plastové prepravné obaly
Poslať správu OMNIPACK s.r.o.
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Firma vyrába vačkové spínače, mikrospínače, domové spínače a zásuvky, dávkovače liekov, vstrekovacie formy, tesnenia, jednoduchú kabeláž, plastové, kovové diely. Vykonáva predvýrobné operácie, kovolisovanie, kovoobrábanie, montáže.
naše produkty: Vačkové spínače
Poslať správu OBZOR, výrobní družstvo Zlín
OBCHOD LOVEC s.r.o.

OBCHOD LOVEC s.r.o.

Internetový obchod zameraný na lovecké zbrane, nože a ďalšie lovecké vybavenie. Predaj streliva a príslušenstva ku zbraniam. Predaj špeciálnej optiky, napríklad ďalekohľady, kolimátory. Predaj špeciálnej obuvi a oblečenia. Kvalitný značkový tovar.
naše produkty: Lovecké nože, Lovecké tovar, Lovecké vybavenie, Lovecké zbrane
Poslať správu OBCHOD LOVEC s.r.o.
ORRERO a.s.

ORRERO a.s.

Výroba syrov typu parmezán – grana. Gran Moravia, prírodný dlhozrejúci extra tvrdý syr nielen na špagety. Sortiment Gran Moravia: strúhaný, krájaný, porcovaný, kostičky, bochníky. Vlastná predajňa.
naše produkty: Syr typu parmezán – grana
Poslať správu ORRERO a.s.
OSTAŠ CZ, s.r.o.

OSTAŠ CZ, s.r.o.

OSTAŠ CZ s.r.o. je výrobca kvalitných matracov za rozumné ceny. Doprava je po celej Českej republike zdarma. Dodávame matrace aj atypických rozmerov. Sme česká firma s dlhoročnou tradíciou. Ponúkame matrace polyuretánové, pružinové, latexové, matrace studená pena.
naše produkty: Matrace do postele, Matrace na mieru
Poslať správu OSTAŠ CZ, s.r.o.
Olympik Holding, a.s.

Olympik Holding, a.s.

Skupina hotelov Olympik ( Hotel Olympik Artemis****+, Olympik****, Olympik Tristar***+ ) ponúka ubytovanie v centre Prahy. Zaisťuje programy pre kongresy, konferencie, semináre, incentívnu a kongresovú turistiku, sekretárske služby, tlmočenie a preklady.
Poslať správu Olympik Holding, a.s.
OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.

OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.

V našej Optike prevádzkujeme predaj, zhotovenie a servis okuliarov. Vykonávame meranie zraku optometristom, aplikáciu a predaj kontaktných šošoviek, predaj roztokov na kontaktné šošovky, zvlhčujúcich kvapiek do očí, okuliarov a taktiež ponúkame ďalekohľady.
naše produkty: Ďalekohľady, Kontaktné šošovky
Poslať správu OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.
Stránka:   späť   1 2
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.